Skocz do zawartości

The Audio Critic - krytyka współczesnego rynku audio


Kraft

Recommended Posts

7 minut temu, Dzik napisał:

Nie muszę testować kabla za 35k USD, żeby wiedzieć, że kabel nie może poprawić brzmienia.

"punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia" , znasz zapewne to powiedzenie ? To przypomnij sobie tych wszystkich forumowiczów od których żądałeś ślepych testów kabli , dac-ów .....

4 minuty temu, Adi777 napisał:

Hehe, akurat mam 

Właśnie stałeś się mim najlepszym kolegą :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

"punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia" , znasz zapewne to powiedzenie ? To przypomnij sobie tych wszystkich forumowiczów od których żądałeś ślepych testów kabli , dac-ów .....

Od nikogo niczego nie żądałem. Jest chyba jeden użytkownik, którego próbowałem do tego zmotywować, bo sam zadeklarował chęć takiego testu, a potem zawsze pojawiały się jakieś niemożliwe do przeskoczenia trudności. Tak czy siak, nie bardzo rozumiem, co masz na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dzik napisał:

Mam większy szacunek do ludzi, którzy kupują złote wtyczki dodupne niż takie kable, bo przynajmniej to jest już szczera dekadencja, a nie zabobon, którego nie znoszę.

Heh robi się jak zwykle ciekawie w wuntkach o drutach 😝

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z jednej i drugiej strony. Uprzejmie proszę spokojniej. Nawet szpile i docinki można formułować żartobliwie a nie tak, że czyta się nieprzyjemnie.  Jest weekend, po co nerwy? 

Pokazałem Wam kabelek dla żartu i hecy bo lubię heheszki 😉

 

35 minut temu, audiowit napisał:

Ale i tak jestem ciekaw,  czy w związku z zastosowanym przewodnikiem mają maniere złota.

Zróbmy zrzutkę i będziemy sobie pożyczać a potem każdy opisze swoje orgazmiczne doznania. Zbierzmy ze sto osób i poleci. No i forum nabierze prestiżu i światowej renomy. Nigdzie nie znajdziesz recki tych kabli a u nas by były 😉

Cholera wie, taki drogi to może i mi by zagrał 😆

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dzik napisał:

No tak, a ty się przecież słuchasz

Prymitywna zagrywka , kurski byłby dumny , że taka narracja przechodzi na obywateli , dowód , że TVP działa.

4 minuty temu, JohnDoe napisał:

Cholera wie, taki drogi to może i mi by zagrał

Mnie nie stać , ale np. @Adi777 ? po cholerę Mu ta chałupa ? :) Są wszak wyższe cele ! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Prymitywna zagrywka , kurski byłby dumny , że taka narracja przechodzi na obywateli , dowód , że TVP działa.

To nie ja tu stosuję metodologię Macierewicza w dowodzeniu istnienia zjawisk. Niedługo się dowiem, że jestem z lewackiej sekty i próbuję zapobiec intronizacji Jezusa na króla Polski, W sumie to ASR już jest przez was nazywane sektą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste macie poczucie humoru. Widzę, że normalnie się nie da. Ja więc spadam na drinka i posłuchać czegoś bo jest weekend.

Ps, przestałem zaglądać do wątku o covid bo rozmowy tam bardziej chore niż sam wirus. Wszędzie ten jad polityczny... aż mdli. 

Dobranoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...