Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Dnia 12.01.2023 o 22:47, Redakcja AUDIO napisał:

Chciałam wstawić logo NAUTILUSA, ale przecież dodawanie zdjęć nie działa :) (magiczne rączki, które mają naprawić problem, już zabrały się za robotę, a przynajmniej miały zacząć). Cieszmy się tymczasem nadchodzącą wiosną, coraz dłuższymi dniami, sielankową atmosferą na forum i nowym rokiem, oby był dobry, ciekawy, pełen wyzwań i spełnionych życzeń.

PS. @Agnieszka Zabłocka - Gasek, druga (niech będzie, że siebie nie liczę) przedstawicielko lepszej połowy ludzkości :Pna forum - WITAJ i do zobaczenia ;)

Wracając do zlotowego tematu, bo ten jest kluczowy w owym wątku, mam już terminy, pozostaje zdecydować się na jeden z nich. Żeby nie było łatwo, są trzy. Generalnie możemy zobaczyć się najwcześniej 28 stycznia, a ponadto 18 lub 25 lutego. Oczywiście zaprasza warszawski Nautilus: https://salony.nautilus.net.pl/salon-warszawa/

Let the show begin - wybierajcie 😎

Strasznie bym przybył... jednakowoż szcześliwe narodziny czeciej 😉 białogłowy szykuja mi sie za tzw. chwilę... wiec tymczasem ogarniam raczej pomysł na zamaskowanie toru audio 😉 życzę Wam super spotu , genialnych odsłuchów i wspanialych wrażeń after 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomek4446 napisał:

@Matt Daemon Stary , gratulacje !!!

Nie chcę Cię martwić , ale skutecznej ochrony przed szkrabami to jeszcze nie wymyślono. Ponoć " amerykańscy naukowcy " pracują nad tym od pół wieku :) 

Taaaa gratulacje ha ha 😉 a tak serio to dziękuję... więcej prób przedłużenia rodu nie planuję ha ha.

Jakoś akitę i dwa koty upilnowaliśmy - damy radę i z małą kobietką 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...