Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 529 tematów w tym forum

    • 11 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  1. Nad i audiolab czy ca cxa80 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
  2. subwoofer do Marantza 15

    • 3 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
  3. Kolumny do 45m2

    • 21 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  4. Cyrus one

    • 12 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  5. Kolumny do 2.500

    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  6. ZESTAW HIFI

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  7. Dynaudio audience 62

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  8. kruger matz km0501

    • 1 odpowiedź
    • 793 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  9. Cała prawda o Mission 774

    • 4 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  10. Konserwacja sprzętu

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  11. Subwoofer WH-S10E

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  12. Audiolab czy Audiolab M-One

    • 19 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  13. Arcam A29+BK Gemini II

    • 1 odpowiedź
    • 1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Witam, posiadam kino domowe Sony str-dh790 z zestawem kolumn 5.1 Głośniki są w ustawieniach skonfigurowane na 5.1  Telewizor i amplituner są wyposażone w eARC. Na telewizorze tcl 43p635 z netflixa i innych aplikacji kino odbierało ATMOS tak mówił wyświetlacz. Kupiłem nowy telewizor Sony Bravia  kd-43x75wl który również ma eARC i dolby atmos i tutaj rzecz wygląda inaczej, przy żadnym możliwym ustawieniu telewizora nie udaje mi się uzyskać odbioru ATMOS na amplitunerze, dopiero jak zmienię konfigurację głośników na kinie domowym na np 5.1.2 (mimo że fizycznie tych głośników nie ma) to wtedy od razu zapala się ATMOS na wyświetlaczu.    Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że prawdziwego dolby atmos na 5.1 nie będzie ale chciał bym zrozumieć o co chodzi.  Dlaczego z poprzednim telewizorem ATMOS się wyświetlało i czy to w zasadzie mogło cokolwiek dawać? Czy jakość dźwięku dzięki temu jakkolwiek się zmienia?  Moja teoria jest taka że przez bravia sync kiedy oba sprzęty są od sony system po prostu widzi że głośników nie ma i z automatu wysyła atmos jako DD+ bo inaczej nie ma sensu a z poprzednim telewizorem napis ATMOS się wyświetlał ale nic to nie dawało. Ale nie znam się aż tak więc bardzo proszę o wyjaśnienie jak to działa  
    • Ja potrzebuje do kuchni do ultra budżetowego stereo i pominę dac bo kolumny sa male i nie wyłapią różnicy
    • On nie chce porównywać Tidala ze Spotify, to po co takie wstawki dajesz? Kompletnie bez sensu. Nie, nie wpłynie, ja na lepszym sprzęcie wolę słuchać Tidala po UPnP , bo jak dla mnie brzmi lepiej niż z apki Tidala.Czy to będzie Bubble czy Mconnect to wszystko jedno, ja wolę Mconnect, może dlatego ,że na fonie masz ładnie podane z jaką jakością idzie każdy utwór.
    • Możesz też zrobić z czyjąś pomocą ślepy test Tidal vs Spotify i może problem magicznie się rozwiąże.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...