Skocz do zawartości

Ceny audio


slaw0001

Recommended Posts

38 minut temu, Dzik napisał:

Nikt nie czuje się z tymi zmianami ok, po prostu ludzie są ignorantami.

Jak partia A powie "będziemy walczyć z zanieczyszczaniem środowiska", a partia B powie "dorzucimy wam 300 zł do pensji", to jak myślisz, na kogo Marian i Helena zagłosują?

Masz rację, tak jak powiedział poseł budka- na nas głosują ci,których to wszystko g... obchodzi  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zawsze można być o krok do przodu i zaproponować program; wprowadzimy transformację ekologiczną a koszty zmian weźmie na siebie Państwo, zamrozimy ceny za wodę, ścieki, odpady. Energia elektryczna (ekologiczna) będzie tańsza o 30%, obniżmy ceny gazu o 20%, do elektryków dopłacimy 50%,...to są konkrety a nie jakieś tam bzdety o współpracy ponad podziałami...co mnie obchodzi ich współpraca!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak my zapłacimy zgadza się ale chodzi o racjonalne przesuwanie kaski z kupi "x" na kupkę "y". Są tematy ważne i ważniejsze. A po co inwestować w 250 sztuk czołgów ? a co to jakaś wojna ma być ?? kaskę przesunąć na eco. Zlikwidować biurokrację - zwolnić 30% obsady w urzędach, zainwestować w cyfryzację a kaskę przesunąć na eco. Zlikwidować dopłaty do nierentownych kopalń, zlikwidować ZUS, ograniczyć ilość limuzyn rządowych. Ot takich przykładów można wymienić ze 100... I co nie ma kasy??? Niech Budka przedstawi taki program to na nie go zagłosuję.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

A ja mogę i na podium widzę tu Harbetha p3esr, integry Naim-a i paczki od PMC. 

Za to są i tacy producenci, którzy nie chcą iść tą drogą i są to Gato, Buchardt, Audiolab. 

W PMC mówimy teoretycznie o innym produkcie. Innym wcieleniu. Ale tu się zgadzam. Myślałem bardziej o tym samym produkcie który po prostu znacznie zdrożał.

Naim jeszcze tragedii nie ma. XS3 zmiana ceny niewielka.

Gato zmieniło system dystrybucji.

Buchardt, Audiolab zmienił dystrybutora. Więc to akurat naturalne na początku drogi.

Piotr

 

EDIT: Myslę że to też najwyższy czas na interwencję moderacji. Polityka, religia. Panowie zostawmy to. Proszę.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiek x napisał:

Chodziło mi o to,że pisanie że za coś,obojętnie za co,zapłaci państwo to takie rozmywanie rzeczywistości.Państwo płaci za wszystko z naszych pieniędzy.Czyli to my płacimy.

Jest to oczywista oczywistość.

 

A wracając do tematu. Zbieram na sprzęt od Genelec i ciekaw jestem ile zapłacę jesienią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elektron6 Jak Państwo weźmie na siebie koszty? Rozumiesz to, że Państwo tworzą ludzie? Państwo ma tyle pieniędzy ile ludzie mu dadzą. To są oczywistości.

Najlepiej nic nie róbmy dla ekologii, by nasze wnuki utonęły w śmieciach. I oddychały przez maski gazowe.

@PanPutka Pana myślenie jest na poziomie kółka gospodyń wiejskich. Ale zdrówka życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DudasDudek napisał:

@elektron6 Jak Państwo weźmie na siebie koszty? Rozumiesz to, że Państwo tworzą ludzie? Państwo ma tyle pieniędzy ile ludzie mu dadzą. To są oczywistości.

Najlepiej nic nie róbmy dla ekologii, by nasze wnuki utonęły w śmieciach. I oddychały przez maski gazowe.

@PanPutka Pana myślenie jest na poziomie kółka gospodyń wiejskich. Ale zdrówka życzę.

Proszę o rozsądne wydawanie kaski na tematy ważne dla ogółu społeczeństwa - czyli ekologia a rezygnację z ładowania olbrzymich pieniędzy na wojsko, samoloty, płace dla urzędników etc.

Skoro UE jest taka pro eco to warto aby zaczęli poważnie rozważać z takimi państwami jak Chiny, Indie, Meksyk czy US. Tam to dopiero toniemy w plastiku. A i wycinajmy więcej lasów amazońskich  bo ja bo ty "DudasDudek" musimy codziennie sobie zjeść smaczne awokado... Zanieczyszczenia nie znają granic!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elektron6 Bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne akurat jest ważne, i nie uznawałbym naszego skromnego wojska za przeinwestowanie. Ale już dublowane stanowiska urzędnicze to jak najbardziej tak. Uproszczenie prawa i ograniczenie liczby urzędników to jest mus.

Wiesz... Mi nie płacą za to bym myślał, jak tu uratować świat przed ekologiczną katastrofą. Panowie politycy dosyć zarabiają by o tym myśleli. Ilość anomalii pogodowych ostatnimi laty jest ogromna, a to już są pierwsze znaki, że dzieje się źle.

Europa się spina by cokolwiek zrobić w kierunku eko (jak to robi i czy dobrze to robi, to pomińmy). Ale tacy największy syfiarze jak USA i China mają w pompce ekologię, i teraz co ty zrobić by ich zmusić do czegokolwiek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DudasDudek napisał:

@elektron6 Jak Państwo weźmie na siebie koszty? Rozumiesz to, że Państwo tworzą ludzie? Państwo ma tyle pieniędzy ile ludzie mu dadzą. To są oczywistości.

Najlepiej nic nie róbmy dla ekologii, by nasze wnuki utonęły w śmieciach. I oddychały przez maski gazowe.

@PanPutka Pana myślenie jest na poziomie kółka gospodyń wiejskich. Ale zdrówka życzę.

A Pana myślenie, jest na poziomie myślenia prezydenta Warszawy rafała czajkowskiego, czyli ścieki ozonowane nie zanieczyszczają  😉 także życzę dużo zdrówka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega przedawkował Jacka Ciemny-Lud-To-Kupi Kurskiego. Zalecam następujące ćwiczenie: spróbuj napisać post nie odnosząc się do PO i "lewactwa".

Już po tygodniu powinno zacząć się poprawiać.

1 minutę temu, Marek Muszyński napisał:

Możesz zdradzić, co zamierzasz kupić?  Inspiracją jest jest o.k.

Monitory Genelec 8030 + sub 7050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzik napisał:

Zbieram na sprzęt od Genelec

Nie myślałeś o tych?

image.thumb.png.a4b0fb90513cee1b1b0c6e4ef329676b.png

😁 Pieruńsko drogie, ale kto wie, czy to nie są zabójcy o wiele droższych audiofilskich kolumn.

3 godziny temu, Adam Wesolowski napisał:

Zadać na tym forum pytanie dotyczące muzyki to może jedną odpowiedź się dostanie, ale pieprzyć o bzdetach to czas jest.

Tak w ogóle, to mało tu rozmów o muzyce, szczególnie w przypadku porównania do AS.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie widzę za bardzo opcji, żeby cały zestaw kupić w jednym sklepie, a do tego są różne wersje tych głośników (oznaczone różnymi literkami na końcu). Być może ktoś z branży byłby skłonny mi taki zestaw sprowadzić i sprzedać. Mam tylko nadzieję, że do końca jesieni mi nie zdrożeje to o tysiaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio ofertę salonu audio i się dziwiłem jak coś brytyjskiego podskoczyło ~30% , ciekawe czy to przez UE-exit ? ;) 

Ogólnie przez covid produkcja wszystkiego została ścięta do 1/3 , zanim się odrobią to minie parę lat

W innej branży też widzę jak co parę dni parę % w górę leci , ale pomijając podwyżki (bo lud nawet 2-3x chce zapłacić) to po prostu są mega braki ...

PS: od roku kukam i pionka ae70 strimera wszędzie brak - skończyli produkcję ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kaczadupa napisał:

Piotr, macie rozegrane demo Supernaita 3 do wypożyczenia? 

Było ale się zmyło jak to się mówi. Został XS3 i Atom o ile pamiętam.

 

17 godzin temu, Kubakk napisał:

PS: od roku kukam i pionka ae70 strimera wszędzie brak - skończyli produkcję ?

Czyli N70ae? To jego juz chyba nie będzie.

Teraz musimy poczekać co nowy właściciel Voxx tutaj pokaże. Największe luki są w kinie domowym zatem od tego zaczną.

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...