Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

2 godziny temu, DiBatonio napisał:

widzisz tu na forum jakieś baby z bazaru? 

Skoro widzisz to niech one zabiorą głos, czy poczuły się obrażone. 

Mentalne pewno są, ale...

Widzę, że z taką mentalnościąja, Twoja pójdziemy w kierunku podobnym do obrażania sie z bele powodu wg art.

Nawiązywałem do pewnej wypowiedzi moderatora, widocznie niezbyt jasno. Trudno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Butler napisał:

Urojenia i brednie to zupełnie różne określenia, nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

Nie łącze tych dwóch zjawisk.

Ale O.K.

Pewno nie rozumiem.

Zatem  zachęcam i Ciebie do lektury, bo źródłem urojeń jest kilka czynników i zaburzeń.

https://zdrowie.radiozet.pl/Psychologia/Zaburzenia-osobowosci/Urojenia-czym-sa-i-jakie-sa-ich-rodzaje?gclid=Cj0KCQjwzqSWBhDPARIsAK38LY-GOEoGuFJAR3K1n9yGF8KXQs7ffWdlp0ImMi1M14f5ypCE01K5znwaAu2PEALw_wcB

3 godziny temu, Fafniak napisał:

Nawiązywałem do pewnej wypowiedzi moderatora, widocznie niezbyt jasno. Trudno

Marcin, O.K.

Nie czytam wszystkich wypowiedzi moderatora.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DiBatonio napisał:

A jeśli chcesz przykład z urojeniami/bredniami z pomiarów, to jest tu taki jeden, co to rezonans obudowy chciałby mierzyć mikrofonem.

Litości! Serio nie zauważyłeś, że to Ty jesteś tym jedynym? Jedynym, który uważa, że pomiar mikrofonem rezonansów obudowy nie wykazuje.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kraft napisał:

Litości! Serio nie zauważyłeś, że to Ty jesteś tym jedynym? Jedynym, który uważa, że pomiar mikrofonem rezonansów obudowy nie wykazuje.  

Mylisz się,  oprócz ciebie nikt o tym nie pisał.

Ale powtórzę kolejny raz, do tego służy akcelerometr.

Mikrofon nawet jak coś wykaże, to tak jak mówiłem nie wiesz, czy to coś to rezonans obudowy, czy innych elementów jak drgania membrany, kosza, czy ciśnienie akustyczne w kolumnie.

Potwierdza to kolega (dr fizyki) z UAMu mający większe pojęcie od ciebie ode mnie i od wielu tu wyznawców pomiarów mikrofonem.

Wrzucałem też linki w których mierzone rezonanse obudowy były właśnie za pomocą odpowiedniego narzędzia jakim jest akcelerometr, a  nie mikrofon. 

Wrzucam zrzut, żeby była jasność. 

Link

P.S.

Chcesz więcej takich pomiarów? 

Za każdym razem będzie to akcelerometr, a nie  Umik-1.

Wiem, że nie rozumiesz, bo byś nie wracał i nie próbował umniejszać moich wypowiedzi w tym zakresie.

 

Screenshot_20220709-204940_Chrome.jpg

Screenshot_20220610-040313_Chrome.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DiBatonio napisał:

A jeśli chcesz przykład z urojeniami/bredniami z pomiarów, to jest tu taki jeden...

Moja rada. Nie bądź taki agresywny w wypowiedziach, jak słabo się orientujesz w temacie. Starasz się kogoś ośmieszyć, a sam sobie wystawiasz świadectwo. Niestety powtarza się to nie pierwszy raz. Widzę, że "do trzech razy sztuka" nie wypaliło, ale jestem cierpliwy. Mam nadzieję, że za którymś razem najdzie Cię jednak refleksja. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

Moja rada. Nie bądź taki agresywny w wypowiedziach

Gdzie tu agresja?

 

2 godziny temu, Kraft napisał:

Starasz się kogoś ośmieszyć, a sam sobie wystawiasz świadectwo.

Wiele się nie różnimy zatem.

Ty robisz to samo, tylko przez pryzmat niby większej kultury wypowiedzi, ale każdy średnio inteligentny wie, że w domyśle próbujesz ośmieszyć swoich oponentów.

2 godziny temu, Kraft napisał:

słabo się orientujesz w temacie

Aha, bo w przeciwieństwie do ciebie, użyłbym właściwego narzędzia do pomiaru rezonansów.

Tobie można przed nos wstawić linki, piktogramy z opisem, czym mierzone są rezonanse kolumn, ale ty z uporem maniaka, będziesz upierać się przy swoim.

Ale przecie tobie  nikt nie będzie mówić, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Prawda?

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DiBatonio napisał:

Zatem  zachęcam i Ciebie do lektury

Poklikał na internetach i nagle znawca się znalazł co mi lektury poleca z portalu radia zet... Koniec świata. Jest takie przysłowie. Nie ucz ojca dzieci robić. Nie mam zamiaru Ci się zwierzać z moich prywatnych spraw, ale takie lektury dla mnie to jak elementarz pierwszoklasisty dla Ciebie więc się już nie kompromituj i pobaw lepiej akcelerometrem.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Butler napisał:

Poklikał na internetach i nagle znawca się znalazł

Napisałem, że jestem znawca, psychologiem, czy innym psychoterapeutą?

Był temat, to przy okazji coś wrzuciłem.

 

15 minut temu, Butler napisał:

pobaw lepiej akcelerometrem

A Ty z kumplami mikrofonikiem możesz się pobawić. 

Ciekawe zjawisko, każdy u mnie widzi agresję słowną, a jakoś jak sami ją przejawiacie, to tego nie widzicie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DiBatonio napisał:

Potwierdza to kolega (dr fizyki) z UAMu mający większe pojęcie od ciebie ode mnie i od wielu tu wyznawców pomiarów mikrofonem.

Skąd wiesz? Ty Baton, tak widzę, że często się posługujesz linkami, kolegami, albo, że ktoś Ci coś mówił, gdzieś słyszałeś, albo 100 razy piszesz, że na AS są takie zasady, a nie inne - np. co do punktów itd.. Ciężko Ci zrozumieć, że to inne forum jest? Po co się tym posługujesz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Butler napisał:

Nie mam zamiaru Ci się zwierzać z moich prywatnych spraw

A ktoś Ciebie o to prosił, że wyjeżdżasz z takim tekstem?

Sam się teraz kompromitujesz, mało mnie obchodzą twoje sprawy prywatne, o które nie pytałem ani ja, ani nikt chyba w tym wątku. 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, no_i_fajnie napisał:

często się posługujesz linkami, kolegami, albo, że ktoś Ci coś mówił

Po pierwsze to dlatego, bo kolega nie udziela się na forach.

A  dwa posługuję się linkami, żeby nie być gołosłownym, skoro twierdzę, że pewne pomiary robi się, czym innym niż mikrofonem, to wrzucam link na potwierdzenie tego. Tak trudno zrozumieć ? Cóż...

Szkoda, że nie przeszkadzają Tobie wpisy kolegów, którzy powołują się też na innych np. Amirów i im podobnych lub przywołują forum ASR.

To nie przeszkadza, ale przeszkadza, że DiBatonio coś wrzuca, no brawo.

Moralność Kalego, wiesz chociaż co to?

 

10 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Uff, dotarło. Zauważyłeś w końcu, że każdy to widzi.

Znów nie zrozumiałeś.

Chodzi o to, że co  bym nie napisał, to widzicie w tym przejaw agresji, natomiast  u siebie wcale.

Teraz chyba skumasz, bo prościej się nie da napisać,  co w tamtym zdaniu chciałem przekazać.

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DiBatonio napisał:

zkoda, że nie przeszkadzają Tobie wpisy 8nnych, którzy powołują się też na innych Amirów i im podobnych lub przywołują forum ASR.

To nie przeszkadza, ale przeszkadza, że DiBatonio coś wrzuca, no brawo.

Mentalność Kalego, wiesz chociaż co to?

Nie znam Amira, ale w 8/10 Twoich wpisów taki gość funkcjonuje i go przywołujesz, dziwne. W podobnej liczbie postów powołujesz się na inne forum, po co? I może "Moralność Kalego", a nie mentalność.. tak, wiem :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z Tobą rozmawiać, kiedy edytujesz wpis i dodajesz jakieś zdania 10min po wpisie, wtedy moje odpowiedzi nie mają sensu, złapałem się na tym. Ty bystry jesteś wg siebie, to chyba zrozumiesz. Dobranoc :)

15 minut temu, DiBatonio napisał:

Zatem, po co ją przejawiacie w swoich wpisach ?

Spacja Ci się wcisnęła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Ciężko z Tobą rozmawiać, kiedy edytujesz wpis i dodajesz jakieś zdania 10min po wpisie,

Już, kiedys przy jakiejś okazji o tym pisałem...

Właśnie, albo spacja, albo słownik jak nie zwrócę uwagi namiesza, kiedy używam tabletu z androidem.

Z IOsem rzadko, niemal wcale, ale też rzadko sięgam po iPada, gdy siadam do forum.

 

Właśnie o tym mówię/piszę. 

 

 

Screenshot_20220710-015135_Chrome.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DiBatonio napisał:

Już, iedys przy ja,iejs okazji o tym pisałem...

Właśnie, albo spacja, albo słownik jak nie zwrócę uwagi namiesza, kiedy używam tabletu zandroidem.

Z IOsem rzadko, niemal wcale, ale też rzadko sięgam po iPada gdy siadam do forum.

Rano przeczytaj. Słownik namiesza - to jest najlepsze, co mogę przeczytać, kiedy ktoś robi błędy. Nie rozumiem, bo chyba wystarczy, że przed kliknięciem "enter", sprawdzisz, co się napisało, czy źle myślę? Nawalasz w klawisze, a potem się głupio tłumaczysz.

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Nawalasz w klawisze, a potem się głupio tłumaczysz.

Wyjaśniam, nie tłumaczę.

Często też ze spacją lub zamiast niej wciska mi się przecinek. (Spójrz na klawiaturę tabletu).

Na wcześniejszym tablecie tak nie miałem, obecny ma do dooopy czułość ekranu i mało punktów ppi (224).

 

 

 

Screenshot_20220710-015928_Chrome.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Rano przeczytaj. Słownik namiesza - to jest najlepsze,

Tak.

Słownik namiesza.

2 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

Przepraszam, ze pomylilem tlumaczenie, z wyjasnieniem

Wyjaśniam, a nie tłumaczę się.

Tak lepiej?

P.S.

Dobrze, że to wątek offtopic, bo ta dyskusja bez sensu 😁😁😁

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukawa napisał:


Zobacz proszę całość- może najdzie Cię refleksja. 

A mnie nachodzi zupełnie inna refleksja. Jakiś czas temu zadeklarowałeś swoją obecność na zlocie w Poznaniu. Nie informując osób, które organizowały to spotkanie, po prostu na nie nie przybyłeś. Drogi kolego, ja wiem że większości z was wydaje się, że takie spotkania to jakiś spontan organizowany na zasadzie "będę albo nie, zależy czy mi się zechce", ale tak to się nie odbywa. Gdyby każdy z uczestników miał takie podejście, mogło by się okazać, że zarówno organizator jak i osoby z salonu poświeciły swój czas na marne bo ktoś ma, mówiąc kolokwialnie, wyjebane. 

Zatem może po moim wpisie też najdzie Cię jakaś refleksja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukawa napisał:

Przepraszam, proszę o informacje gdzie mam przelać pieniądze za uczestnictwo.  

To jest właśnie piękne. Załatwienie wszystkiego pieniędzmi. 

Drogi Panie. Sam miałem okazję czynnego udziału w organizowaniu forumowych zlotów i wiem ile czasu i samozaparcia trzeba poświęcić by zorganizować trwające kilka godzin spotkanie. Zresztą wiedzą coś o tym @tomek4446 i @lpomis

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...