Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

Daj proszę znać  @Chmarski
gdy trafisz na dobre/świetne realizacje. Rodzaj muzyki nie ma dla mnie znaczenia

Adam, czy nie sądzisz że to właśnie jeden z objawów audiofilstwa 😉. Ty to już audiofil pełną gębą 😀. Nie ważne co, tylko żeby było dobrze zrealizowane. Rozumiem, że czasami skopana realizacja ulubionego artysty odbiera chęć słuchania i uśmiech na twarzy ale ja wolę coś gorzej nagranego mojego ulubionego wykonawcy niż super nagranie czegoś ( kogoś) czego nie lubię. Czasami z chęci poznania, posłuchania czegoś super nagranego również idę tą drogą, ale to tylko tak z ciekawości, nie żebym poświęcał na to dłuższy czas 😉

Pozdrawiam i miłego urlopu. 

PS. Teraz u mnie tylko vinyle na tapecie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2023 o 09:31, misiekx napisał:

Wiem że to już niektórym bokiem wychodzi, ale ja bardzo lubię. Nostalgia, wspomnienia z młodości....takie romantico 😉

Przypatrzcie się dokładnie - ciuchy już wróciły, za chwilę będziemy też nosić takie fryzury.*

* Choć w naszym wieku to będzie spore wyzwanie 😁.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim nowym CD-ku słucham obecnie tego :)

 

ZdjcieWhatsApp2023-11-26o21_17.03_2f22a886.jpg.76962af9ae8298928037e114e243eebd.jpg

 

59 minut temu, Asia napisał:

Przypatrzcie się dokładnie - ciuchy już wróciły, za chwilę będziemy też nosić takie fryzury.*

* Choć w naszym wieku to będzie spore wyzwanie 😁.

Dzisiaj słuchałem płyt tego jegomościa.

Bardzo lubię jego twórczość. Szkoda, że chłopa już z nami nie ma....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2023 o 19:13, Chyba Miro 84 napisał:

Teksty w rapie są dla mnie kluczowe, ale jesli podkład dopełnia odpowiednio to jeszcze lepiej. Posłucham w wolnym czasie.

@Adi777 No i posłuchałem ;) przepraszam że tak długo mi to zajęło, ale z czasem wolnym na swobodne słuchanie trochę ciężko ostatnio.

Pomijam totalnie teksty gdyż jak sam pisałeś, nie skupiasz sie na nich. A jesli chodzi o dźwięk, to naprawdę fajnie zmontowane kawałki, inaczej niż większość. Troche znam Cię i wiem mniej wiecej co lubisz, i nie dziwie sie że podoba Ci się taki podkład dźwiękowy. 

Niestety nie znam podobnie zrobionych kawałków w rapie, wiec nie mogę Ci nic "podrzucić". :/

pozdr.

Ps: czesto w wydaniach w rapie są dwie płyty cd. Jedna to tzw. Instrumentalia. Mam nadzieję że w tym wypadku jest dołączany extra taki krążek bez wokalu. 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...