Skocz do zawartości

No i jak tam "beldenowcy"


Recommended Posts

Ja już swoje beldeny profesjonalnie zakonfekcjonowałem. Wtyki nakamiczi posrebrzane i oplot z czarnej bawełny, zbieranej w północnej Alabamie o północy przez wykwalifikowany personel przyśpiewujący magiczne pieśni. 

Słuchanie muzyki oczywiście dzisiaj o północy i tak do soboty, do pełnej pełni księżyca. Będę relacjonował na bieżąco 😉

Resizer_16038995074000.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mam u siebie Beldeny pożyczone od @tomek4446 (dzięki!). Podłączone są od wczoraj. Moglibyście napisać jak one wg Was grają i czego powinienem oczekiwać? Jakie konkretnie mieliście wrażenie podłączając te przewody u siebie. Co zmieniły, w czym były dobre, czym się wyróżniały? Pytam bez żadnej złośliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lpomis napisał:

Mam u siebie Beldeny pożyczone od @tomek4446 (dzięki!). Podłączone są od wczoraj. Moglibyście napisać jak one wg Was grają i czego powinienem oczekiwać? Jakie konkretnie mieliście wrażenie podłączając te przewody u siebie. Co zmieniły, w czym były dobre, czym się wyróżniały? Pytam bez żadnej złośliwości.

Mogę zapytać dlaczego pytasz innych o wrażenia,  skoro możesz sam ocenić? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

A ja mam tellurium od @Regai. Ale to nie ten wątek 😉.

Chętnie poznam opinię na temat tych tellurium czarnych o ile dobrze pamiętam kolor i to nawet w tym wątku. Gdybyś mógł porównać 1:1 z tymi beldenami byłoby interesująco. 

Moje Beldeny to 2 x 2m więc krótkie i nie wszędzie wystarczą na długość ale dla wyrobienia opinii i porównań mogę je podesłać do Lublina 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lpomis napisał:

Mam u siebie Beldeny pożyczone od @tomek4446 (dzięki!). Podłączone są od wczoraj. Moglibyście napisać jak one wg Was grają i czego powinienem oczekiwać? Jakie konkretnie mieliście wrażenie podłączając te przewody u siebie. Co zmieniły, w czym były dobre, czym się wyróżniały? Pytam bez żadnej złośliwości.

Przeczytałem i zbaraniałem. Tzn zadałem sobie pytanie ile Tomek ma tych beldenów :) bo dzisiaj przyszła paczka z kabelkami od Tomka4446 w tym Belden 8402. Dobrze że czujny MariuszZ wyjaśnił temat i chodzi o glosnikowe. Po dwugodzinnych odsłuchach mogę na szybko opisać Beldena (uwaga, piszę o interkonekcie), że trochę miękko, gra, delikatnie filtruje średnicę. Przy testowym utworze ambientowym, gdzie linie melodyczne pojawiają się i zmieniają trochę wysypał się ten kabelek. Taką lekką firankę narzucił. Fajnie buduje scenę, stereofonia fajna, myślę że dobry kabelek do krzykliwych systemów. Góra jest fajnie zaznaczona ale nie sybilizuje. Za taką cenę jako alternatywa fajny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...