Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

2 godziny temu, Adi777 napisał:

Myślę o czymś takim:

Spójrz na to

https://www.rogoz-audio.com/pl/produkty/standy.html

tanio nie jest ale za to perfekcja i możliwość dopasowania , własnego projektu.

Od sześciu lat mam stolik od Pana Janusza. Dopasowany do wymiarów gramofonu i amplitunera. Ilekroć do niego podchodzę to podziwiam jakość wykonania. Blaty na kolcach , stopki na kolcach , wszystko pasuje idealnie. Genialne położenie forniru. Stabilność i estetyka. Mogę śmiało polecić.

A i zapomniałbym. G R A T U L U J E kolumn. Zwyczajnie po ludzku się cieszę , że masz coś wyjątkowego , nietuzinkowego , swojego. 

P.S.

@Adi777 ale pomalujesz je jakoś , co ? :) 

IMG_2320.JPG

IMG_2321.JPG

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

ładnie wygląda krzywa poza podbiciem niskich do+6dB, poza tym nic mi to nie mówi bez pozostałych parametrów pomiaru( czy to 1W /1m /dB ?).

Krzywe pomiarów producenta jakichkolwiek kolumn, często ładnie wyglądają (nie u wszystkich), ale zazwyczaj nie wiemy w jakich warunkach były te pomiary robione , nie można tego przenosić 1:1 do naszego salonu, pokoju odsłuchowego.

Wiele razy było o tym, kolumny mogą być "liniowe", ale zapominamy często, że kolumny korelują bardzo mocno z pomieszczeniem i to od tego pomieszczenia będzie zależeć,  jak nam zagrają.

Często realia pokazują, że te wykresy to można sobie wsadzić na półeczkę z bajkami, dlaczego? Właśnie dlatego: Akustyka panie-AKUSTYKA!

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...