Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Jeśli chodzi o Herbie Hancock'a, mój ulubiony kawałek to:

A to z podwójnej przyczyny. Raz, że wspaniała muzyka i świetnie nagrana, a dwa że gdy zdarza mi się jakaś "podróż" to też lubię, gdy przy tym kawałku już "wiem, gdzie dotarłem" 🚲 ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

Tego dnia w 1983 roku Spandau Ballet wydał trzeci album studyjny „True” zawierający single „Lifeline” „Communication” „True” i „Gold”…

IMG_3151.jpeg

Tak z ciekawości ile masz 12'', cd i innych takich w kolekcji, bo za każdym razem widzę inny, mocno wypchany regał ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Wczorajszy dzień był bardzo obfity rocznicowo, że zapomniałem o 1991 roku, kiedy to grupa The KLF wydała swój czwarty i ostatni album studyjny "The White Room" zawierający single "What Time Is Love?" "3 a.m. Eternal", "Last Train to Trancentral" i "Justified and Ancient".

IMG_5640.jpeg

Miłe wspomnienia budzi ten album 😊

Nie miałem wtedy jeszcze własnego odtwarzacza CD, przeznaczyłem na KLF jedną z moich topowych kaset, TDK MA-XG jak dobrze pamiętam.

Minęło też ładnych parę latek, zanim dowiedziałem się, że ten kawałek to również KLF (najbardziej lubię wersję instrumentalną):

The Timelords Doctorin' The Tardis

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

tego dnia w 1983 roku New Order wydali najlepiej sprzedający się 12 calowy singiel "Blue Monday", a miał to być tylko utwór pozwalający zespołowi niepostrzeżenie zejść ze sceny...

IMG_5643.jpeg

Za New Order też coś bardzo ciekawego i dobrego. 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia już płyta tego trio z 70 latkiem na czele. Za miesiąc po autograf w Lantaren Venster się ustawię i selfie, o ile starszy pan pozwoli. 
Przestronna, stonowana i pełna przygód atmosfera. Lubię tego głośniej posłuchać. I lampkami brzmienie w dac doprawić.

001F2D5C-96A4-4043-8F14-F2B606363039.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...