Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

59 minut temu, J4Z napisał:

Bardzo utkwiły mi też w pamięci słowa Tomka lub Audiowita, że jak w jakimś utworze bije dzwon gdzieś daleko, to ma być słychać daleko. a nie po prostu ciszej.

No ale skala głośności ma duży wpływ na odwzorowanie obiektu w przestrzeni. Sam napisałeś że"bije dzwon gdzieś daleko" - to nie może on być na równi głośny jak np. Wokalista. Efekt byłby nieadekwatny do oczekiwań. Tak wiec moim zdaniem powinien być "też" po prostu ciszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz odsuwania, przesuwania... kombinowałeś też z odchylaniem do tyłu i obniżaniem ich delikatnie? Wiem że jest ok i szukasz pewnie dziury w całym, ale skoro brakuje jednak czegoś... ???

8 minut temu, Fafniak napisał:

Nie Brnij 

No nie mam zamiaru się licytować 🤣 Ale uwierz mi, że czasem wstyd mi tą moją cegłę wyjąć z kieszeni przy ludziach :D Wszystko przez pracę i trudne warunki. Ciągle olej, wióry po obróbce, bez sensu dla mnie kupować nowy telefon bo i tak go ekspresowo dobiję.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Niżej były zanim podstawiłem pod standy to coś co widać na zdjęciu. W odchylanie chyba nie będę się bawić regulowałem z poziomicą.

Ja bym spróbował, aktualne moje kolumny są cholernie wrażliwe na pochylenie, i wysokość  a w sumie konstrukcja trochę podobna - jeden głośnik 

29 minut temu, Dedal75 napisał:

U mnie jest lipa 🙄 dajcie spokój 🤭 Pzdr

No znowu muszę chyba napisać że mnie tam sie podobało 🤪👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@J4Z jak zaproszenie aktualne to się zdzwonimy. Podam telefon na PW. Mogę zabrać ProAci , będziesz mógł u siebie posłuchać przez tydzień , zawsze to jakaś możliwość porównania.

Szkoda 23 wyjeżdżam w strony @MariuszZmoze przygarnie jak zadzwonię i znajdę chwilę 🙄

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J4Z napisał:

Baton dzięki za wrzutki.

Dzięki, ja za Twoje też,  zatem mam pytanie.

Próbowałeś te panele, które masz z boku ustawić za kolumienkami?

Jeszcze jedna opcja, ten dyfuzor 1D, co masz za kanapą zrób próbę ustawiając go na środku między kolumnami, tam gdzie masz TV.

Tak wiem, to nie miejsce na dyfuzory, ale zapytaj @Mikelas76 co u mnie robi 1D w tym miejscu.

Tylko mój jest chyba większy i głębszy z szerszymi studzienkami.

Poza tym  jak masz dyfuzor na tylnej ścianie, to nie możesz tak blisko niego siedzieć,  bardziej optymalnie to przynajmniej 1m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...