Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, RLC2 napisał:

Jak dla mnie nie warto ... zresztą pogadaj z  chłopakami z @Q21 poprzez priv na forum i możliwe że wynegocjujesz korzystny rabat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Aprox napisał:

zresztą pogadaj z  chłopakami z @Q21 poprzez priv na forum i możliwe że wynegocjujesz korzystny rabat

 

25 minut temu, J4Z napisał:

jestem przekonany że q21 poza allegro jeszcze zejdzie.  

Raczej nie kupuję 😉 myślę że macie rację że można jeszcze by było z ceną z Allegro coś pozytywnego zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q21 na swojej stronie ma już tego Dac'a 200 zł taniej niż na allegro.

Ma go za 2800 zł

https://www.q21.pl/audiolab-m-dac-czarny-outlet.html?hash=887bb4c224b8399f5c50bfd0777bddf0

zresztą link ten wklejałem już 2 dni temu w temacie "Dac-przetworniki dla zaawansowanych." przy okazji prośby o podpowiedź odnośnie Daca właśnie.

 

 

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kaczadupa napisał:

Eeee tam, te przeca za duże dla Ciebie, lepsze te będą, słuchałem, rekomenduję :D

https://m.olx.pl/d/oferta/kolumny-spendor-classic-3-1-gwarancja-CID99-IDTHgre.html?reason=hp|cf_rescored

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, stach_s napisał:

Eeee tam, te przeca za duże dla Ciebie, lepsze te będą, słuchałem, rekomenduję :D

Właśnie z tego powodu użyłem mocnego słowa "kuźwa". :)

Ktoś musiał bardzo nie trafić z tymi paczuszkami, że nowe sprzedaje za połowę ceny. Prawdziwa okazja. 

39 minut temu, stach_s napisał:

A to już jest realna cena zakupu nowych  po "rabatach" więc słabsza okazja. ;). Piękne są i jak piszesz - super grają.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Chodzi mi o nawyk wypisywania różnych marek w ogłoszeniach. Moim zdanie jest to chamstwo i powinno być zabronione. 

Aktualnie na mojej liście numerem jeden, ex æquo z YB, są SF Sonetto. 

Co do różnych marek w ogłoszeniach myślę podobnie, nabijanie sobie wyświetleń i mylące dla mniej będących w temacie.

Co do kolumn...wspinasz się co raz wyżej. 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...