Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Po bluesie tłukę Deep Purple. Słuchałem ich setki razy , a i tak te organy mnie zachwycają.

https://www.youtube.com/watch?v=jgbf03MJyS4

 

1 godzinę temu, Bogusław 66 napisał:

Wydali trzeci album i zdobywają popularność.

Wrzuciłem , pierwszy utwór Apocalypse i odezwały się wszystkie mody mojej chałupy :) A bas chciał mnie zabić :) 

Ale dobre , nastrojowe ,nie znałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej. Mam pewną słabość do tej pani.  Cała płyta jest moim zdaniem świetna. Widzicie, tu nawet na B&W nie jest chudo. Bo nagranie ma ogromne znaczenie, a jeśli spartolone, to potem to już można tylko próbować przypudrować. Oczywiście do sprowadzenia z lepszego niż YT źródła.

 

I te dzwoneczki, prawda @MMarek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

 Mam pewną słabość do tej pani.  Cała płyta jest moim zdaniem świetna. Widzicie, tu nawet na B&W nie jest chudo. Bo nagranie ma ogromne znaczenie, a jeśli spartolone, to potem to już można tylko próbować przypudrować.

I te dzwoneczki, prawda @MMarek

Najszczersza prawda Panie Grześku.

Przy okazji. Chyba na skutek przeoczenia brak klubu B&W, a więc zakładam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Mam pewną słabość do tej pani.  Cała płyta jest moim zdaniem świetna.

Tutaj produkcja Mitchella Frooma nie jest jeszcze tak nachalna, jak na następnym albumie. Ale i tak wolę Suzanne bez Froomowych dodatków. Zresztą to samo mogę powiedzieć o płytach Los Lobos. Ogólnie bardzo ostrożnie podchodzę do wydawnictw, do których ten człowiek przyłożył rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o "Nine Objects of

Desire". Tak, zgadzam się, że ta płyta brzmi jakoś inaczej. Ale naprawdę fajnie się tego u mnie słucha. Jest przyjemność. Przypuszczam, że u mnie jest jeszcze na granicy neutralności, a u Ciebie już poza nią jeśli chodzi o podgrzanie i bas. Ale właśnie  "Headshots" i "Caramel" zawsze słucham dla porównania nowych gratów.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzesiek202 napisał:

Przypuszczam, że u mnie jest jeszcze na granicy neutralności, a u Ciebie już poza nią jeśli chodzi o podgrzanie i bas.

Akurat te  Dynaudio są tylko lekko po ciepłej stronie. A basu mają relatywnie mniej niż Contour 20/20i czy S40. Nie do końca wpisują się w stereotyp marki. Moja Norma jest neutralna i równa jak stół. Nowy wzmacniacz faktycznie raczej ciepły i miękki, ale dół pasma prezentuje dość nieśmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, michaudio napisał:

Nowy album Deep Purple "=1", ciągle w formie.

Jeszcze nie kupiłem (kwestia czasu), ale widzę, że znów producentem jest Bob Ezrin. Szkoda, bo moim zdaniem za bardzo wygładził ich brzmienie. No i kompresja też nie pomagała na kilku wcześniejszych wydawnictwach. Żal, że bez Morse'a, ale dobrze, że zastąpił go akurat Simon McBride - jeden z lepszych współczesnych brytyjskich gitarzystów bluesrockowych, udzielający się też wcześniej w zespole Dona Aireya. Lubię McBride'a (mam chyba nawet ze 2 płyty), choć, gdybym miał wybierać, to z wyspiarzy chyba wolałbym tu Marcusa Bonfanti. (Bardzo podobało mi się ile energii wniósł do TYA.)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...