Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Przed chwilą, Fafniak napisał:

Smutne to jak cholera bo obrazuje jak bardzo zapiekłe są obie strony.

Zapiekła jest głównie ta strona, którą reprezentujesz. Próba przekonania administracji do zamknięcia tematu się nie udała, to dzielnie robisz w nim piss.

Smutne jest tylko to, że można w takim stylu obrażać ludzką inteligencję.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fafniak napisał:

To nie jest tak że co pięć czy dziesięć lat jest reset i zapominamy co kto powiedział zrobił. 

I to ma rozgrzeszać nieudolność, nepotyzm, złodziejstwo, szerzenie nienawiści i ogólne niszczenie państwa przez obecną ekipę??? 

Piastowie psuli monetę, więc Glapiński nie taki zły. Można i tak. 

 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kraft napisał:

Piastowie psuli monetę, więc Glapiński nie taki zły. Można i tak. 

Ale po co idziesz znowu w ekstrema? 

Żyjemy w świecie gdzie myślenie przyczynowo-skutkowe jest właściwie podstawą rozwoju. Zdarzenia mają swoją przyczynę. Czy to będą wypowiedzi, działania, emocje, urazy itp. to zawsze jest gdzieś jakaś przyczyna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuniści i złodzieje, kanalie, gorszy sort, coś tam umysłowi...

Czyjego lidera to słowa? O chorobach roznoszonych przez imigrantów czy nagonce na LGBT już nie wspomnę. 

Wiem, wiem, Tusk też potrafi pogrywać ostro. Nikt mu nie zapomni moherowych beretów. Tylko on przeprosił. 

6 minut temu, Fafniak napisał:

Żyjemy w świecie gdzie myślenie przyczynowo-skutkowe jest właściwie podstawą rozwoju. Zdarzenia mają swoją przyczynę. Czy to będą wypowiedzi, działania, emocje, urazy itp. to zawsze jest gdzieś jakaś przyczyna. 

I to usprawiedliwia nepotyzm i złodziejstwo obecnej władzy?

Widocznie tak. q. e. d. 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dzik napisał:

Próba przekonania administracji do zamknięcia tematu się nie udała, to dzielnie robisz w nim piss

Trzeba było od razu powiedzieć "spadaj stont ;) to nasza grupa wzajemnego wsparcia, nie chcemy takich co myślą inaczej niż my inteligentni przedstawiciele narodu"

Zrozumiałem i spadam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Fafniak napisał:

Tak samo nie miałeś racji że prezydent "ma samolot"

Nigdzie nie napisałem że "ma samolot" :) napisałem że "ma do dyspozycji". Znów delikatnie zmieniasz kontekst :) .

 

45 minut temu, Fafniak napisał:

Podałem to jako przykład że po prostu nie miałeś racji wyśmiewając to działanie.

Tamten temat jest prześmiewczy :) i dlatego tam to napisalem.

 Cóż ;) nadal marny z Ciebie malarzyna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kraft napisał:

to usprawiedliwia nepotyzm i złodziejstwo obecnej władzy?

Widocznie tak

Uwielbiam jak ktoś zadaje pytania i sam na nie odpowiada posiłkując się własnym wyobrażeniem na temat tego co ktoś myśli.

Odpowiadam 

Nie nie usprawiedliwia żadnej władzy.

Nepotyzm istniał i będzie istniał. Kwestia osobna to jak bardzo będzie pokazywany i piętnowany. Wyrugowanie go będzie bardzo ciężkie bo funkcjonuje od każdymi rządami. 

Złodziejstwo? Możesz sprecyzować?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gienas napisał:

Po drugie prezydencki samolot nie jest do "użyczenia" ;) on jest do dyspozycji prezydenta.

Na tą dyspozycję musi wyrazić zgodę rząd. Samolot nie jest do dyspozycji (czy może raczej nie był bo nie wiem jak jest teraz) do momentu gdy nie zostanie wydana zgoda. Co zresztą było tematem sporu między kancelaria prezydenta a przedstawicielem rządu.

A to jest zasadnicza różnica.

O prześmiewczym wątku piszesz? Ale ty tego nie zamieściłeś w wątku humor, tylko achtung putin. To nie jest prześmiewczy wątek.

Coś za bardzo kombinujesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fafniak napisał:

Na tą dyspozycję musi wyrazić zgodę rząd. Samolot nie jest do dyspozycji (czy może raczej nie był bo nie wiem jak jest teraz) do momentu gdy nie zostanie wydana zgoda. Co zresztą było tematem sporu między kancelaria prezydenta a przedstawicielem rządu.

Co to pitolenie ma w ogóle za znaczenie w kontekście Smoleńska? Nikt nikomu tam niczego nie odmówił (chociaż powinien) - Kaczyński CELOWO poleciał oddzielnie robić konkurencyjne obchody. Tyle.

Tworzysz narrację biednego prezydenta, który musiał lecieć sam, bo ojej, kiedyś mu odmówiono wproszenia się do ustalonej delegacji - bzdura.

 

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, seba3002 napisał:

Panowie, a może z racji zbliżających się Świąt, moglibyście odpuścić na chwilę? 

Jakich świąt...? 

... Osz kurcze, czekoladowe zające w Biedrze, zapomniałem.😑

7 minut temu, Fafniak napisał:

Czyżbyś negował zjawisko? To nie jest śmieszne.

Nie jest - jest groteskowy, ten twój symetryzm.

Nie czepiajcie się nepotyzmu, bo on zawsze był i będzie, więc po co tracić oddech.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kraft napisał:

Czyli to normalne. A jak to norma, to przecież nie można piętnować.

Chyba jednak mylisz pojęcia.

Norma jest zdefiniowaną zasadą. Określoną.

To że masa ludzi postępuje wbrew normom nie tworzy nowej normalności - 

Braci Strugaccy stworzyli termin przenicowanie rzeczywistości (od nicowania ubioru) tutaj by wystąpiło nicowanie wartości normy

A to jest zjawisko o którym mówią głównie ci których to dotyka przy okazji zmiany władzy

43 minuty temu, Fafniak napisał:

Nie nie usprawiedliwia żadnej władzy.

Choć powinienem wstawić tam przecinek pomiędzy dwa "nie"

 

2 minuty temu, Dzik napisał:

Nie czepiajcie się nepotyzmu

 

49 minut temu, Fafniak napisał:

Nie nie usprawiedliwia żadnej władzy.

ślepy jesteś ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fafniak napisał:

ślepy jesteś ? 

A jaki niby przekaz płynie z tych twoich postów? 

Jak ktoś krytykuje PiS za nepotyzm, z którym ta partia miała skończyć, a który jest nepotyzmem PSL do kosmicznej potęgi, to piszesz "hola, hola, ale przecież nepotyzm zawsze był".

Jak ktoś krytykuje PiS za wyprowadzanie pieniędzy za pomocą pozabudżetowych funduszy, to piszesz "hola, hola, poprzednie władze też mają swoje za uszami".

I tak dalej, i tym podobne... To jest meritum całej tej twojej narracji. Pomijasz całkowicie skalę zjawisk, kontekst, robisz wszystko, żeby nie odnieść się do konkretów i przekierować temat na "poprzedników".

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak tak sobie teraz pomyślałem , jeżeli dzisiaj nie obejrzę w TVP sprostowania P. Michalewicza odnośnie słów Maciarewicza powołującego się na badania ICM UW to czym się różni TVP od telewizji Orbana czy Putina ?

Ja tam mogę i być za nepotyzmem ,o ile tak jak za poprzednich rządów syn , córka , kuzyn .... polityka spełniali NORMALNE , kryteria związane z wykształceniem , latami pracy w danej dziedzinie / doświadczenie zawodowe/ , predyspozycje. Oraz by odbywało się to w wyniku normalnego konkursu etatów. pis by wprowadzić swoich za wszelką cenę stworzył parodię kwalifikacji pakując do rad nadzorczych wójtów , sekretarki , gościa od kebaba , ambasadorów bez znajomości języka obcego ..... Standardy sięgnęły dna.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

@Fafniak tak sobie teraz pomyślałem , jeżeli dzisiaj nie obejrzę w TVP sprostowania P. Michalewicza odnośnie słów Maciarewicza powołującego się na badania ICM UW to czym się różni TVP od telewizji Orbana czy Putina ?

Też o tym pomyślałem. Jak oglądałem ostatnią konferencję Macierewicza, to dotarło do mnie, że poziom podłości w przeinaczaniu faktów niewiele różni się od tego, co ostatnio pokazywała rosyjska telewizja.

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Standardy sięgnęły dna.

 Dla mnie symbolem nepotyzmu PIS może być Nawacki. Gość, który poparł sam siebie. 

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Panowie, a może z racji zbliżających się Świąt, moglibyście odpuścić na chwilę? 

Przyłączam się do apelu. Tym bardziej, że rząd chyba niespecjalnie przejmuje się pisaniną w tym wątku, a i w przekonywaniu odmiennie myślących forumowiczów nie widać sukcesów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...