Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

U mnie drgnęło. Stolarz pojawił się po dwóch miesiącach , normalnie cud :) 

Oczywiście nadal nie mam wszystkiego zrobionego ale cieszę się tym co jest. Nawet jak nie koniecznie jest to dokładnie wg. projektu. Wnęka z kawiarką miała być cała w NCS S400 N , a mam tylko w tym kolorze fronty i tył , boki w fornirze dębowym, ale odpuszczam , przyzwyczaję  się. A i zmywarka się nie zamyka , bo jest dociśnięta do ściany i tego już nie odpuszczę :) 

meble.jpg

IMG_1448.JPG

IMG_1450.JPG

IMG_1452.JPG

IMG_1454.JPG

IMG_1455.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2023 o 12:19, tomek4446 napisał:

U mnie drgnęło. Stolarz pojawił się po dwóch miesiącach , normalnie cud :)

👍 Fajnie 🙂 U mnie tradycyjnie, przesunęło się 😄 Ale obiecałem sobie, że nie będę się irytował tym faktem. Za dużo jeszcze pracy przede mną, a nie chciałbym zejść na zawał 🤣

Także - no stress 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 17.09.2023 o 16:46, Asia napisał:

Chcę kupić opony zimowe i nie mogę się zdecydować. Miałam opony Continental, Dunlop, Pirelli i tych na pewno nie kupię po raz drugi.  Miałam Nokian i były świetne, ale czytam, że już nie są tak dobre, jak jeszcze parę lat temu, a poza tym nie mają homologacji BMW 😉.

Moje pytanie: kupić Michelin Alpin 5 (6?)  czy Bridgestone (LM005, LM001)? Nie mam siły wczytywać się w opisy i opinie, może ktoś ma to w małym palcu?

Kupiłam Michelin Alpin 5 i są rewelacyjne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Asia napisał:

Kupiłam Michelin Alpin 5 i są rewelacyjne!

Bravo Ty 

Miałem w Cytrynie C5 starszy model Alpin.  O ile VW Up musiał z podwórka pod górkę wyjeżdżać tyłem (ślisko - świeży śnieg) to C5 pomimo 460 Nm na koła, żadnego boksowania kołami.

Kiedyś wracałem z Łodzi i trafiłem na 5cm mokrego śniegu na autostradzie, prawy pas zajęty przez maruderów, możliwe, że jeszcze na letnich gumach i tak 60km/h max, pomyślałem, ile to zajmie czasu droga do domu i lewym pasem 110 bo przy tej prędkości zawieszenie w Cytrynie opuszcza się do najniższego położenia, czyli nisko środek ciężkości. Kontrolka ESP nie gasła ani na chwile, ale opony zdały test celująco.

https://i.postimg.cc/9Fn5Qptr/20130311-130436.jpg

https://i.postimg.cc/7ZJvG2mX/20130311-130505.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...