Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

@Amarok chłopaki dadzą radzę , już tvpis trąbi , że wszystko wina poprzedników / ???/ , Putina itd . Jak myślisz po co zatrzymali Glapińskiego , powód był tylko jeden. Gość wydrukuje tyle kasy ile mu powiedzą , że trzeba. To , ze węgla nie ma i nawet za kasę się nie kupi ? Nie szkodzi , ważne , że w tvpis będzie mogła 24h/dobę podawać na pasku , że rząd uruchomił kolejny program pomocowy dla suwerena. Grunt by sztywny elektorat był zadowolony , brak węgla przykryje się homoseksualistami i reperacjami i będzie git. 

A tą kasę z UE , to my już dostaliśmy ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Słuchajcie , jak to w końcu jest ? Sasin zjadł cały cukier czy wykupił , bo się nie mogę połapać :) 

Sasin powiedział, że cukru nie zabraknie i ludzie wykupili 🤣

4 godziny temu, Amarok napisał:

20220804_174306.thumb.jpg.63bd393665c0cdf7c7ed5c41aedf3a1a.jpg

https://www.sweet-family.pl/o-firmie.html

„Grupa Nordzucker z siedzibą w Brunszwiku w Niemczech.” 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Amarok napisał:

Plus extra 2 miliardy zł dla TVPiS z naszych podatków.

Uważam , że to stanowczo za mało. Jest przecież inflacja. Nie wiem co się koledze nie podoba ? Ta suma jest wg. mnie w pełni uzasadniona. Obejrzyj sobie dowolny program publicystyczny lub tv info , poczytaj paski.  Kurna za każdym razem przed oczami mam autora , pot spływa z czoła , ciągłe napięcie , stres , ta niespotykana inwencja jak wejść jeszcze głębiej władzy w cztery litery. Czy się spodoba kurskiemu , czy nie ? Zauważy prezes ? A przecież poprzeczka jest wysoko , sześć lat kalumni , obrony afer nie do obrony , było już wszystko, a tu codziennie trzeba wymyśleć coś nowego. I ta presja , a jak pis przegra to gdzie dostanę robotę ?

Reasumując " Im się to należy ! " 

  • Lubię to 1
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...