Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 697 tematów w tym forum

  1. Wzmacniacz/Ampli do 1600pln

    • 13 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 874 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 965 wyświetleń
  2. Wymiana gniazda w subwooferze

    • 1 odpowiedź
    • 944 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  3. Kino do 3000 pokój 27 M2

    • 7 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  4. subwofery Earthquake

    • 1 odpowiedź
    • 843 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  5. Rozbudowa Kino Domowe - Stereo 1 2

    • 49 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
  6. Subwoofer pod htr 5930

    • 1 odpowiedź
    • 965 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  7. Wybór sprzętu

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 17,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  8. DIORA WS 442 - CO DO TEGO?

    • 8 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 712 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 47k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • W narożnikach kumulują się niskie czesyotliwosci  i potrafią się nawet podobać 😉
    • Witam i wiem ze pewna grupa mnie nie zrozumie ale poszukuje zestawu Stereo z porzadnym basem bazując na kolumnach podłogowych. Testowałem juz u Siebie potężne kolumny Klipsch RP-8000f II ale z jednej strony wydawały sie troche zbyt wielkie do mojego pomieszczenia a z drugiej strony brakowało mi i tam troche basu np. podczas oglądania filmów (Tak, zestaw Stereo 2.1 ma sluzyc do muzyki filmów w takim samym stopniu). No i ostatecznie padła decyzja na zakup troche mniejszych kolumn podłogowych + subwoofer + wzmacniacz lub urzadzenie all in one aby móc bezposrednio z neta odtwarzac muzyke choć nie znam sie na tych urzadzeniach i nie wiem czy do końca jest mi ono potrzebne patrzac na ich koszta. Budżet na całość to ok 20 tyś zł (max 25tys zł). Nie mam do końca pojęcia jak do tego podejść. Co sprzedawca wciska mi coś innego a ja tym wiecej czytam tym bardziej głupieje. do wiadomosci dołączam układ pomieszczenia w którym bedzie stał zestaw. Wazne jest aby wzmacniacz był sprzezony z telewizorem, tzn, podczas wlaczenia TV automatycznie musi sie wlaczac  wzmacniacz (pewnie przez wejscie ARC). Odtwarzane będzie głownie muzyka elektroniczna, Rock , afrykanski Chill no i filmy, te również są dla mnie ważne.  Czy jesteście mi w stanie coś zaproponować lub podsunac jakis zestawe lub chociaz czesc zestawu jako baze? 
    • Mam pomysł. Potrzeba odwagi, chęci i nie wiem czego tam jeszcze… Zamiast do mięsnego pod pachę z tymi Dali, w torbę wzmak i przedłużacz i pójść poszukać „mięsa” na pole. A co jeśli okaże się, że to najlepszej jakości schab? Czy masz gotowość ? @ralfpolo89
    • https://rdacoustic.cz/en/blog/2020/05/15/building-a-high-end-listening-room-4-fine-tuning-acoustics/
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...