Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 11.01.2024 o 22:48, ProjectPi napisał:

Konkretu, widze, nie bedzie, w zamian troche nieudolnego odwracania kota ogonem. Ale nie pisz, ze "robilem z ciebie idiote", moj wklad tu nie jest potrzebny.

Uważaj na to co tu piszesz-Twój powyższy tekst odnośnie "idioty" był nie miejscu, więc jeśli nie chcesz przymusowego urlopu na naszym Forum to proszę uspokój się!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2024 o 21:25, marcinmarcin napisał:

Konkret ‐ zawsze jak pisałem o USB że to tak nie do końca 0 i 1 to ze mnie idiote robiłeś i fanatycznego "wierzącego"

 

Ja widzę ze z "tym słowem" wczesniej "wyjechał" @marcinmarcin, a @ProjectPi tylko sprostował używając "tego słowa". 

Tak ja to widzę @RoRo 🤔 

21:25 vs 21:48

2 godziny temu, RoRo napisał:

Uważaj na to co tu piszesz-Twój powyższy tekst odnośnie "idioty" był nie miejscu, więc jeśli nie chcesz przymusowego urlopu na naszym Forum to proszę uspokój się!

Pozdrawiam

To ostrzeżenie powinno w takim razie być skierowane chyba do @marcinmarcin jesli już kogoś upominać🤔

Również Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

To ostrzeżenie powinno w takim razie być skierowane chyba do @marcinmarcin jesli już kogoś upominać🤔

Chyba Pi nie potrzebuje papugi. A poza tym  brak mu merytorycznej wiedzy, której się z czasem doucza, a próbuje robić idiotów z większości użytkowników forum

Potrafisz  w swoim pojmowaniu zrozumieć różnice między stwierdzeniem że robi z kogoś idiotę, a nazwaniem kogoś idiotą?

A Pi chyba najbardziej boli fakt że w końcu musiał przyznać mi rację 😄

Taka obrona przez atak, poziom przedszkola 

@RoRo zwróć uwagę na powyższa różnice, bo juz próbują zacierać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi777 napisał:

Jak ProjectPi brakuje merytorycznej wiedzy, to nie wiem kto ją ma, poza MariuszemZ. 

Kolejna papuga 😁 ale ta wiedza , (przyznaje że Pi przynajmniej wyrównuje braki z czasem) jest naprawdę mało użyteczna dla jakości dźwięku, na dodatek problemem jest całkowity brak chęci jej przełożenia na to jaki to ma wpływ na dźwięk. Mariusz stara się przynajmniej wytłumaczyć to co słyszy,  Pi nawet nie weryfikuje teorii bo przecież ucho nie zasługuje na to. Miernik ważniejszy. 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka papuga? Masz jakąś fobię na punkcie papug? 🤣

Co do kabli. Sugerujesz, że każdy kabel trzeba "słuchać" kilka dni. Rozwiniesz to? Kabel 1 słuchany tydzień, później nr 2 i nr 3. Wnioski kiedy? Na następny dzień, po tygodniu, miesiącu? Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z bezsensowności takich "testów"? Ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć, ale chyba są jakieś granice? Jesteś z innej planety? Twoja pamięć słuchowa jest inna niż reszty ludzi czy jesteś nadczłowiekiem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

A Pi chyba najbardziej boli fakt że w końcu musiał przyznać mi rację 😄

Nie potrafiles przytoczyc wypowiedzi a mimo to wciaz kontynuujesz ułude? Troche to, powiedzmy, dziwne.

15 minut temu, marcinmarcin napisał:

Jak tam promocja idzie? Ty jako branza juz dzialasz?

O masz. A teraz o co mu chodzi?

Edytowano przez ProjectPi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same niewiniątka 😡

Temat który założył Arko55  dotyczy testu kilku kabli USB, a nie tego jak komuś przywalić by nie  dostać bana!

Dla ułatwienia dodam, że posty nie na temat będą usuwane-i być może nie tylko posty jak to się zaraz nie skończy.  A lekko złośliwie: trzeba być .... by tego nie zrozumieć 😁

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ProjectPi napisał:

w taki oto sposob powstala kategoria o nazwie "pomiary teoretyczne", bez powiazania z praktyka.

Zawsze będą jakieś obiekcje. Po co robić pomiary? Żeby później czytać, że warunki były słabo kontrolowane, że miernik słabej jakości itp.

Jakieś 3 lata temu pokazałem, że dwa przewody USB mogą różnie "reagować" na zakłócenia od zasilania. Nie ma sensu tak naprawdę bo to nie jest forum techniczne. Niewiele osób jest zainteresowanych pomiarami elektrycznymi. To jest forum dyskusyjne audio o charakterze bardziej audiofilskim niż technicznym.

Teoretyczne rozważania to chyba wystarczająco dużo jak na potrzeby naszego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MariuszZ napisał:

Nie ma sensu tak naprawdę bo to nie jest forum techniczne.

Pozwole sobie sie nie zgodzic. Jasne, moge zwinac stragan bo ani mnie tu lubia, ani rozumieja, ale tego nie zrobie. Z analogicznych powodow, dla ktorych drazni mnie ostracyzm na ASR wzgledem tych, ktorzy nie chca podazac przesadnie uproszczonymi sciezkami.

No chyba ze ktos mnie zbanuje, wtedy sie mowi: trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może dlatego ludziom ciągle nóż się otwiera w kieszeni i działasz na ludzi jak płachta na byka. My tu słuchamy muzyki, słuchamy zmian, dzielimy się tym co usłyszeliśmy,robimy testy, porównania i wtedy wchodzi on cały na biało i twierdzi że to fatamorgana. Ludzie sobie fajnie dyskutują, dzielą wrażeniami, obserwacjami i wpadasz z komentarzem, że raczej przyśniło się komuś, innymi słowy robisz z kogoś głupka, przepraszam "idiotę" (to słowo chyba króluje w tym wątku). Gdybyś jeszcze posłuchał tych kabli usb, zasilającego czy zasilacza liniowego i nie usłyszał zmian to taki głos byłby jeszcze wartościowy a nie od teoretyka. A tak to po prostu jesteś traktowany jak troll, rozwalacz wątku i obrywasz hejtem. 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...