Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

1 minutę temu, Matt Daemon napisał:

Dac dobre źródło i lampy- to Cìę raczej czeka 😉

Zapewne, ale najpierw odsłuch samego Magnata, nie wiem czy będzie to miało większy sens "na zimno", ale pewnie się nie powstrzymam i jutro wrzucę pierwsze wrażenia (jeśli sprzęt dojedzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ace2 napisał:

Dziś podłączyłem BR do Magnata i koncerty w stereo to jakaś porażka. Wszystko dobrze gra Node, CD a nawet po HDMI TV i Netflix a stary BR od Panasonica ciulowo. Podłączałem po RCA , coaxialnie i optycznie i klapa wszędzie nędza. DAC coś poprawi?

 

 

 

Pewnie poprawi jak potraktujesz br tylko jako transport

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ace2 napisał:

Czyli muszę się rozejrzeć za jakimś DAC hmmm znowu wydatki :( co kupić?

Ifi zen2 dac topping e50 smsl 500 w kolejności cenowej. Potem już grubsze tysiące 😉

Ifi na burr brownie. Mnie podchodzi najbardziej

2 minuty temu, Dedal75 napisał:

 

Czyli wysokie ,niskie 😊

Mówisz że takim kręcenie można uzyskać satysfakcjonujący dźwięk jak coś jest skopane 😉

Coś można. Od tego są 😉 in plus gała od średnich.

Edytowano przez Matt Daemon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, T Z6 napisał:

14 dni to troche malo na odsluchy ale niestety takie jest prawo handlowe.Mi Magnat podobal sie jakis czas.Ale potem zaczalem w nim dostrzegac coraz wiecej slabych stron.W 14 dni nie byloby szansy na to.

Czy to nie Ty jesteś tym kolegą który twierdził, że MR780 powinien kosztować 2100?, a jak cię zapytano o alternatywę w tej cenie to nic nie potrafiłeś odpowiedzieć? I czy to nie Ty odradzałeś bratu zakup Magnata i nie mogłeś nic zaproponować w tej cenie, A i tak go kupił? Porównujesz Maganta z 803 - prawie dwa razy droższą obecnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palmos napisał:

Czy to nie Ty jesteś tym kolegą który twierdził, że MR780 powinien kosztować 2100?, a jak cię zapytano o alternatywę w tej cenie to nic nie potrafiłeś odpowiedzieć? I czy to nie Ty odradzałeś bratu zakup Magnata i nie mogłeś nic zaproponować w tej cenie, A i tak go kupił? Porównujesz Maganta z 803 - prawie dwa razy droższą obecnie.

 

To ja.

A co odpowiedziec skoro alternatyw w cenie do 3 tys nie widze?

Brat najczesciej slucha czarnych plyt ale na starym Technicsie z lat 80...Wiec chyba cos jest na rzeczy...😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, T Z6 napisał:

To ja.

A co odpowiedziec skoro alternatyw w cenie do 3 tys nie widze?

To akurat prawda.  Mnie Magnat przekonał bardziej niz rn602  a nawet wybrałem mimo rn803d  chociaż z perspektywy czasu chyba pochopnie. Ale to nie jest zły ampli. Wystarczy dac i zmienia oblicze. Inwestycja w lampy. I wychodzi ok. 4k. I wtedy też trudno o konkurenta nowego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palmos napisał:

No właśnie...

Bratu się podoba czy też sprzedał? Tak z ciekawości..

 

Skoro czesciej muze odtwarza z Technicsa to chyba cos jest nie tak.Nie pytam go ale sie domyslam...😁Ale jakby co to mu odradzalem...Ostatnio sprzedal prawie 20 klockow Technicsa i Sony to doswiadczenie w sprzedazy juz ma jakby co...😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, T Z6 napisał:

Cena zazwyczaj wynosi obecnie okolo 4 tys.Ale niektore zjeby podbijaja ceny do wysokosci abstrakcyjnych.Szczegolnie na aledrogo ale nie tylko.

Tak jak bloczki betonowe:) W castoramie 4.30zl, a chciałem kupić od budowlańców to mi powiedzieli ze teraz one kosztują 22zl za sztukę. Sami se ceny podbijają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, T Z6 napisał:

Cena zazwyczaj wynosi obecnie okolo 4 tys.Ale niektore zjeby podbijaja ceny do wysokosci abstrakcyjnych.Szczegolnie na aledrogo ale nie tylko.

Niestety teraz 803 poszła do 6K u dystrybutora. Więc to już nie jest cena z indywidualnego Januszowego importu.

Teraz nie da się jej kupić taniej. Jak ktoś będzie miał za 4-5K wystawioną to i tak jej nie ma.

8 godzin temu, T Z6 napisał:

No czyli niedlugo za bochenek chleba zaplacimy 50 zl....

Tutaj nie łączył bym tych faktów. Otóż cena tej Yamahy jest kompletnie niezrozumiała. Jeśli ktoś ją kupuje w tej cenie to wybaczcie ale nie poważne to jest. Zabieg ma pokazać cenę samego amplitunera, zawyżoną tak aby w zestawach z kolumnami była taniej. I to się faktycznie sprawdza.

Dzieki temu trafiasz do konkretnego sklepu.

Cena chleba jest jednak jakos obliczana.

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Niestety teraz 803 poszła do 6K u dystrybutora. Więc to już nie jest cena z indywidualnego Januszowego importu.

Teraz nie da się jej kupić taniej. Jak ktoś będzie miał za 4-5K wystawioną to i tak jej nie ma.

Tutaj nie łączył bym tych faktów. Otóż cena tej Yamahy jest kompletnie niezrozumiała. Jeśli ktoś ją kupuje w tej cenie to wybaczcie ale nie poważne to jest. Zabieg ma pokazać cenę samego amplitunera, zawyżoną tak aby w zestawach z kolumnami była taniej. I to się faktycznie sprawdza.

Dzieki temu trafiasz do konkretnego sklepu.

Cena chleba jest jednak jakos obliczana.

Piotr

 

 

Moj brat jest piekarzem.I zapowiada ze za pieczywo niedlugo naprawde bedziemy placic bardzo duzo.Nie 50 zl ale jesli sytuacja sie nie zmieni to 10 zl ponoc napewno.Ale ceny elektroniki to juz naprawde szok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...