Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Po zielonych oczach i komentarzach nie trudno zgadnąć jakie kapele lubisz. A że mieszkasz w mieście nie znaczy że kmieciem nie jesteś za dużo żeś na trzepaku wisiał pod śmietnikiem i ci się coś pomieszało. Filmiki to sobie ze swoją oglądaj i jej takie puszczaj jak w takich gustujecie. ;) nie wnikam co lubicie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi się przedstawiać. Też miło cię poznać. 

Mimo ułomności wiedzę że chociaż podpisać się umiesz. Brawooooo

Ps. Matka jest z ciebie dumna nie dość że do starszego od siebie mówisz żeby wypierdalał, to jeszcze innych od debili wyzywasz. Kultura w tym twoim "mieście" aż z butów wystaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DiBatonio napisał:

Ale jazda,  a to niby DiBatonio największy cham tego forum.🤭

@Wing0popraw swoje literówki, bo wiesz jak jest...do poprawnej interpunkcji nie będę nikogo zmuszać 😉

Szczerze, nie chce mi się ;). Czasem nie warto się starać przy takim "poziomie" dyskusji hehehe.  ;)

Z resztą Ola jest to pewnie zaraz wyczyści temat. 

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fandiscopolo napisał:

Dodam cos jeszcze bo widze ze zajechalem filmowo

Twój cytat adekwatny do poziomu intelektualnego PANA Z DUŻEGO MIASTA. Chciałbym tylko nadmienić, że to właśnie duże miasta produkują największe ilości śmieci. Bardzo często toksycznych. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graaf GM 50B.

Warto przyblizyć forumowiczom tą firmę, a w zasadzie włoską manufakturę. Manufakturę bo elektronika jest skladana ręcznie.

Trzeba zaznaczyć, ze audio wychodzace spod dachu Giacomo Marianni było przeznaczone dla "mocno zaawansowanych audiofili, ktorzy bezkompromisowa podchodza do audio". Powstało w tej firmie kilka swiatowej klasy wzmacniaczy OTL. Słyszałem, nieslychana szybkość, precyzja i nasycenie.

Literki GM dostawaly produkty, ktore szczegolnie byly polecane klientom.

Były pokrywane lakierem z palety Ferrari, przez lakiernikow tejze marki ( niezły chwyt marketingowy). Jak to Graaf nazywał dzięki uprzejmosci sąsiadów, bo marka miescila sie w Modenie.

Panel czolowy GM50B ma ponad 1cm grubosci i przez krysztalowe okienko mozna podgladać najwyzszej klasy elektronikę. Trzeba zaznaczyć, ze produkty Graafa mialy sie nie psuć, mialy byc bezpieczne dla kolumn i uzytkownikow. Co obeznani w temacie OTL wiedzą, ze nie jest to oczywiste. Tak wiec w srodku tego potworka znajdziemy.

Rezystory nieindukcyjne Shinkoh tantalum, Riken, Kiwame & Takman, ATE, Mills & Ohmite Gold

Włoski Kendeil HC, Elna Silmic II, SBE Film & Foil miedzianych kondensatorów prowadzących

ON Semi Silicon Carbide wysokoprądowe prostowniki Schottky dla wszystkich indywidualnych szyn zaopatrzeniowych dc. Cytat rec what hifi

Elektronika jest na plytkach w specyfikacji miltec.

Nie wiem czy istnieje coś lepszego. Moze co najwyzej podobnej klasy.

Wzmacniacz jest w pełni zbalansowany!!! i niesamowicie cichy.

50W RMS!!!, Pozłacane WBT-0730, 2 wejścia XLR.

U mnie gra na 4x 6550 Sylvania 68r, 2x 6H30P DR, 2x E88CC TFK gold pin i 2x E88CC Amperex BB D getter. W takiej konfiguracji go zostawilem i skręcilem obudowę zeby mnie rece nie swiezbily na niezliczone podmiany.

Firma nie istnieje. Konstruktor nie zyje. Została przejeta przez AA i jej projekty zostały, z tego co widze zoptymalizowane pod wzgledem kosztow. Swoj wzmacniacz już znalazlem.

Graaf ma dużą rzeszę oddanych, zadowolonych uzytkownikow tylko nie w naszym kraju :). Pieć gwiazdek w What hifi.

Wady jakie znalazlem to niebieski Alps i pilot nie przystajacy takiej klasie produktowi.

Warto uczyć się audio żeby nie grać na beleczym ;)

Aha. Gm50B to klasyczny pp i jest usher friendly. Na otl nie odwazylem się.

 

20240525_055033.jpg

20240525_054625.jpg

20240525_054547.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audiowit napisał:

Próbuje zrobić jakieś dobre zdjęcie piecowi, ale błyszczy sie ten lakier jak lustro. 

 Musiałbyś przed nim rozwiesić/ustawić czarną blendę lub jakiś czarny materiał,  to załatwia sprawę.

Wtedy jedynym odbiciem będzie czarne tło materiału i bez lampki w smartfonie.

😉

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega, nie ulegajmy stereotypom. 

W rodzinie lamp kt88/90/6550 jest wiele marek, rodzajow, produkowanych w roznych latach. Na forach i stronach PL nie ma co szukać, bo jestesmy zacofani. Ja spotkalem sie z b roznymi opiniami.

Baton, oczywiscie. Tylko, ze wtedy wygladalby jeszcze gorzej. Nie jest to lampka z aparatu.

Ten konkretnie wzmacniacz zostal zaprojektowany do lampy kt88 Svetlany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw. 50mm na jakimś body, f8-11. W rawie i trzy razy myszką w LR i po odblaskach. Są inne sposoby także. Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Witold, gdy patrzę, to oko mnie się cieszy. Zazdroszczę tych informacji. 

Jakie kolumny masz dzisiaj w trakcie odsłuchów z tej lampy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak. Racja. Moje EL 34 (6CA7) też zostały zjechane równo. Twierdzono, że TYLKO do tanich wzmacniaczy gitarowych A okazuje się że ostatnio coraz więcej wzmaków jest na tych lampach.

Ostatnio słucham lamp 7591 (wcześniej nawet o nich nie słyszałem) i też jest ok. Fakt, w parze z sześcioma TFK. Mam zamiar jednak wymienić te TFK na Amperex BB lub Brimar. Jakoś lepiej mi graja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graaf szarpie mi niezmiennie Kudos Super20. Nie mam pomyslu na lepsze dla mnie kolumny.

W wiosennym stadium audionervosy naszlo mnie na kolumny aktywne, ale mam cos upatrzonego i jakoś nic sie nie pojawialo. Myslalem, ze moze na Svedy sie skuszę ale nie jestem pewien ;) czy zagrają u mnie lepiej niz kudosy.

Tomek, gralem na nich. Zaj....te :)

Chyba mam jeszcze parkę.

A nawet napewno.

10 minut temu, Rega napisał:

No, tak. Racja. Moje EL 34 (6CA7) też zostały zjechane równo. Twierdzono, że TYLKO do tanich wzmacniaczy gitarowych A okazuje się że ostatnio coraz więcej wzmaków jest na tych lampach.

Ostatnio słucham lamp 7591 (wcześniej nawet o nich nie słyszałem) i też jest ok. Fakt, w parze z sześcioma TFK. Mam zamiar jednak wymienić te TFK na Amperex BB lub Brimar. Jakoś lepiej mi graja. 

Roman, jak bedziesz chcial wyrzucic tfk to rzucaj w strone Krakowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim starociu JEST regulacja BIASu, jedne z najlepszych amerykańskich traf głośnikowych oraz możliwość podłaczenia suba😋. Może nie wygląda nowocześnie, ale za to gra bardzo dobrze. Dodatkowo ma wejścia PHONO oraz możliwość wykorzystania jako samą końcówkę.

PS. Witek - tak daleko nie dorzucę😉. Ale do czego Ci ECC83?

 

IMG_20240520_183721.jpg

IMG_20240520_191218 — kopia.jpg

IMG_20240520_190757.jpg

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...