Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 560 tematów w tym forum

  1. Dobór wzmacniacza do kolumn

    • 0 odpowiedzi
    • 820 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 788 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 978 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 10,2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  2. Pierwszy zestaw stereo

    • 0 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  3. Jakie audio do 3000 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
  4. Kolumny do mini wieży pioneer

    • 6 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  5. Yamaha CD S2100

    • 4 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 952 wyświetleń
  6. Topping DX3 Pro vs Topping D50s

    • 12 odpowiedzi
    • 15,2k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 8,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  7. Marantz NR1200

    • 24 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 76 odpowiedzi
    • 16,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • No chyba żartujesz! Dajesz tutaj na forum jakiś wątek z tymi testami. Nawet jak się nie znasz i nie umiesz ładnie pisać, to i tak może się przydać innym ludziom. Ja się nie znam, ale posłuchałem, napisałem a jeden nawet kupił w oparciu o to wzmacniacz w ciemno. Dzisiaj będzie podłączał po raz pierwszy u siebie. W przyszłym tygodniu będzie biegał po Warszawie z siekierą i wypytywał o mnie. Jakby co, to podobno wyjechałem na dłużej   Zabieraj się za opisywanie. Nie ma tak, ze forum służy ci tylko do zbierania wiedzy. Dziel się nią.
    • 👍 Tak, i film, który okazał się być blisko moich wniosków, bo teraz swoje już wiem. Tym bardziej, że podszedłem do tematu bezkompromisowo i wypożyczyłem w jednym czasie wzmaki za ponad parę dziesiątek PLN.  Swoje testy odsłuchowe zrobiłem - i te szczegółowe wnioski pozostawiam już dla siebie.   Teraz zastanawiam się, czy wzmacniacz lampowy, to jest klasa wyżej (w stereo), bo nigdy nie słuchałem? I jeśli tak, to czy są jakieś budżetowe, jakość/cena, tak jak np. ten Marantz?
    • No wiadomo, stary sprzęt i często gdzieś zalega albo mało używany i ludzie sie wyzbywają dzisiaj za grosze. Ja użytek z tego zrobię. Kiedyś przecież ludzie kupowali i na tym słuchali a dzisiaj to już nie wypada czy jak? 😀 Szukam czegoś na zastępstwo mojego ponad 20 letniego philipsa, który padł po codziennym paro godzinnym, nie raz całodniowym eksploatowaniu.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...