Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Amarok napisał:

Jak myślicie, warte są tej ceny mimo niewielkiego uszkodzenia w górnym roku?

Uszkodzenie bardzo drobne. Z odległości nie będzie widać. Grają pewnie świetnie. Natomiast, jak na te pieniądze, prezentują się, moim zdaniem, dość skromnie. Do dekoracji wnętrza wybrałbym coś bardziej okazałego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rafał S napisał:

Uszkodzenie bardzo drobne. Z odległości nie będzie widać. Grają pewnie świetnie. Natomiast, jak na te pieniądze, prezentują się, moim zdaniem, dość skromnie. Do dekoracji wnętrza wybrałbym coś bardziej okazałego. :)

Co do wyglądu to kwestia gustu, może i zgrabnie nie wyglądają, ale taka ich uroda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafał S napisał:

Uszkodzenie bardzo drobne. Z odległości nie będzie widać. 

Wygląd, to prawdopodobnie nie problem. Pytanie od czego te uszkodzenia powstały. Bo może komuś ze stojaka spadły i coś w środku mogli się stać. Dlatego warto je odsłuchać. Jeśli ktoś jest w stanie wychwycić na ucho ewentualne usterki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amarok napisał:

Co do wyglądu to kwestia gustu, może i zgrabnie nie wyglądają, ale taka ich uroda.

Są piękne! 

Pytanie czy to uszkodzenie nie jest powodem sprzedaży ... 

Jak dobrze pamiętam Spendor wykorzystuje skrzynkę w ten sam sposób co Harbeth. No nie wiem... Ja bym się kogoś doświadczonego zapytał, może nawet napisał z zapytaniem do p. Kisiela z naszego  Audio czy takie uszkodzenie mechaniczne może mieć konsekwencje dla brzmienia Spendorów.

Za to jeszcze raz napiszę, te głośniki są piękne jak piękna kobieta. W nich  wszystko do siebie pasuje idealnie. Jak jeszcze grają tak jak o nich piszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Slawko69 napisał:

A mnie korci to:

 https://m.olx.pl/d/oferta/spendor-2-3r-podstawki-CID99-IDTpH6s.html.

Co sądzicie? Cena wyjątkowo atrakcyjna.

Ładne, ale te też niczego sobie:

https://www.olx.pl/d/oferta/okazja-kolumny-spendor-classic-3-1-na-gwarancji-praktycznie-nowe-CID99-IDSI1Ip.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrólKiczu napisał:

Oj, posłuchałbym, jak brzmią z Normą. Wcześniej sądziłem, że to połączenie byłoby zbyt suche, ale Adam i inni przekonują mnie, że niekoniecznie. Wymiary mają te Spendorki idealne do moich potrzeb. Tonalnie też powinno być dobrze. Pozostaje tylko sprawa nasycenia barw. Norma nie lubi się ze zbyt neutralnymi paczkami. No, ale nie planuję drugiego kompletu kolumn, więc to tylko marzenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przed chwilą, KrólKiczu napisał:

Mi się nie podobały. 

A to nie zarejestrowałem :) 

8 minut temu, Tenfilip napisał:

https://www.tutti.ch/de/vi/schaffhausen/tv-audio/audio-hi-fi/breitband-open-baffle-speaker/39962111 <-- ciekawe stwory. Akurat szukam frontow do 5.1/7.1 do malutkiego pokoju i te przykuly moja uwage. Raczej sobie daruje, ale wygladaja bardzo ciekawie.

Nowe chyba w około 14 z tego do pamietam co nam mówili na zjeździe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tutti.ch/de/vi/zuerich/tv-audio/audio-hi-fi/2x2-canton-aktivlautsprecher-2-canton-activsubwoofer/58695298

Gdybym kompletowal od nowa, to bym rozwazyl - 25% ceny wychodzi za komplet, a pewnie gosc by sie skusil na negocjacje. Nie wiem jednak, ile warte sa te kolumy dzis - przez 10 lat (tyle maja) technika poszla do przodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...