Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz stereo wybrać? Webinar na żywo | Konkurs | Sesja Q&A


S4Home

Recommended Posts

Witajcie,

 

Dzisiaj nieco inaczej :)

Zapraszamy na nasz pierwszy Webinar.

 

Opis:

Kiedy? 12 marca o godz. 17:00

Ile to będzie trwało? Ok. 45 minut + Pytania

Dla kogo? Dla osób planujących kupno wzmacniacza, systemu stereo oraz każdego fana dobrego dźwięku.

 

Zapraszamy wszystkich fanów dobrego brzmienia w wydaniu stereofonicznym na nasz pierwszy webinar zwieńczony sekcją Q&A, w której będziemy na żywo odpowiadali na Wasze pytania związane z tą tematyką. Webinar będzie wydarzeniem cyklicznym jakie dla Was zaplanowaliśmy, na których treść w kolejnych odsłonach będziecie mieli realny wpływ, ponieważ dzięki sugestiom z Waszej strony będziemy planować kolejne tematy.

 

O prowadzących: Piotr - Piotra możecie znać głównie z forum audio.com.pl, na którym od lat, prowadząc profil S4Home, doradza Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań stereo oraz kina domowego. Wcześniej także rozkręcał Audiostereo za świetności tego forum. 16 lat doświadczenia.

Stanisław - na rolę eksperta w branży audio pracuje od 16 lat, autor poradników na stronie S4Home, w godzinach pracy sklepu można spotkać go na chacie na naszym sklepie internetowym.

Linki:

YT: https://www.youtube.com/watch?v=GOmYH2yAIiM

FB: https://www.facebook.com/events/662997701608062

Landing: https://lp.s4home.pl/webinar/

 

finalfb (7)(1).png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, J4Z napisał:

Bardzo fajny pomysł, postaram się być. Powodzenia! 

Hehe zobaczymy czy Piotr rzeczywiście taki stary jak mówi 😏

Pozdrawiam Piotrze 😀👍 

No właśnie nie jestem 😛

Ale się czuję :(

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Super inicjatywa ! Postaram się być

Bądźcie tylko dla nas łaskawa i bo to pierwszy raz kiedy coś takiego robimy.

Dla was jako wyjadaczy na forum i doświadczonych użytkowników będzie to zapewne przypomnienie ale zależy mi właśnie szczególnie na tym abyście mi później zasugerowali kolejne zmiany :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2022 o 17:08, Tomasz S. napisał:

Fajnie gdyby webinar został potem na YouTube jeżeli to wam nie przeszkadza. Trochę mi brakuje takich kanałów o Audio po polsku.

Będzie. Wrzucimy go później  na nasz kanał.

Ale postaraj się być gdyż to nasz pierwszy. A to od Was zaczerpniemy później wnioski. Co zmienić jak to prowadzić i jaką tematykę poruszać. Kilka planów i pomysłów mam. Ale robimy to dla Was i z użytkownikami chcemy to rozwijać.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Asia napisał:

Pasek! Nawet jak nie będziesz miał nic więcej na sobie i tak nikt nie zauważy

A mówią , że to faceci tylko o jednym ? :) 

@S4Home fajny projekt , dobry kontakt z publiką. Polemika zawsze będzie ale to dobrze , bo przynajmniej tematów nie zabraknie.

Stanisława poznałem jak byłem u Was i wiem , że ma podobne do moich poglądy na audio , pozdrawiam serdecznie choć ..... z tą hybrydą to mnie nie przekonał :) 

Krótki przykład , Vincent SA 31 + SP 331 gra bardziej " twardo" tranzystorowo, niż typowy tranzystor Yamaha CX-1000 + MX-1000 który to gra ciepłym brzmieniem.

To oczywiście tak jak wszystko w audio czysty subiektywizm z mojej strony :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobał pierwszy odcinek. Co można poprawić to rzeczywiście mniej ascetyczne tło i lepsze proporcje obrazu oraz jego rozdzielczość, wyraźniejszy dźwięk. Stanisław ma bardzo radiowy głos 👍.

 

A o pasku już milczę, ale to co miałam na myśli lepiej obrazuje  test na spostrzegawczość (wpiszcie "awareness test" na YT i obejrzyjcie).

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2022 o 17:47, J4Z napisał:

Przede wszystkim myślę że jak robicie dzielony ekran to powinniście być co najmniej na 1/4 ekranu. Komenty powinny być widoczne. 

właśnie na razie mamy albo taką opcjęalbo pół na pół. nie ma nić po środku. Ale tak wiem. Jesteśmy za mali w tym ekraniku :)

Dzięki!

Dnia 12.03.2022 o 19:30, lpomis napisał:

Jak na pierwszy raz to wyszło bardzo fajnie. Zmieniłbym miejscówkę w której siedzicie. Fajnie, gdyby widok z kamery obejmował kawałek salonu, a w szczególności sprzęt lub np. salkę odsłuchową :)

I ja byłem za tym. Uparli się na tą ścianę :P Następne na pewno będą w innym miejscu.

Dnia 12.03.2022 o 19:46, DiBatonio napisał:

Mnie też się podobało. 

P.S.

Poprawcie akustykę, bo trochę  Wasze wypowiedzi były niewyraźne 😁

Pzdr

Jacek D. 😉

Dzieki! Hmm przemyślę jak możemy to ogarnąć.

Dnia 12.03.2022 o 20:04, Tomasz S. napisał:

My tu się staramy, zadajemy pytania, piszemy komentarze, dajemy rady a pozdrowienia i tak dostaje tylko Kraft :D

Przepraszam :( Macie rację.

23 godziny temu, Asia napisał:

Mnie też się podobał pierwszy odcinek. Co można poprawić to rzeczywiście mniej ascetyczne tło i lepsze proporcje obrazu oraz jego rozdzielczość, wyraźniejszy dźwięk. Stanisław ma bardzo radiowy głos 👍.

 

A o pasku już milczę, ale to co miałam na myśli lepiej obrazuje  test na spostrzegawczość (wpiszcie "awareness test" na YT i obejrzyjcie).

Dziękujemy bardzo :)

Wnioski będa już wkrótce.

 

A teraz pamiętajcie o KONKURSIE.

Kabel czeka! :)

 

 

Pytanie padło. Wiecie o co chodzi. Komentarze pod.

 

Piotr :)

Przechwytywanie.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z konkursem to odwaliliście lipę @S4Home i uważam, że biorący w nim udział mogą się czuć najzwyczajniej w świecie zrobieni w jajo.

Podczas audycji s4home ogłosiło konkurs w którym do wygrania był przewód marki Chord. Wygrać go miała osoba, która pod filmikiem zdobędzie najwięcej lajków, ale i poprawnie uzasadni swoją odpowiedź na pytanie. No i w zasadzie tak się stało. Problem w tym, że rywalizacja była nieuczciwie poprowadzona.

Kanał s4home z 40 subskrybentami i nieco ponad 30 polubieniami filmu (w tydzień). A zwycięski komentarz jakimś cudem w ciągu godziny zdobywa ponad 70 lajków z fejkowych kont, które spadły potem do 60.

Zdecydowanie nie tak to powinno wyglądać. Pomijam już kwestię jakościową samego „zwycięskiego” komentarza. Albo nie umiecie jeszcze w internety na jutubie, albo ten konkurs to najzwyczajniej w świecie przewał.

To taki mój poranny ból dupy :)

 

DC130975-8378-4D8C-BDBD-1CC29D4E934C.jpeg

9BBF7C42-32E3-4ED9-9DE0-FE66E78C4396.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie @lpomis pominąłem Twój post podczas rannego przeglądania forum.

Szczerze powiedziawszy ja nie specjalnie śledziłem wydarzenia odbywające się na YouTube. Ale koledzy przed chwilą uświadomili mnie o Twoim wpisie i wystosowali informację.

 

Wymyślając konkurs mieliśmy wiele pomysłów. Jednym z nich było wymyślenie pytania konkursowego i zadania Wam go na żywo w trakcie trwania transmisji. Pomyśl ten został przez nas odrzucony, gdyż byliśmy świadkami wielu tak przeprowadzonych konkursów na żywo i bardzo często ktoś poczuł się poszkodowany. Transmitujmy na żywo na dwie platformy (Facebook oraz YouTube), każda z tych platform ma inne opóźnienie narzucone nam przez ich infrastrukturę. Oprócz tego każdy użytkownik w zależności od dostawcy swojego internetu i paru innych czynników będzie miał odrobinę inne opóźnienie. Stwierdziliśmy, że przeprowadzenie konkursu w ten sposób nie byłoby w pełni uczciwe.

Drugim pomysłem było właśnie przeprowadzenie konkursu w komentarzach. Zwycięzcę mogliśmy wyznaczyć albo samemu oceniając kreatywność autora albo pozwolić Wam ją ocenić za pomocą polubień komentarza. Nie chcąc być oskarżonymi o oszustwo stwierdziliśmy, że lepiej będzie przeprowadzić publiczne głosowanie w którym każdy użytkownik będzie miał prawo głosu.

Jak się skończyło - wiemy. Ponad 13% oglądających oddało swój głos na jeden komentarz, co jest bardzo wysoką liczbą. Niestety YouTube nie pozwala nam sprawdzić, jakie konta zostawiły polubienia pod komentarzami użytkowników, więc nie mieliśmy możliwości zweryfikowania, czy są to polubienia z kont z zerową aktywnością (tzw. botów) czy po prostu autor zwycięskiego komentarza poprosił swoich znajomych o 'lajki'. Gdyby istniała możliwość weryfikacji, wykorzystalibyśmy ją.

Wiemy, że część z Was czuje się oszukana. Przepraszamy. Kolejny konkurs zostanie przez nas zrealizowany w inny sposób. Ale chcielibyśmy Was zapytać - w jaki sposób go zrealizować, aby pozostawić możliwie jak najmniejsze pole do nadużyć ale też zminimalizować wpływ czynników niezależnych od uczestnika na wygraną? Dajcie nam znać, obiecujemy że rozważymy każdy pomysł.

 

Teraz jak o tym myślę to przypomniała  mi się historia, iż kiedyś z podobna sytuacją lata temu zmagaliśmy się na Facebooku.

Niestety moim koledzy mają rację. nie mogę zweryfikować tych lajków. podobnie było wtedy. nie będziemy zatem odtąd decydować o wygraniu konkursu poprzez zbieranie lajków. Tu podpisuję się pod moimi kolegami. Jesli macie inny pomysł na wytypowanie zwycięzcy konkursu to chętnie posłuchamy. Bo prawdę mówiąc pomysł na kolejne nagrody jest.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...