Skocz do zawartości

druga para kolumn (obok B&W 706)


Grzesiek202

Recommended Posts

17 minut temu, lpomis napisał:

Za krótki, za szybki, chudy, techniczny i za bardzo skraca wybrzmienia?

Jakościowo bardzo OK. Ilościowo, oczywiście uwzględniając nawet litraż-ja słyszę deficyt. Ale te wokale... jeszcze raz to napiszę, to są rasowe monitory. 

14 minut temu, Artur Charicki napisał:

Subik do nich i będzie gitara. 

Religia nie pozwala.

12 minut temu, lpomis napisał:

Nie ma innej opcji, trzeba mieć kilka par i jesteś na dobrej drodze żeby tak właśnie to się skończyło :)

Ech... mam też inne hobby i chleb do kupienia dla dzieci. Ale takie dwie pary to jeszcze nie przegięcie, prawda? PRAWDA?!

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lpomis napisał:

A Ty Rafał śmieszku to już nie za długo szczęśliwy z tą swoją Normą jesteś?

Ja, mój drogi, rozwiązałem problem raz na zawsze: jak się nie ma kolumn, to i wzmacniacza zmieniać nie trzeba. :)

Ale dość offtopów. @Grzesiek202 - słuchałeś w końcu Gold 100? Moim zdaniem to jednak nie będzie powtórka z Bowersów i całkiem blisko tego, o co Ci chodzi. No i dobry punkt odniesienia - jeśli Ci nie przypadną do gustu, to przynajmniej stanie się jasne, czy iść w stronę większej szybkości, czy przeciwnie - nasyconych barw. Dodatkowy plus to wygoda wypożyczenia - powinno mieć je wiele salonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Rafał S napisał:

Grzesiek, pochwal się czego tam słuchałeś (a może jeszcze słuchasz?). Skoro "fajniejsze", to zgaduję, że w grę wchodzą tylko Bowersy z wyższej serii. ;)

😁

Zatoczyłem koło. Ja jednak kupuję ten dźwięk, a w przeciągu kilku miesięcy słuchałem paru konstrukcji.

Nie wiem, czy to tylko 705 S3, czy cała trzecia seria, ale to dobry kierunek. Są cieplejsze, z bardziej nasyconą średnicą. A detaliczność (nie nachalność) góry, to dla mnie coś niesamowitego. To jednak ciągle B&W.

Dnia 8.06.2023 o 10:20, Grzesiek202 napisał:

@Rafał SJeszcze nie słuchałem Goldów 100, ale taki mam zamiar.

I tych też słuchałem. W mojej opinii bardzo fajne kolumny i w przez swoją analityczność,  jakiś sposób podobne do B&W.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

😁

Zatoczyłem koło. Ja jednak kupuję ten dźwięk, a w przeciągu kilku miesięcy słuchałem paru konstrukcji.

Nie wiem, czy to tylko 705 S3, czy cała trzecia seria, ale to dobry kierunek. Są cieplejsze, z bardziej nasyconą średnicą. A detaliczność (nie nachalność) góry, to dla mnie coś niesamowitego. To jednak ciągle B&W.

I tych też słuchałem. W mojej opinii bardzo fajne kolumny i w przez swoją analityczność,  jakiś sposób podobne do B&W.

Zgodzę się z tym opisem serii 700 :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafał S napisał:

Rzeczywiście je kupiłeś? Można już oficjalnie gratulować? :)

Jeszcze ich nie nabyłem, natomiast kupuję tę prezentację muzyki - to wiem na pewno. Nic czego słuchałem, nie gra tak surowo i zarazem bezkompromisowo. I dlatego rozumiem tych, którzy ich nie lubią. Dam sobie czas. Posłucham  u siebie, posłucham też może jeszcze czegoś innego. A może za przykładem @MMarek iść od razu wyżej? Ale ta drabina - im wyżej tym ma coraz mniejszy dystans między szczeblami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dedal napisał:

To byłoby bez sensu , sygnatura podobna to jaka to frajda ? 🤔

To jak czarny t-shirt z normalnym kołnierzem a w serek 😊

Frajda w tym, że po przymierzeniu innych rzeczy, dochodzisz do wniosku, że w tym czarnym t-shircie, czujesz się najlepiej. A jeśli można go mieć z lepszego materiału, nie blaknącego po paru praniach, pasującego na ciebie jak ulał, to zastanawiasz się czy nie warto wydać więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Grzesiek202 napisał:

A może za przykładem @MMarek iść od razu wyżej?

 

15 minut temu, Grzesiek202 napisał:

A jeśli można go mieć z lepszego materiału, nie blaknącego po paru praniach, pasującego na ciebie jak ulał, to zastanawiasz się czy nie warto wydać więcej.

Zdecydowanie popieram takie podejście i od razu zapisuje się na odsłuch :) 

A oto propozycją :) Jak to się mówi , raz a dobrze :) 

n1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...