Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

10 godzin temu, Online Purshares napisał:

Gdyby ktoś był ciekawy jak MA900 zgrywa się z Silverami. :)

 

 

 

Yello to bardzo efekciarska, podbarwiona muza i w zasadzie na każdym sprzęcie gra świetnie. Podobnie jak Malia i Boris Blank. Fajna muza do puszczenia gościom, którzy kręcą się po domu i chcą żeby im zaprezentować jak gra sprzęt. A jeszcze lepiej gdy przyjdzie klient kupić wzmacniacz albo kolumny. Bardzo dobrze zrealizowane utwory. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Wito76 napisał:

Yello to bardzo efekciarska, podbarwiona muza i w zasadzie na każdym sprzęcie gra świetnie. Podobnie jak Malia i Boris Blank. Fajna muza do puszczenia gościom, którzy kręcą się po domu i chcą żeby im zaprezentować jak gra sprzęt. A jeszcze lepiej gdy przyjdzie klient kupić wzmacniacz albo kolumny. Bardzo dobrze zrealizowane utwory. 

Dokładnie, na JBL GO za 30 zł brzmi tak samo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, klavikort napisał:

To już wiem jak sprzedac swojego DACa. Nawet bez obudowy pójdzie :) 

Dopiero teraz na to wpadłeś :)? Przecież co jakiś podsyłam Ci takie wycyzelowane utwory do testów. 

P. S. 

To dziwne słowo w ostatnim zdaniu wymyśliła żona Klavikorta, żeby nie było na mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2022 o 23:36, Online Purshares napisał:

Gdyby ktoś był ciekawy jak MA900 zgrywa się z Silverami. :)

 

 

 

Gdyby ktoś był ciekaw to nadal jest ciekaw. Nic z tego filmu nie wiadomo :)

Ale dobrze że wrzuciłeś bo jest ciekawiej :)

Dnia 18.03.2022 o 23:42, Online Purshares napisał:

Na pewno nie odzwierciedli rzeczywistości, ale namiastkę tego co potrafi ten zestaw raczej oddaje.

No nie. Ja znam takie połączenie i ten film odpaliłem na głośnikach w laptopie i powiem tak. No u nas gra to lepiej :). U Ciebie na pewno też.

Wiem to

Dnia 19.03.2022 o 11:24, Fajfol napisał:

Hej, czy biorąc pod uwagę niemal identyczną cenę warto kupić nowszą wersję Magnat MR750? A może lepiej zdecydować się na 780?

780

18 godzin temu, Krystian Kaczka napisał:

Kosztem mocy i muzykalności.

Muzykalności? A jak zarzucasz brak muzykalności w 750?

Bo zgadzam się co do mocy. Po prostu masz HDMI zamiast mocniejszego zasilacza.

Ale gdzie stracił muzykalność?

Bo tu się nie zgadzam.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono. Z uwagi na osobiste problemy jestem zmuszony sprzedac swojego Magnata MR-780 zakupionego jako zupelnie nowy w styczniu br w duzym krajowym sklepie. Wzmacniacz wygrzany gra wysmienicie (sluchalem go z Heco Aurora 700 (juz sprzedane). Sluchalem glownie gramofonu, cd i muzy po kablu usb z komputera przy pomocy Foobara. Stan sklepowy pilot nadal w folii. Moze ktos z kolegow bylby zainteresowany? Cena wyraznie nizsza od nowego. Niestety moja mame dopadl zlosliwy nowotwor zaraz zacznie sie chemia i jezdzenie do innego wojewodztwa. Takze prosze o wyrozumialosc i nie traktowanie tego posta jako czystej checi sprzedazy. Wzmacniacz jest naprawde swietny, dawno zaden innycsprzet w kwocie do 4000zl nie srobil na mnie tak duzego pozytywnego wrazenia. Pozdrawiam i przede wszystkim zdrowia bo to najcenniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Gdyby ktoś był ciekaw to nadal jest ciekaw. Nic z tego filmu nie wiadomo :)

Ale dobrze że wrzuciłeś bo jest ciekawiej :)

No nie. Ja znam takie połączenie i ten film odpaliłem na głośnikach w laptopie i powiem tak. No u nas gra to lepiej :). U Ciebie na pewno też.

Wiem to

780

Muzykalności? A jak zarzucasz brak muzykalności w 750?

Bo zgadzam się co do mocy. Po prostu masz HDMI zamiast mocniejszego zasilacza.

Ale gdzie stracił muzykalność?

Bo tu się nie zgadzam.

Piotr

Opieram się na swoich odczuciach, nie będę na ich temat dyskutowal. Moim zdaniem gra gorzej od MR780, może z innymi kolumnami zagra lepiej, albo i jeszcze gorzej. Ja porównywałem jak m jeszcze Sapphire 25 i MR780 go zmiażdżył. No, ale sluch jak dupa każdy ma swój. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2022 o 09:44, Wito76 napisał:

Yello to bardzo efekciarska, podbarwiona muza i w zasadzie na każdym sprzęcie gra świetnie. Podobnie jak Malia i Boris Blank. Fajna muza do puszczenia gościom, którzy kręcą się po domu i chcą żeby im zaprezentować jak gra sprzęt. A jeszcze lepiej gdy przyjdzie klient kupić wzmacniacz albo kolumny. Bardzo dobrze zrealizowane utwory. 

E nie, do sprzedaży sprzętu służy Pepe Romero Flamenco w wersji K2HD :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamontowalem ponownie fabryczne lampy JJ.Te Psvane mnie zirytowaly.To jednak oryginalne lampy, zadne podrobki.Ale oprocz lekkiej poprawy gory pasma cala reszta byla do bani a szczegolnie niskie tony.Praktycznie zostaly uciete.Ponad 100 godzin pracy i to jednak nie dla mnie...Fabryczne JJ i znowu usmiech na gebie.Jak chcecie to wymieniajcie ale dla mnie osobiscie to bez sensu.Moze Mullard...ale juz nie wierze ze to cos zmieni na lepsze.

IMG_20220326_170918605.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...