Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

Może kiedyś spróbuję,  chociaż kawy jakie pijam szkoda marnować na takie pierdy.

A tak wogóle, to w jaki sposób może sie zmarnować kawa (nawet ta Twoja) jesli powąchasz ją np. przed zrobieniem napoju? Zmieni smak/zapach, czy może cos innego...?  😜

Jak czasami coś napiszesz to.... 🙉

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

A tak wogóle, to w jaki sposób może sie zmarnować kawa (nawet ta Twoja) jesli powąchasz ją np. przed zrobieniem napoju? Zmieni smak/zapach, czy może cos innego...?  😜

Jak czasami coś napiszesz to.... 🙉

Chcesz pogadać o kawach i metodach jej zaparzania, zapraszam do stosownego wątku. 

Udając się do sklepu musiałbym sobie odsypać troszkę,  nie wiem może zmielić, taka świeżo zmielona też inaczej uwalnia aromaty niż ziarna.

Bo przecież nie idziesz do sklepu z perfumami z zaparzoną kawą, chyba o tym rozmawiamy, jak zresetować zmysl węchu ?

P.S.

Nie pijam kaw z marketów i sklepów osiedlowych...

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Asia napisał:

Od zawsze uwielbiam duże maszyny budowlane

Ja też :)

5 minut temu, Adi777 napisał:

Ty jako operator?

Za nerwowy jestem. Szacun dla operatora. Ładowarka ma szer. 2,5 m. a brama długości 16 metrów 2,54 metra. Ma więc tolerancji po 2 cm. na bokach i wiezie wzdłuż 1,5 tonową paletę o długości 3,6m i wysokości 3,2 m. Okna działają jak żagiel. Nie jest łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Asia napisał:

Z radością, ale chyba w następnym wcieleniu.

Kurna , kogo bym nie zapytał mówi to samo. Uczą tego na jakiś kursach ? :) 

33 minuty temu, misiekx napisał:

Jaką masz firmę? W sensie co robicie? 

Nie , nie mam firmy. Jestem pracownikiem. A co robimy ? Okna , drzwi zewn. i wewn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Asia napisał:

I jeszcze by mi za to płacili 🙂

No teraz to już trochę przesadziłaś :)

39 minut temu, Asia napisał:

O ile samomyjące.

Innych nie robimy. Do każdego dołączamy szmatkę. Już od klienta zależy sposób w jaki namówi okienko by się umyło :)

40 minut temu, Asia napisał:

Płatność w petrodolarach?

Nie. W rupiach , a co ? :)

Pracuje też takim:

20220704_105413.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audiowit Chodzi Ci o salkę? Że już dawno o tym pisałem? Najpierw są marzenia, to chyba normalne? Przynajmniej dla mnie. Pisałem też o tym, że budowa takiego pomieszczenia jest połączona z budową domu. Nie mam skończonego domu, żebym mógł się w to bawić. Wszystko musi iść w parze. Budowę zacząłem 1,5 roku temu, tempo nie jest najgorsze, przy czym i tak dużo rzeczy zostało spowolnionych, głównie przez tynkarzy. Buduję za gotówkę, to też ma znaczenie, choć zarobki przyzwoite.

Z salonu i sypialni zrezygnowałem, i bardzo się z tego cieszę. Będą chociaż normalnie wyglądać. Nie twierdzę, że nie da się pogodzić dobrej adaptacji akustycznej z wyglądem, ale wątpię, żebym był w 100% zadowolony. Zresztą, coś na pewno będzie grało w tych pomieszczeniach, ale to na później. Coś jeszcze? O czymś jeszcze pisałem, czego nie zrealizowałem? Panie nieprzeciętny? 🙂

Poza tym, mam czas i nigdzie mi się nie spieszy. Dobrze mi się żyje i mieszka w Holandii. Ładny, zadbany kraj, stała praca i dobre pieniądze, dach nad głową, wyremontowany pokoik. Tyle mi na razie wystarczy.

19 godzin temu, tomek4446 napisał:

Za 400 zł dziennie dla pomocnika montażysty, nie znalazłem nikogo do tej kamienicy :) 

To chyba przyzwoita stawka? 8 godzin? Za 10 zresztą też. 40 zł za godzinę dla pomocnika? Nawet nie wiedziałem, że tyle można dostać. 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...