Skocz do zawartości

Wiarygodność recenzji ze słuchu - prezentacja Amira


Dzik

Recommended Posts

5 minut temu, J4Z napisał:

Kolego ale ty jeszcze nie znasz celu, na prawdę. Tutaj żaden autorytet ci go nie wskaże. 

Edytowano przed chwilą przez J4Z

Jakiś tam cel jest wyznaczony. System aktywny, grający neutralnie i równo, jak najmniej dodający od siebie. To wiem na pewno. 

2 minuty temu, Dzik napisał:

Facet chce sobie kupić dobre, wierne monitory, a wy mu coś mącicie o jakiejś "drodze" i "celu" jak buddyjscy mnisi z amerykańskich filmów klasy B. 

😁 W sumie, to nie muszą być monitory.

Jest też jeszcze droga DIY.

Ale nie wiem, czy jest sens się w to pakować.

@DiBatonio O co chodzi z tymi kolumnami?

Zapomniałem jeszcze o Geithain.

Też bardzo ciekawe konstrukcje mają.

Oraz Dynaudio Focus 60 XD.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lysyrafal napisał:

Nie znam osoby, która by przyzwyczaiła się do kiepskiego grania. Do dobrego, owszem.

To albo nie masz znajomych, albo przebywasz w jakimś zamkniętym zakonie ojców audiofilów.

Nawet nie 99%, a 100% moich znajomych słucha muzyki na laptopach, telefonach, jakichś Logitechach etc.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dzik napisał:

Mam to gdzieś.

Nie tylko to masz gdzieś, ale wszystko i wszystkich o czym świadczy poniższy wpis z innego Twojego tematu:

,,Powiem wam, że im jestem starszy, tym bardziej nie lubię ludzi. Ta głupota, to buractwo, te zawzięte mordy… Nie ma to jak np. czekać w długiej kolejce na poczcie, kiedy jakiemuś babsku zachce się poplotkować z panią przy okienku – zwróć takiej uwagę, to zawzięta morda eksploduje.

Czasem sobie myślę, że „może to ze mną coś nie tak, może przesadzam, może skupiam się na negatywach, może trzeba myśleć pozytywnie, może ludzie nie są tacy źle” – ale nie, NIEPRAWDA, oni są tacy źli.''

Sugerujesz również innym osobom, że mają jakiś problem ( @Rega ) a w rzeczywistości sam masz poważny problem, z którym sobie najwyraźniej nie umiesz poradzić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lysyrafal napisał:

Nie znam osoby, która by przyzwyczaiła się do kiepskiego grania. Do dobrego, owszem.

A ja znam, dwa wpisy powyżej Twojego ostatniego - też okazało się, że znają. 

 

15 minut temu, lysyrafal napisał:

Nie tylko to masz gdzieś, ale wszystko i wszystkich o czym świadczy poniższy wpis z innego Twojego tematu:

Ale wyszukałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dzik napisał:

To albo nie masz znajomych, albo przebywasz w jakimś zamkniętym zakonie ojców audiofilów.

W przeciwieństwie do Ciebie, mam dużo znajomych i może zmień nastawienie do życia, ludzi i będzie Ci łatwiej.

30 minut temu, Dzik napisał:

Nawet nie 99%, a 100% moich znajomych słucha muzyki na laptopach, telefonach, jakichś Logitechach etc.

To widocznie są zadowoleni z brzmienia i tyle, nic więcej.

35 minut temu, eMBe napisał:

A ja znam. Nie jedną nawet. Czego to dowodzi?

Pewnie są jakieś inny przyczyny takiego stanu rzeczy, nie wnikam, ich sprawa.

19 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Ale wyszukałeś.

Internet nie zapomina, trzeba uważać co się pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lysyrafal napisał:

Akurat to jest na czasie i żeby nie być gołosłownym proszę:

https://forum.audio.com.pl/topic/86326-offtopic/page/2/#comments

A ja mam wrażenie, że w większości tematów pisze może okolo 10 osób, wszędzie te same osoby. Każdy temat kończy się podobnie. Ja tu wpadam od czasu do czasu, czytam częściej, niż pisze, ale kurwa, czasami już czytać się nie da. Jakieś wywlekanie tekstów z innych tematów, starzy, a głupi. Jest tu kilka osób, które wjeżdżają w temat dobrze, z ironią, ze śmiechem, na temat. Niestety większość - tak mi się wydaje, że nic innego nie robi, poza siedzeniem tutaj, żeby komuś odpyskować.

 

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Gdyby ktoś całe życie jadł przesoloną zupę, to:

1) Skąd by wiedział, jak smakuje nieprzesolona zupa?
2) Czy przyzwyczaiłby się do smaku przesolonej zupy?

Ad 1 Znikąd, nie wiedziałby.
Ad 2 Tak.

Proste? Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, no_i_fajnie napisał:

starzy, a głupi

Racja, w stosunku do mnie niestety też...

@lysyrafal 

To jest tekst z offa napisany po męczącym tygodniu i wkurzającej sytuacji na poczcie. Dość buracki i niepotrzebny, ale jednak kontekst ma znaczenie, a moje stosunki z ludźmi nijak się mają do meritum tego tematu.

Wiele postów Regi MariuszZ poukrywał, bo były mocno niesympatyczne. Próbowałem się nawet z gościem pogodzić przez priv, ale słyszę tylko, że jestem gównem i nie da mi spokoju. Jednak ja nigdy takiego języka wobec nikogo z tego forum nie używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, no_i_fajnie napisał:

A ja mam wrażenie, że w większości tematów pisze może okolo 10 osób, wszędzie te same osoby. Każdy temat kończy się podobnie. Ja tu wpadam od czasu do czasu, czytam częściej, niż pisze, ale kurwa, czasami już czytać się nie da. Jakieś wywlekanie tekstów z innych tematów, starzy, a głupi. Jest tu kilka osób, które wjeżdżają w temat dobrze, z ironią, ze śmiechem, na temat. Niestety większość - tak mi się wydaje, że nic innego nie robi, poza siedzeniem tutaj, żeby komuś odpyskować.

Przepraszam Pana bardzo, ale nie do mnie te pretensje, bo jeśli ( @Dzik ) wyjeżdża z takimi tekstami, to co mam schować głowę w piasek?

Zauważ, że ja nie przesiaduje na Forum 24h/7, a z tym "starym" i "głupim" to już grubo pojechałeś, czy się mylę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dzik napisał:

To jest tekst z offa napisany po męczącym tygodniu i wkurzającej sytuacji na poczcie. Dość buracki i niepotrzebny, ale jednak kontekst ma znaczenie, a moje stosunki z ludźmi nijak się mają do meritum tego tematu.

O tym pisałem.

 

3 minuty temu, Dzik napisał:

Wiele postów Regi MariuszZ poukrywał, bo były mocno niesympatyczne. Próbowałem się nawet z gościem pogodzić przez priv, ale słyszę tylko, że jestem gównem i nie da mi spokoju. Jednak ja nigdy takiego języka wobec nikogo z tego forum nie używam.

Ty masz zdolność pisania źle o ludziach, w taki sposób, że nawet sami się nie domyślają, że im się dostało :) Ja nietety szybko się irytuje i moje wpisy też czasami trzeba ukryć. Ale @Rega z tego, co czytam, to słabo wypada.

Przed chwilą, lysyrafal napisał:

Zauważ, że ja nie przesiaduje na Forum 24h/7, a z tym "starym" i "głupim" to już grubo pojechałeś, czy się mylę?

Mylisz się. Napisałem starzy, a głupi (nie starzy I głupi), jeśli wziąłeś to do siebie, to coś w tym musi być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dzik napisał:

To jest tekst z offa napisany po męczącym tygodniu i wkurzającej sytuacji na poczcie. Dość buracki i niepotrzebny, ale jednak kontekst ma znaczenie, a moje stosunki z ludźmi nijak się mają do meritum tego tematu.

No tak, zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a dla mnie tj. konkretny argument ( robisz podobnie tzn. wyciągasz na wierzch różne historie z innych tematów ). To wszystko działa w dwie strony.

10 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Mylisz się. Napisałem starzy, a głupi (nie starzy I głupi), jeśli wziąłeś to do siebie, to coś w tym musi być.

Nie mylę się, a kontekst jest wystarczająco zrozumiały. Po prostu to co myślisz, przelałeś ( napisałeś ) na Forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lysyrafal napisał:

No tak, zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a dla mnie tj. konkretny argument

Na co to jest argument w odniesieniu do tego wątku? „Zawsze jest jakieś wytłumaczenie” to jest tekst w stylu „winny się tłumaczy”. No bo przecież wiadomo, że niewinny się nie tłumaczy…

Ja nie twierdzę, że się nie przyczyniam do napiętej atmosfery, ale mimo wszystko atakuję pewne postawy i zachowania, a nie ludzi. Niestety pewna grupa użytkowników na tym forum czuje się osobiście zaatakowana za każdym razem, kiedy ktoś napisze np. „kable nie grają” – i odpowiada adekwatnie do emocji, czyli osobistym atakiem. Ty też szukasz haków na mnie, a nie na moje tezy.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik pierdzielisz i tyle. Już się na świętego nie kreuje dawałeś pokazy w różnych tematach i to bez ceregieli. Po banie odpuściłeś lekko, a ostatnio znowu na falę wskoczyłeś. Rege przepraszałeś na PW tak? I piszesz tu w ramach budowania mostów że gość któremu dowalileś w temacie o Covid ma Cię gdzieś? Albo masz nas za debili albo przeceniasz swoją inteligencję. Twój wklejony tekst o dziwo ominąłem ale wieleee wyjaśnia bardzo wiele. Jesteś typem gościa z którym nigdy bym nie chciał mieć do czynienia, niby inteligentny, niby spoko jak ktoś nie śledzi całości twoich poczynań, ale tak szczerze nienawidzisz ludzi i to widać mam nadzieję że tylko tych których nie znasz...jakbym cię znał osobiście może było by mi nawet ciebie szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzik napisał:

Gdyby ktoś całe życie jadł przesoloną zupę, to:

1) Skąd by wiedział, jak smakuje nieprzesolona zupa?
2) Czy przyzwyczaiłby się do smaku przesolonej zupy?

Ad 1 Znikąd, nie wiedziałby.
Ad 2 Tak.

Dlatego tak ważny jest punkt odniesienia, o którym mowa w materiale.

Idealnie pasuje do ciebie powyższy wywód.

Gdyby ktoś cale życie słuchał na zwykłych przewodach z OBI i bele audio systemie:

1. Skąd miałby wiedzieć, jak brzmi system na dobrym okablowaniu?

2 Czy przyzwyczaiłbym się do marnej jakości brzmienia?

Ad.1 Znikąd by nie wiedział 

Ad.2 Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...