Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 920 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  1. Głośniki do 2500 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 8,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 329 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 501 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 298 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  2. Wymiana potecjometru...

    • 3 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  3. Kolumny Do Cambridge Audio A1

    • 3 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A moze tak jest jak mowisz swoja prostota zwrotnicy bez dziwnych strojeń i innych dupereli graja jak nalezy. Mam gdzies w piwnicy stare glosniki sony one sa bez zwrotnicy maja jakiegos konda na wysokie i tyle wiesz takie z mini wiezy ciekawe jakby zagraly jakbym je podlaczyl 
    • Z Yamahą moim zdaniem tak przeciętnie, bo Triangle są jaśniejszymi kolumnami. Ogółem fajne paczki, ale osobiście lubię je z np. Denonem. 
    • Ależ oczywiście. I tego chyba nikt nie negował, a już na pewno nie ja. Zawsze warto spróbować, jeśli ktoś ma czas i ochotę na tę zabawę. W ostateczności można pewnie odsprzedać bez większej straty (o ile się kupiło używany). A doświadczenie zostaje. Przy okazji: zastanawiam się na ile da się tego suba "skonsumować". Pisałem już wielokrotnie, że mam rezonans ok 42Hz. Ilekroć bas tam schodzi, pomieszczenie natychmiast mnie o tym informuje. I wiecie co - wcale nie zdarza się to tak często. Wiele nagrań w ogóle się tam nie zapuszcza. I nie mówię tylko o płytach typu wokal + gitara akustyczna, lecz o nagraniach z kontrabasem czy gitarą basową. Nie wiem, na ile to kwestia samej muzyki, a na ile masteringu, ale większość płyt z sekcją rytmiczną przechodzi u mnie bezproblemowo. Zgoda, pewnie nie są to realizacje wybitne, ale też nie beznadziejne, bo  całkiem nieźle brzmią w sensie barwy i stereofonii.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...