Skocz do zawartości

Subwoofer do stereo


Polar

Recommended Posts

43 minuty temu, Lukasz.h2o napisał:

"Czy to bezpieczne isc w uzywki (np. jesli wizualnie nie jest uszkodzony i gra czysto to ok, brac i nie ma ryzyka?), czy jednak po kilku kilkunastu latach membrany sie rozsypują i glosnik do kosza?"

Mój znajomy ma 25 letniego RELa i nic mu się nie dzieje. Oczywiście nowoczesne RELe grają lepiej bo technologia poszła do przodu, ale jeśli sprzęt jest dobrej jakości, nie trzymany na Słońcu i nie mrożony :D to powinien działać bez problemu.

Edytowano przez pavello
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lukasz.h2o napisał:

a co w temacie używek?
"Czy to bezpieczne isc w uzywki (np. jesli wizualnie nie jest uszkodzony i gra czysto to ok, brac i nie ma ryzyka?), czy jednak po kilku kilkunastu latach membrany sie rozsypują i glosnik do kosza?"

REL.

ale musisz go sprawdzić u sprzedającego. Jest dużo modeli które warto nabyć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,
mam wzmaka za 2200 i kolumny za 1800... wiem ze to nie audiofilskie podejscie, ale nie moge wydac na uzuplnienie systemu 5-9 kpln! 
pewnie kupie cos za 1000-2000 z mozliwoscią zwrotu gdyby sie okazalo ze nie pomaga a jedynie "dudni"...

no nic pozostaje mi podziekowac za pomoc mimo iz nie skorzystam z rad:/
milego dnia! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz.h2o Akurat ja mam w poważaniu audiofilskie pisanie oraz takowe podejście, po prostu rele bardzo dobrze spisują się w stereo, miałem dwa modele i na obu było czuć świetną jakość basu, jest soczyste uderzenie, moc  oraz dopełnienie niskich jeśli ich brakuje, a jeśli nie to jest to fajna przyprawa, bardzo łatwo wpasowują się w całość - daj znaka jak tam wypadną testy ;)

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lukasz.h2o napisał:

Szanowni,
mam wzmaka za 2200 i kolumny za 1800... wiem ze to nie audiofilskie podejscie, ale nie moge wydac na uzuplnienie systemu 5-9 kpln! 
pewnie kupie cos za 1000-2000 z mozliwoscią zwrotu gdyby sie okazalo ze nie pomaga a jedynie "dudni"...

no nic pozostaje mi podziekowac za pomoc mimo iz nie skorzystam z rad:/
milego dnia! :)

Znajdziesz REL w tej cenie. Będzie on jednak wiekowy. Dlatego sprawdz go przy zakupie

Edytowano przez Piotr Sonido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...