Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

Też byłem tym zaskoczony wokalami,  bo magnat  jest raczej spokojny. Może kwestia lamp, ja mam psvane. Nie wiem. Mam jasne i szczegółowe kolumny Cabasse mc 170, ale coraz bardziej myślę czy ich nie wymienić na AP classic 8. Słuchałem ich z Cyrusem i było bardziej tak jak lubię... Chyba mi się gust muzyczny zmienia... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meaculpa napisał:

, to może ktoś z Was jest skuszony i chce kupic 8.2 do kolekcji? :)
chętnie sprzedam swój 8.2 dac 

https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-stereo-cyrus-8-2dac-CID99-IDSwJ3h.html

Takie tematy tu na giełdę kolego 😉 

https://forum.audio.com.pl/forum/8-sprzedam/

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Pierwszy gramofon Cyrus-światowa premiera miała miejsce na tegorocznym AVS 2023, hotel Radisson Blue Sobieski, pokój 615. Cena (bez wkładki) to ok. 22 tysiące zł.

Oprócz tego można było posłuchać i zobaczyć sprzęt z serii XR (wraz z odpowiednią liczbą zasilaczy 😎), pre gramofonowe Cyrus (możliwość równoczesnego podłączenia aż 4 gramofonów! oraz wyjście XLR).

20231028_165414.jpg.003e74cf18c3f638ab04bdab42c0f01a.jpg

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RoRo napisał:

Pierwszy gramofon Cyrus-światowa premiera miała miejsce na tegorocznym AVS 2023, hotel Radisson Blue Sobieski, pokój 615. Cena (bez wkładki) to ok. 22 tysiące zł.

Oprócz tego można było posłuchać i zobaczyć sprzęt z serii XR (wraz z odpowiednią liczbą zasilaczy 😎), pre gramofonowe Cyrus (możliwość równoczesnego podłączenia aż 4 gramofonów! oraz wyjście XLR).

20231028_165414.jpg.003e74cf18c3f638ab04bdab42c0f01a.jpg

Pozdrawiam 

Bardzo fajnie to grało. Spędziliśmy tam kilka chwil z kolegą, a przesympatyczny Pan Bartosz tłumaczył nam, który zasilacz jest podłączony do którego urządzenia 🙂. A ja dostałem unikatową smyczkę Cyrusa.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dołączył do mojego zestawiku CD 8 se (po serwisie z wymienionym mechanizmem/laserem).  Miałem już nie mieć CD, tylko streaming... Ale posłuchałem i jednak ta magiczna chwila słuchania CD :), jak z winylem.

Do tego tak mi się ten maluch spodobał jak gra i wizualnie, że sprzedałem One i zamówiłem coś co będzie wizualnie do niego pasować :). Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie w nadchodzący weekend i nie będę żałował 🤔IMG_20231021_223235035_HDR.jpg.21782ac86ccdbc45451c0b1f27cae337.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przy okazji odświeżę pytanie. Czym różni się seria odtwarzaczy dAD od późniejszej CD, i które vintagowe modele są godne uwagi, a których unikać?

Słyszałem, że CD6 był wyjątkowo wadliwy. Podobnie dAD 1. Generalnie odtwarzacze Cyrusa chyba do trwałych nie należały.

Mam w domu starego Technicsa (SL PG490) i Denona (DCD-735).

Niska półka, ale mimo, że mają razem ponad pół wieku, to działają bez napraw. Tyle, że wizualnie do Cyrusa nie pasują.

Edytowano przez TAtomicus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ma kontakt/email z panem Bartoszem z Cyrusa?

Zamówiłem wzmacniacz i dzisiaj okazało się, że mam na niego czekać do końca miesiąca...

Elite Audio UK "Cyrus has been asked to supply us with your new unit and my understanding is that this will be ready to be shipped to you towards the end of November".

Pieniądze przelane, a tu taka nieprzyjemna niespodzianka. 

Jestem ciekawy czy faktycznie mają takie obłożenie 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem gpt, znalazł  maila :) - napiszę po weekendzie.

1 godzinę temu, KrólKiczu napisał:

Kiedyś pisałem do niego na messengerze.

Jak nie uda mi się skontaktować z Cyrus, to poproszę o pomoc:)

Mam komplet nr telefonu itd. W poniedziałek dzwonię, nieźle mnie urządzili. Wysłałem swój wzmacniacz w rozliczeniu, zapłaciłem różnicę a dzisiaj takie info. 

Nie polecam Elite Audio - niepoważne zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...