Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

Wiadomo że od strony technicznej można kupić sprzęt w różnym stanie; fabryczny bez przeróbek lub z przeróbkami, z oryginalnymi tranzystorami mocy jak i po wymianie na współczesne chińskie zamienniki, skalibrowany jak i nie, z oryginalnymi kondensatorami jak i z wymienionymi. Każdy egzemplarz ma prawo zagrać trochę inaczej zatem warto po zakupie zrobić podstawowy przegląd.

Ceny - aktualnie wracają  do tych normalnych. Niestety kupujących nie za wielu a i podaż sprzętu co raz większa i to się raczej długo nie zmieni. Ale to dobrze bo co raz słyszę po znajomych iż kupili to i tamto po bardzo dobrej cenie, zatem nie tylko lokomotywy tanieją:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, obudowa jest taka sama. Jeden hebelek jest chyba więcej w 6. I 6 w standardzie chyba miała boczki.

Arko, pytaj Sanwinga. On chyba lepiej zna 6 odemnie. Ja bardziej kolekcjonersko go traktuję.

W każdym razie dźwięk 6 ciekawszy.

Sony polecam oddać na przegląd. Można się wiele dowiedzieć. Moje soniacze są w 100% oryginalne. A jak się okazuje to nie takie proste. Np nie ma szans kupić potencjometr volume. A to ważny element.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audiowit napisał:

Jakie forum takie wpisy.

Tu kabel z Alliexpres dodający powietrza, tam kable na trytytkach, Rega która trafiła niewygrzana do WP. Zgroza. Nie było mnie miesiąc na forum i widzę, że wróciły lepsze amplitunery od wzmacniaczy. Moduły FM za 12,50.

Jakie forum taki guru. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audiowit napisał:

Jakie forum takie wpisy.

Tu kabel z Alliexpres dodający powietrza, tam kable na trytytkach, Rega która trafiła niewygrzana do WP. Zgroza. Nie było mnie miesiąc na forum i widzę, że wróciły lepsze amplitunery od wzmacniaczy. Moduły FM za 12,50.

To pewnie cos, co sie bierze pod jezyk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,czy przebywanie na tym forum jest obowiązkowe i zapisane w konstytucji ?

Wydaje mi się że nie  🤷 

Więc jak się ma z kimś problem ,są PM .

Bo sranie w swoje gniazdo , i wrzucanie wszystkich do jednego worka niczego dobrego nie wróży . Pzdr

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...