Skocz do zawartości

Nie jakie tylko jak czyli organizacja kabli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minuty temu, Rega napisał:

Myślę, że własnie bardziej godny zainteresowania był 8402, choć może się mylę. 

Pewnie się nie mylisz.

Przy okazji zapytam - odzyskałeś sprzęt wysłany hojną ręką na południe Polski?

4 minuty temu, tomek4446 napisał:

Ma jeden IC z wtykami

Był przez chwilę w moich rękach 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia - tak. No i juz go nie mam. Znalazł nowego nabywcę. Skądinąd bardzo zadowolonego. Natomiast ten pierwszy odesłał mi sprzęt, a później ....... bardzo tego żałował, bo zmówił inny i ten inny bardzo mu nie odpowiada. Mądry Polak po szkodzie.

@tomek4446 wiem, że jesteś ,,chomik,, I dobrze. Jest wielu poszukujących tego kabla (przewodu, jak zwykł poprawiać jeden z dobrze poinformowanych na innym forum). Ciekawe jak zagra Tellurium Q Black II. Juz nie mogę się doczekać. A to dopiero w piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2021 o 18:30, tomek4446 napisał:

A miało być przy 12 letniej whisky ? No , chyba , że to wersja dla żony ? :) 

Jak napisał tak zrobił. Listwa już podłączona. Nie zdawałem sobie sprawy, że to takie "bydle" jest. Jest prawie jak mój SET. Dziwnie to wygląda ale podoba mi się. Żonie też. Szczególnie telewizorek w listwie 😉

Jedna listwa, jeden wzmacniacz i jeden kabel. To jest porządek. 

Poza tym słucham i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie wiem czy to wieczorowa pora sprawia, czy ten 12-to letni single malt, którego Tomek przywiózł z listwą ale jest wrażenie lepszego grania. Poważnie. Jutro będę to rozkminiał ale słyszę to wyraźnie. Oczywiście ostateczne werdykty za chwil parę jak ochłonę z wrażeń 😉

@tomek4446 Ty mój dobrodzieju. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie. 

Resizer_16308719046972.jpg

Resizer_16308719046970.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MariuszZ napisał:

Jedna listwa, jeden wzmacniacz i jeden kabel. To jest porządek. 

Tak to miało wyglądać jak na Twoim zdjęciu, ale potem zaczęło żyć własnym życiem i są trzy listwy i pełno kabli.

9 godzin temu, MariuszZ napisał:

Poza tym słucham i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie wiem czy to wieczorowa pora sprawia, czy ten 12-to letni single malt, którego Tomek przywiózł z listwą ale jest wrażenie lepszego grania.

Ja bym stawiał na wynik działania whisky + świetne sushi + filtry Fn 2090-10-06 :) 

Listwę możesz rozkręcić jak chcesz , w środku jest mnóstwo kabelków uprzedzam.

Mariusz to ja dziękuję za tak fantastyczne przyjęcie i załatwienie świetnej pogody.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Tak to miało wyglądać jak na Twoim zdjęciu, ale potem zaczęło żyć własnym życiem i są trzy listwy i pełno kabli.

Nieeee. Tak zostaje do czasu jak listwa odjedzie do Łodzi. Zauważ, że drukarka zniknęła. Wiesz ile się nasłuchałem na temat zmiany jej lokacji od wiesz kogo? 😂 Zastanawiam się czy nie ma w niej jakiegoś mikrofonu ukrytego takie było zamieszanie w tej sprawie 😉

Do listwy i od listwy oczywiście podłączone są Twoje kabelki. Może to ich zasługa moich wrażeń? Ten na Viborgach Viablue Silver do wzmacniacza podłączyłem. Ten gruby niestety zbyt sztywny jest do kręcenia zawijasów za sprzętem. Do listwy idealny. Zabawa trwa 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MariuszZ napisał:

Zauważ, że drukarka zniknęła. Wiesz ile się nasłuchałem na temat zmiany jej lokacji od wiesz kogo?

Współczuję , moja żona też zapewne się trochę przyczyniła .... a z drugiej strony to kurna wreszcie nie tylko mnie opieprzają :) 

Pod drukarkę fajny jest 

https://www.ikea.com/pl/pl/p/lack-stolik-czarny-20011408/

Z trzech takich stolików postawionych jeden na drugim mam konstrukcję pod sprzęt w sypialni. Sprawdza się idealnie.

12 minut temu, MariuszZ napisał:

Do listwy i od listwy oczywiście podłączone są Twoje kabelki. Może to ich zasługa moich wrażeń?

Na 100 % :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skromnie, prosty sprzęty, 3 urządzenia i tyle zasilających chowanych za PC / pod listwą 2X IsoAcoustics 

Kable są po prawej od stolika, oddzielone od sygnałowych - https://postimg.cc/QK1NZPcF

IMG-20210906-114828.jpg

 

Ten co zasila listwę też trzyma dystans od głośnikowych.

IMG-20210906-110448.jpg

Inna perspektywa https://postimg.cc/jDsxBM2j

Zapewne, zawsze można coś jeszcze poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...