Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

5 godzin temu, Bebop napisał:

Mam w rękawie więcej takich "straszaków" ale raczej tutaj się nie odważę. 

Weź nie pękaj, nikt Cię nie zbanuje - przecież wszystko jest muzyką. Poza tym trzeba sobie pomagać 😉. Ostatecznie podeślij mi na PW.
Twoja propozycja bardzo fajna, z tym, że ja dałbym tu inną kategorię. Żaden tam straszak, tylko utwór na MEGA HUMOR (naprawdę rozbawił mnie do łez). 
Takich kawałków do śmiechu trochę mam w zanadrzu, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nimi również postraszyć

na przykład

 

natomiast uważam, że piosenki o Stegnie nic, ale to nic nie przebije 🤣

Z kolei ten Muslim od Regi już trochę postraszył. 

Muzyka noise z propozycji @Fandiscopolo  też dobra do takich celów. Osobiście nie słucham, ale mam kumpla, który zajmuje się produkcją noise'u, stąd mam pewne obycie z tym gatunkiem. Ludźmi nieprzygotowanymi może wstrząsnąć.

 

 

Wracając do głównego tematu, sporo ostatnio słucham albumu 'Martes' Murcofa, chyba będzie zakup CD. Świetna elektronika 🥰

https://murcofmusic.bandcamp.com/album/martes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski A Forest of Stars.album 'Grave Mounds And Grave Mistakes'.

Black Metal z elementami Folku,Psychodelii,Awangardy.

Zdarzy sie ze zaspiewa i Pani,choc glownie spiewa Pan (dosc specyficznie spiewa).

Zdarzy sie uslyszec skrzypce,flet,fortepian,syntezator.

Dlugopis tez byl trzymany w profesjonalny sposob.

Podobno Hi Res z powietrza.

 

 

R-12588061-1538146527-3563.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Fandiscopolo napisał:

Pacze uszami na tych co patrza lornetkami.

Z powietrza.

 

R-14207-001.jpg

Pamiętam to wyczekiwanie, to zachłyśnięcie, gdy już można było sobie nagrać na taśmę ze Studia Nagrań w programie III PR. Wówczas nikt nie przejmował się prawami do powielania. Ja miałem to szczęście, że mogłem sobie przegrać na kasetę bezpośrednio z płyty. Dopiero później kupiłem płytę, niemieckie wydanie które jest ze mną do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Highlander_now napisał:

Dopiero później kupiłem płytę, niemieckie wydanie które jest ze mną do dziś.

To była moja pierwsza winylowa płyta JMJ. Po wcześniejszej Oxygene, której słuchałem u J. Kordowicza, tę miałem już całkowicie dla siebie. Myślę, że to tematycznie kontynuacja Oxygene. W Pewexie kosztowała majątek. No, ale czego się nie robi dla ..... hobby?😉

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...