Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

21 minut temu, kassyx napisał:

Liczę, że może będziesz miał okazję przetestować Fosi.

Już mi przeszła ochota na Fosi. Ogólnie mając trzy swoje zabawki wzmacniające nie chce mi się już słuchać kolejnych piecyków a tak zwyczajnie cieszę się teraz  tym co mam. 

Jak to kiedyś napisał Kraft - słuchanie wzmacniaczy jest nudne, o wiele ciekawsze jest poznawanie różnych głośników. 

Ciężko mnie już czymś zaskoczyć w przypadku wzmacniaczy. Jestem przekonany, że nowy zintegrowany Cyrus 40 to też będzie charakter jaki znam z ich obecnego, flagowego systemu dzielonego  tylko w mniejszej skali (co akurat by mi pasowało do mojego małego pokoju) ale nie będzie dla mnie czymś nowym. Chociaż Cyrus twierdzi, że to zupełnie nowe otwarcie. Oczywiście dla Cyrusa zrobiłbym wyjątek i posłuchał, z Cyrusami byłem najdłużej. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój Cyrus to mega bezpieczny wzmak.

10 minut temu, kassyx napisał:

To dlatego ostatnio zacząłem myśleć również o kolumnach Bowersa dla mojego Cyruska, według opinii powinny dodać trochę ostrości do przekazu

Dobry kierunek. Można też sprawdzić PMC chociaż to nie będzie ostre granie ale z pewnością  rozjaśnione. Podobnie możesz rzucić uchem na serię Sonetto od SF, też doda blasku i detalu. Są jeszcze Audiovector QR 1 ale tu będzie już chyba za lekko na średnicy. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...