Skocz do zawartości

Kable Głośnikowe/ RCA Jasper 18 + Denon 2500ne


S!N!

Recommended Posts

@KraftMoże inaczej, nie dbam o to co ma wzmak w środku, jeśli jest tam kabel za 10 zł i jest to jakoś dobrze skonstruowane tak, iż daje przyjemny dźwięk to nie widzę w tym problemu, zaś jeśli ten sam kabel podłączymy pod kolumny i wzmak i jest kicha, a wymianka przykładowo na Wilsona daje poprawę no to helloooo.Zworki mam oryginalne i nie mam zamiaru ruszać tego elementu. 

@GarganNie obrażam się, daj spokój, chciałem dzisiaj posłuchać tego denka, ale nie mieli jeszcze na stanie co do srebra to raczej rozjaśnia, więc nie mój dźwięk.

@RegaWspomniales, że skrętka może zabrzmieć lepiej niż drogi kabel i ja się z tym zgadzam, ale żeby wypożyczać lub mniej więcej w coś wcelować to jeszcze trzeba wiedzieć w co, jeśli u kogoś dobrze zagrało, a może nawet ktoś ma jaspery lub denka to imo polecenie nie jest czymś złym, przecież tych kabli jest od groma.

Dzisiaj odsłuchałem inny model Jasperow i też słyszałem te eski również na klipschach i polkach, może jestem jakiś przewrażliwiony w tym aspekcie, jak zmienię pokój to dopiero będę kombinował Posłuchałem też nowej serii Diamondow i nowe zmiany w dźwięku są dla mnie totalnie nieakceptowalne, wypchnęli wokal, kolumna jakby straciła ten fajny czar. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...