Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Może niekoniecznie cały album, ale ten utwór mogę szczerze polecić jako bardzo ciekawy eksperyment wokalny.

Artystka o japońskich korzeniach rezydująca w Londynie.

To jak płynnie przechodzi pomiędzy stylami śpiewu, urzekło mnie do głębi.

Piękny głos, pełen życia i głębi, a dziewuszka nie boi się chyba niczego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę płyt Raphaela Wressniga (organy Hammonda) i wszystkie lubię. Szczególnie te z Alexem Schultzem na gitarze. Tym razem "The Soul Connection" nagrana z innym gitarzystą - brazylijskim bluesmanem Igorem Prado. Bardzo przyjemny, świetnie zagrany jazzujący soul-blues. :) @coyote Pewnie znasz obu zawodników, nie wiem jak inni. @maxredaktor - To powinny być też Twoje klimaty, a i @MariuszZ może znaleźć tu coś dla siebie. Pozdrawiam i wracam już do swojej Dynlandii. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafał S napisał:

Mam trochę płyt Raphaela Wressniga (organy Hammonda) i wszystkie lubię. Szczególnie te z Alexem Schultzem na gitarze. Tym razem "The Soul Connection" nagrana z innym gitarzystą - brazylijskim bluesmanem Igorem Prado. Bardzo przyjemny, świetnie zagrany jazzujący soul-blues. :) @coyote Pewnie znasz obu zawodników, nie wiem jak inni. @maxredaktor - To powinny być też Twoje klimaty, a i @MariuszZ może znaleźć tu coś dla siebie. Pozdrawiam i wracam już do swojej Dynlandii. :)

Hey,

Tak znam tych dwóch muzyków ;)

Co do organ Hammonda w tym tygodniu słuchałem parę albumów z ich udziałem, możesz niebawem coś udostępnie.

 

pozdrowienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę aby ktoś wspominał o tej pani na forum, więc się podzielę.

Zeena Parkins i jej świetny projekt na trzy harfy, kamertony i nieco elektroniki.

Zgrzyty kamertonu przyłożonego do strun harfy? Tak.

Ostre jak brzytwa, delikatne jak muśnięcie wiosennego wiatru, ze wspaniale ułożonymi niskimi dźwiękami.

Baardzo polecam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pKot napisał:

Zeena Parkins i jej świetny projekt na trzy harfy, kamertony i nieco elektroniki.

Bardzo lubię jedną harfę, więc trzy to dopiero musi być coś. Niestety, nie podeszło mi to. Za wyjątkiem utworu 'Tuning Forks'.

Taka ilość świdrujących, jaskrawych instrumentów, do tego elektronika... Mniam 🥰

Jak znasz tego więcej, dawaj tu albo w wątku o muzyce perkusyjnej 😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z giełdy płytowej. Miło popatrzeć jakie tłumy wciąż interesują się muzyką na nośnikach. Dobrze też wiedzieć, że nie tylko mnie dotknął ten nałóg. Przeważały winyle. Ale były też płyty CD. Niektóre piękne. Idealnie pode mnie. Za poniższe tytuły zapłaciłem łącznie tylko 130zł. Cieszę się jak dziecko. Zacząłem od Stana Getza… jest pięknie:)

IMG_6314.jpeg.cf9641b179559fdd2efe1ffeb584d1de.jpeg

IMG_6313.jpeg.1eae9d0af3db83fb92646e811a982443.jpeg

IMG_6316.jpeg.24211b4c5800dbbacea80571266fc175.jpeg

IMG_6315.jpeg.7643c56ff267927183bfc88becc8100d.jpeg

IMG_6317.jpeg.4372cc5ca224edbe48c0e283f4221c5a.jpeg

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...