Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 551 tematów w tym forum

  1. Subwoofer do stereo Dali Zensor 3

    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  2. Zestaw stereo do 2500 zł 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 8,7k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 7,7k wyświetleń
  3. Zestaw audio do salonu - budżet 3000

    • 10 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. Technics sb-t200

    • 7 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 62 odpowiedzi
    • 16,9k wyświetleń
  5. Dylemat wybór budżetówek

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  6. Subwoofer do stereo ?

    • 5 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
  7. Zestaw muzyczny do pokoju.

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  8. Wzmacniacz do 1500 zł

    • 6 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 129 odpowiedzi
    • 62,4k wyświetleń
  9. Dobór kabli głośnikowych

    • 6 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 12,7k wyświetleń
  10. Kolumny do HK avr365

    • 2 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  11. Sieciówka za tyle $????

    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
  12. NAD M5 vs M55

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  13. Zestaw do wokalu, niekompletny

    • 2 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 13,2k wyświetleń
  14. Zestaw do 1000 złotych

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 14,6k wyświetleń
  15. Wzmacnicz do Tannoy M1

    • 8 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  16. Kolumny do SU 8600

    • 15 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Cześć Ogółem uważam, że Caspian M2 najlepiej wpasowuje się w Twoje oczekiwania, podobnie Rega Elicit MK5. Niemniej warto zaczekać na zmianę kolumn, bo Elaci to inne granie niż Dynaudio, zwłaszcza w kwestii zgrania się. Tu uważam, że Caspian może już być zbyt gęsty w dole. 
    • Wzmacniacz gra tak dobrze jak dobrze brzmi źródło, jeśli źródło brzmi "tanio" to żaden, nawet najdroższy wzmacniacz i kolumny nic już nie poprawią.  
    • Mnie bycie i kierowcą i rowerzystą pomaga w dojeździe żywym z roboty jak poruszam się rowerem  Jak jadę ścieżką i zbliżam się do skrzyżowania to intuicyjnie wiem , jak zachowa się panienka, gdy jej się zapala zielona strzałka do prawoskrętu  Wiem , że nie mam co liczyć na przejazd ścieżką przez skrzyżowanie , bo gość musi wjechać centralnie na ścieżkę , przeta samochód przed nim przesunął się o 30 cm. i nie ważne , że i tak nie przejedzie na tym świetle ,ale jest o te 30 cm. bliżej  Itd. Jazda na rowerze z kolei uczy zachowania za kółkiem. Rozumiem tą osobę i staram się jej na tej drodze nie utrudniać życia.   I jeszcze taka uwaga. Nie kumam kierowców stojących w korku przed skrzyżowaniem przy samym krawężniku. W myśl zasady ja nie jadę to ten na rowerze też nie przejedzie. Wkurza mnie taka głupota. Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi w godzinach szczytu / 7.00- 8.40 ; 16.00-17.40 / żaden samochód nie ma szans z rowerem  
    • Dzieki za podpowiedzi. Cos bylo nie hallo i zrestowalem go do ustawien fabrycznych i teraz mam zawsze do wyboru zrodlo hdmi i jest tam widzialny ten Denon. Wczesniej wogole nie bylo opcji wejsc w to menu bo nie bylo widziany pod tym wejsciem hdmi zadne urzadzenie
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...