Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

Cena bardzo dobra jak za nową Brio. Wygląda na to, że za rogiem jest już  nowa Brio co jest zaskoczeniem bo angielskie fora "piszą", że teraz (po wypuszczeniu Elicit mk5) będzie odświeżona Elex R. 

Mam wrażenie, że Rega czeka z nowym Elexem na następcę Naima Nait 5si a Naim czeka na nowego Elexa R i obie firmy nie mogą się zdecydować kto ma wyjść pierwszy na scenę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na KEF LS50 Meta. 3900 zł (lub 3700 w kredycie z jedną darmową ratą!). Wymagana błyskawiczna decyzja, bo za chwilę mogą się skończyć!

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/kolumny-audio/kolumny-podstawkowe-kef-ls50-meta-carbon-black-para?snrai_campaign=hv5Pl5IYhHV0&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=e519c0762e311280b137684e9a717b33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kraft napisał:

Promocja na KEF LS50 Meta. 3900 zł (lub 3700 w kredycie z jedną darmową ratą!). Wymagana błyskawiczna decyzja, bo za chwilę mogą się skończyć!

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/kolumny-audio/kolumny-podstawkowe-kef-ls50-meta-carbon-black-para?snrai_campaign=hv5Pl5IYhHV0&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=e519c0762e311280b137684e9a717b33

Gdybym szukał monitorów w tej cenie nawet bym się nie zastanawiał 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Asia napisał:

Nie wszyscy lubią negocjować 😁.

@Kraft czy już można gratulować?

Jak dostanie to można 🤪

Mi ten sklep nie dostarczył kolumn kupionych z 50% rabatem, bo cytując była to pomyłka i nikt rozsadny nie sprzedałby w tej cenie - chodziło o jakieś Fyne z tego co pamiętam. 

Żeby to byly większe pieniądze skończyło by się w sądzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Asia napisał:

Obawiam się, że bardzo trudny w utrzymaniu - o ile dobrze pamiętam ma 21 różnych lamp?

Ten konkretny ma 15 - 3 przedwzmacniacz i po 6 na kanał, ale może istnieją inne wersje albo coś mi się pomyliło (źle zapamiętałam opowieść byłego właściciela)?

To jest wzmacniacz dla pewnej grupy osób które on niego zadbają, mają deczko większy portfel na audio. Ale brzmieniowo to był najlepszy wzmacniacz jaki gościłem często wspominam hehe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...