Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

iFi iDSD Diablo - ależ to wygląda, jak produkt dla przygłupich młodziaków mających na sobie ciuchy z logo Ferrari od góry do dołu;)

Czy oni nie mogą zrobić dyskretnego, eleganckiego produktu w kontrze dla Bluesound'a czy choćby Wiim'a? A nie ciągle jakieś UFO, choinki i inne kolorowe dziwolągi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomasz1w napisał:

Mea culpa. Obiecuję poprawę;)

Luz luz. Jak nie mamy takiego wątku to obok na forum są dwa tematy które mozna by tu otworzyc i połączyć.

Jak chcecie to otworze.

- nasze aukcje na allegro i OLX ale też na innych portalach. Tu to chyba jest w dziale giełda sprzedam po prsotu.

- a drugi to może "dobre oferty używanego sprzetu audio" Czy coś w ten deseń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Majko napisał:

Widzę, że wśród nich są Vela 2.0. Miał ktoś okazję porównać wersję nową ze starszą? Cokolwiek brzmieniowo rzeczywiście się zmieniło?

Nie powinienem się wypowiadać bo sam nie słuchałem, ale sporo na ten temat czytałem i oglądałem zachodnie filmiki z porównań.

Jak pewnie wiesz główna zmiana to unowocześniony głośnik wysokotonowy Jet 5 zastąpiony Jet 6.

Różnice w odsłuchu są ale minimalne i raczej na razie nie warte aż takiej dopłaty jaką w obecnej chwili trzeba ponieść.

Z tym że na Vele bardzo rzadko są promocje w Niemczech, wiem bo obserwowałem.

Chciałem kupić 407 ustawiłem budzik cenowy i cena cały czas stała w miejscu , dopiero gdy wchodziła nowa wersja to można było kupić 407 w okolicy 1200-1400 euro za sztukę, zależnie od wersji wykończenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są w sekcji wyprzedaży. Mają cenę promocyjną, ale nie tak mocno opuszczoną w dół jak wyprzedażowe, które mają te 50%.

Zresztą pytałem osobiście jak byłem u nich w salonie jakiś czas temu jak ta wyprzedaż właśnie ruszała.

Nie wykluczam jednak, że jakaś zmiana nastąpiła w międzyczasie. Jednak wtedy chyba wszystkie byłyby objęte lepszymi cenami, a tego na niektórych modelach nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...