Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 675 tematów w tym forum

    • 38 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 62 odpowiedzi
    • 9,1k wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 902 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 956 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 805 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  1. PMC Fact 8 1 2 3 4 7

    • 166 odpowiedzi
    • 32,8k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 8,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 763 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
  2. Teac CD-3000

    • 0 odpowiedzi
    • 645 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Podoba Ci się brzmienie Twoich kolumn, a nie jesteś zadowolony ze wzmacniacza. A skąd wiesz, że nie jest odwrotnie? Może to wzmacniacz lubisz, a kolumny odstają? W końcu gra to razem. Jak usłyszałeś, że to wzmacniacz niedomaga?
    • A jak inny lubi zjazd gołym tyłkiem po nieheblowanej desce, to też jego sprawa. Tylko, że to jedynie zabawa słowami. Wiernie grający system jest jednocześnie systemem, którego się przyjemnie słucha. Nie ma tu sprzeczności. Jedno nie wyklucza drugiego. Czystość grania jest tym, co nasze uszy wprost uwielbiają.
    • Jeśli ktoś lubi slodzony cukier... kto zabroni.
    • Czołem audio świry. Zakładam temat, bo pomimo wielu podobnych, nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Chce wymienić obecny wzmacniacz/amplituner na nowy (raczej) wzmacniacz. Pokój w jakim to ma grać, to ok. 15 m. Obecnie Yamaha RN602D, oraz Tesi 561. Z kolumn jestem bardzo zadowolony, i nie zamierzam wymieniać , ale naczytałem się (bez sensu) opinii o wzmacniaczach…,że lepiej grają, i w ogóle…postanowiłem więc spróbować. Temat bez ciśnienia. Przy kwocie 3000 zł biorę pod uwagę Rotela a11 Tribute, rotel a11 mk2, Audiolab’a 6000a, i przede wszystkim…nad’a 338. Ogólnie nie ukrywam, że najwięcej muzy leci przez streaming, ale oczywiście mam też elegancką kolekcję płyt razem z odtwarzaczem s303. Najwięcej przyjemności mam z słuchania płyt, ale jednak przez ogólną łatwo dostępność wszelakich albumów i singli wygrywa TIDAL, czy Spotify. Muza, to w gruncie rzeczy elektronika, czasem filmowa, a nawet punkrock’owa. Ślizgam się ostatnio po utworach alternatywnych i progresywnych z rocka, ale to raczej „poszukiwania”. Brzmienia ulubionego nie mam, ale dobrze jednak żeby ten „dół” był. Zastanawia mnie, jak taki Rotel A11 może zgrać się z Tesi 561. Dla niektórych są to budżetowe kolumny, ale na ten metraż w którym dla mnie grają są na prawdę w porządku. Pytanie do was koledzy… Co polecacie ? Co waszym zdanie ma szansę wybrzmieć w połączeniu z Tesi 561 do 3000 zł. Może faktycznie M2Si z zewnętrznym streamerem…? 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...