Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

6 godzin temu, Adi777 napisał:

Czy to prawda, że za komuny ten kawałek był puszczany dopiero po 22:00?

Nie wiem jak było za peerelu, ale piszo, że :

"Je t'aime... moi non plus" został zakazany w Hiszpanii, Szwecji i we Włoszech, a we Francji można było słuchać duetu Birkin-Gainbourg dopiero po godz. 23. Utwór nie podobał się włodarzom stacji BBC. Potępił go nawet Watykan w osobie papieża Pawła VI, którego Birkin nazwała "naszym najlepszym specem od PR-u".

s-l1600 (6).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz weekend....Jako że moje zainteresowania muzyczne są dość szerokie....audiofile mogą zrobić krok wstecz...papa....

muzyka do zabawy....taki fajny House tworzony przez parę DJ - ów , którzy lubią tworzyć muzykę, jeździć po świecie ,oraz  zajmować się dobrym jedzeniem.  Tutaj są w Portugalii.

Polecam słuchać w ustawieniu 2160p

 

D28 bardzo dobrze tu pompują 😁😎

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2024 o 20:23, Rega napisał:

Jeśli chodzi o muzykę filmową to mam dwóch mistrzów - pierwszy to Ennio Moricone. Bez wyszczególniania. Drugi to Hans Zimmer, również bez wyszczególniania. Całokształt się liczy.

No Ennio ma piękną muzykę.
Jeśli chodzi o moje preferencje w temacie muzyki filmowej to zdecydowanie Top to JAMES HORNER,
z nowszego pokolenia to JUSTIN HURWITZ.

Niestety realizacja utworów tego drugiego jest wg mnie po prostu tragiczna...

11 godzin temu, Tomai napisał:

Zaraz weekend....Jako że moje zainteresowania muzyczne są dość szerokie....audiofile mogą zrobić krok wstecz...papa....

muzyka do zabawy....taki fajny House tworzony przez parę DJ - ów , którzy lubią tworzyć muzykę, jeździć po świecie ,oraz  zajmować się dobrym jedzeniem.  Tutaj są w Portugalii.

Polecam słuchać w ustawieniu 2160p

 

D28 bardzo dobrze tu pompują 😁😎

No fajnie grają, znam ich.

A słyszałeś może MARC REBILLET?
Też DJ, wszsytko co robi to improwizacja. Bardzo zdolny gość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomai napisał:

muzyka do zabawy....taki fajny House tworzony przez parę DJ - ów , którzy lubią tworzyć muzykę, jeździć po świecie ,oraz  zajmować się dobrym jedzeniem.  Tutaj są w Portugalii.

Mnie takie statyczne sety nie ruszają. Zwłaszcza muzycznie - jestem strasznie zblazowany pod tym kątem. Bywa że z 10 setów wyłuskam zaledwie 1 kawałek, który mi się podoba.

Za to uwielbiam sety, w których dużo się dzieje dla oczu i takie chciałbym Ci polecić (o ile nie znasz 😉)

Przede wszystkim projekty ekipy CERCLE: zapraszają mniej lub bardziej znanych DJ-ów w przepiękne, urokliwe miejsca, ci sobie grają, a zestaw dronów filmuje wszystko z różnych perspektyw. 

Ponieważ mam świra na punkcie wodospadów, mój absolutny numer 1 to ten z udziałem Nicoli Cruz (nie wiem jak to imię się odmienia 🤣)

 

Jeszcze nr 2 i 3 😄

 

 

Pod kątem widoków cenię również dokonania dziewczyn Gioli & Assia, np.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy Sandke z przyjaciółmi w hołdzie dla Bixa Beiderbecke. Koncert z 1993 r. W składzie między innymi Ken Peplowski na klarnecie, Scott Robinson na saksofonie i Marty Grosz na gitarze. Czyli tradycyjny jazz i swing, jak na tę ekipę przystało. Jedno z wielu tego typu wydawnictw w katalogu wytwórni Nagel Heyer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo płyta - mogę w pętli słuchać

5 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

Tymczasem tego dnia w 1986 roku Talk Talk wydali swój trzeci album studyjny "The Colour of Spring", zawierający single "Life's What You Make It", "Living in Another World", "Give It Up" i "I Don't Believe in You"…

 

IMG_1120.jpeg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...