Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

@Highlander_now Mogłoby Ci się spodobać. Nie wiem, czy dobrze opisuję, ale brzmi jak połączenie współczesnej muzyki klasycznej z awangardowym rockiem z okolic RiO/Zeuhl, może też ociupinę King Crimson, miejscami jest też metalowo.

Niech ktoś mi powie, że współczesna muzyka jest słaba. Kolejny rok obfitujący w wiele dobrej i wartościowej muzyki.

Nie słucham zbyt często rapu, ale powyższy album zrobił bardzo dobre wrażenie. Teksty pomijam, bo w tym gatunku nie mają dla mnie praktycznie żadnego znaczenia - wiem, że dla wielu to nie do pomyślenia - ja się skupiam wyłącznie na muzyce, podkładzie, instrumentalu, ewentualnie jeszcze głos albo bardziej "flow" ma znaczenie.

@Chyba Miro 84 Posłuchasz? Jestem ciekawy Twojego zdania.

 

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi777 napisał:

@Highlander_now Mogłoby Ci się spodobać. Nie wiem, czy dobrze opisuję, ale brzmi jak połączenie współczesnej muzyki klasycznej z awangardowym rockiem z okolic RiO/Zeuhl, może też ociupinę King Crimson, miejscami jest też metalowo.

Dobrze określone i opisane. Jest w tym współczesna muzyka symfoniczna i dużo rocka. Muszę poszukać i posłuchać.

Dziś jednak jestem na innych tonach.

The Best of Sade. Wznowienie z 2016 roku albumu wydanego w 1994 roku. Bardzo dobrze zmiksowane i wytłoczone. Momentami dynamika przekracza lub zbliża się do 50 dB. Średnio jest 42dB. Jest subtelność z mocnym uderzeniem. Jedno z lepszych nowych wydań.

OS05MTMxLmpwZWc.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adi777 napisał:

Nie słucham zbyt często rapu, ale powyższy album zrobił bardzo dobre wrażenie. Teksty pomijam, bo w tym gatunku nie mają dla mnie praktycznie żadnego znaczenia - wiem, że dla wielu to nie do pomyślenia - ja się skupiam wyłącznie na muzyce, podkładzie, instrumentalu, ewentualnie jeszcze głos albo bardziej "flow" ma znaczenie.

@Chyba Miro 84 Posłuchasz? Jestem ciekawy Twojego zdania.

 

Teksty w rapie są dla mnie kluczowe, ale jesli podkład dopełnia odpowiednio to jeszcze lepiej. Posłucham w wolnym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...