Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

@lpomis, tak na marginesie piękny sprzęt… zazdroszczę. Nie tylko, jak czytam, świetnie działa i wygląda, ale też ma moim zdaniem klimat. Aż chce się posiadać. Yamahy z tamtych lat bardzo mi się podobały. A dzięki takim właśnie zdjęciom, jak dobrze pomlaskam językiem, to wciąż jestem w stanie przywołać w pamięci „smak prawdziwej szynki”;)

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomek4446 napisał:

A tu cdx-1060 , @Rega tu też ktoś pomyślał o podwójnej obudowie. Ciekawe dlaczego zwiększali koszty produkcji pakując dodatkową blachę ? Na szczęście współcześni konstruktorzy zmądrzeli wywalili 3/4 dziadostwa ze środka :) 

W Marantzach jest nawet blacha potrójna. Np. w moim PM8005. Dwie grube blachy aluminiowe plus cieńsza stalowa.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DiBatonio napisał:

To regulacja wyj słuchawkowego pewno, co?

Właśnie reguluje też wzmocnienie na wyjściu do wzmacniacza. Zrównałem sobie z takim poziomem jaki mam ustawiony na DACu Chorda. Szykuję się już do porównań streaming w hifi vs CD :D

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

Z tyłu jest taki " dynks " załączający wyjścia cyfrowe. Można te układy wyłączyć gdy korzystamy z DAC-a wewnętrznego.

Tak, zgadza się. Tak też uczyniłem. Czy coś lepiej brzmieniowo to nie wiem, ale spokojniej w głowie na pewno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...