Skocz do zawartości

Kable dla zaawansowanych


RoRo

Recommended Posts

Coś za szybko Ci to testowanie poszło.

Spodziewałeś się efektu w stylu "strzał z płaskiej w pysk " ? :)

To chyba tak nie działa. Powinieneś dłużej poobcować z nowym kabelkiem. I za kilka dniu opisać wrażenia. I ewentualne różnice , które wyłapałbyś słuchając osłuchanych już kawałków.

ps.

Kto Ci te puzzle składał ??? Uważaj, żeby kabelki ich nie porozsuwały...

 

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje puzle skladam/dotykam TYLKO ja 🤨

Co do dlugosci testu.

Dla mnie osobiscie to dziala tak - podlaczam kabel i puszczam kilka kawalkow ktore znam i lubie.

I tak - jak to w Hobbicie bylo  - tam i z powrotem.

Tak zrobilem z Nordostem - na poczatku wydawalo sie ze jakby z nim muzyka jest glosniejsza, troche bardziej klarowna.

Ale nie jest - nie slysze roznicy. Kabel nie jest nowy - demo.

Nie spodziewalem sie klapsa w twarz ale przynajmniej czegos co moglo by jak ta motywacja zadzialac.

Roznic juz jakis czas nie spodziewam sie uslyszec czy to kable ( z przekonania) a w cd transportach z testow.

No nic wracam do kabelkow glosnikowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

No i znów sie zaczyna "od nowa" 🤦‍♂️

Nie :) nic się nie zaczyna od nowa.

Po prostu uważam, że testowanie powinno potrwać trochę dłużej. Z autopsji wiem, że zaraz po zmianie kabla słyszałem różnicę, by po jakimś czasie różnic już nie słyszeć. Co nie zmienia faktu, że fabryczne kabelki zasilające wymieniłem na "firmowe". Bo były ładniejsze.

10 minut temu, Artur Brol napisał:

Co do dlugosci testu.

Dla mnie osobiscie to dziala tak - podlaczam kabel i puszczam kilka kawalkow ktore znam i lubie.

I tak - jak to w Hobbicie bylo  - tam i z powrotem.

Tak zrobilem z Nordostem - na poczatku wydawalo sie ze jakby z nim muzyka jest glosniejsza, troche bardziej klarowna.

Ale nie jest - nie slysze roznicy. Kabel nie jest nowy - demo.

Nie spodziewalem sie klapsa w twarz ale przynajmniej czegos co moglo by jak ta motywacja zadzialac.

Roznic juz jakis czas nie spodziewam sie uslyszec czy to kable ( z przekonania) a w cd transportach z testow.

No nic wracam do kabelkow glosnikowych.

No i brawo. Sprawdziłeś, nie dasz się naciągnąć, jesteś zadowolony. Brawo. O to chodzi. Aby być zadowolonym i mieć trochę frajdy ze swojego sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to "slyszalem " na poczatku. Krotko to trwalo, bo jak zaczalem przelaczac ta roznica szybko znikla.

To jest jedyny powod by cos zmienic - jesli nawet roznicy nie slychac - wyglad. Coz jestesmy jacy jestesmy i uwielbiamy ladne przedmioty. Nic z tym nie zrobimy. Oczywiscie , nie zebym nad tym faktem, ubolewal. Wrecz przeciwnie. ☺️

Nie inaczej, trzeba sie cieszyc z tego co sie ma. Frajda jak najbardziej, rzecza pozadana jest. Oby jej jak najwiecej bylo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  zamienilismy kilka zdań, nie tylko na temat samych kabli ale też ich testowania.

Nie prowadzimy zażartej dyskusji i nie klucimy się.

Więc proszę o nie mówienie że się naparzamy bo tak nie jest. 🙂

A nie raz byłem na tym forum świadkiem jak co niektórzy potrafią sobie ze słowa pisanego broń zrobić i przez kilka stron jej używać. 

Gdzie mnie tam do takiego profesjonalizmu 🤭

A jak by nie patrzeć kable to część systemu, nie?

Milego weekendu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...