Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

41 minut temu, T Z6 napisał:

Dobra zamowilem tego Wireworda z olx uzywanego ale ponoc w idealnym stanie.Zobaczymy co u mnie wniesie dobrego 😁.

O nie!!!! Haha teraz czuje odpowiedzialność. Pewnie nawet kupiłeś u tego samego gościa co, ja który miał kilka sztuk ;) Daj znać, czy coś się zmieniło. Ale proponuje się ja nic nie nastawiać. Po prostu podłącz i posłuchaj ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mateolo2 napisał:

O nie!!!! Haha teraz czuje odpowiedzialność. Pewnie nawet kupiłeś u tego samego gościa co, ja który miał kilka sztuk ;) Daj znać, czy coś się zmieniło. Ale proponuje się ja nic nie nastawiać. Po prostu podłącz i posłuchaj ;) 

Bez strachu😁.Juz dawno mialem taki plan ale dopiero Ty sprawiles ze przestalem go ciagle przekladac w czasie.Nawet jesli nic nie wniesie to i tak zostanie bo moj fabryczny od Magnata slabo siedzi w gniezdzie z uwagi na slaba jakosc wtyczki.Inne zwykle przewody np komputerowe juz siedza stabilnie dlatego wiem ze to wina przewodu.  

Screenshot_20220417-182908.png

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, T Z6 napisał:

Bez strachu😁.Juz dawno mialem taki plan ale dopiero Ty sprawiles ze przestalem go ciagle przekladac w czasie.Nawet jesli nic nie wniesie to i tak zostanie bo moj fabryczny od Magnata slabo siedzi w gniezdzie z uwagi na slaba jakosc wtyczki.Inne zwykle przewody np komputerowe juz siedza stabilnie dlatego wiem ze to wina przewodu.  

Screenshot_20220417-182908.png

Dokładnie od tego samego goscia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dzik napisał:

Któż to wie!

Nie wątpię, że to forum jest wyświetlane na monitorach, przed którymi odchodzi ostre chrupanie i zacieranie łapek.

To zapytam inaczej, czy ktoś w tym wątku lub innym w ostatnich 24h pisał o tym Wireword Stratus?

Bo znam takie praktyki, ale z innego miejsca.

11 minut temu, T Z6 napisał:

Magnat MR780.

A teraz widzę.

Ten Magnat to urządzenie w II klasie ochronności, tym bardziej jestem ciekawy, czy dasz radę z tym WW stratus.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DiBatonio napisał:

To zapytam inaczej, czy ktoś w tym wątku lub innym w ostatnich 24h pisał o tym Wireword Stratus?

Bo znam takie praktyki, ale z innego miejsca.

A teraz widzę.

Ten Magnat to urządzenie w II klasie ochronności, tym bardziej jestem ciekawy, czy dasz radę z tym WW stratus.

 

 

A co ma mi uszy uszkodzic?😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...