Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

@dorsz tą działaczkę pis to zapewne zhakowali niemieccy lewaccy homoseksualiści na polecenie elit brukselskich pod przewodnictwem Tuska , Tak , tak na pewno tak było :) 

Trafnie skomentowałeś nowe ławeczki. Ta banda wysysa kasę skąd się da. 

A ja się pytam gdzie są ku..a te patriotyczne co to już postawili ? 3/4 nie działa , każdy ma je głęboko gdzieś i zresztą słusznie. Pytam się gdzie jest ku,,a nasz narodowy jacht za 900 tys. euro !!! Gdzie te milion mieszkań ? Byłem ostatnio na wakacjach i może mnie ominął ten zalew narodowych samochodów elektrycznych .....

@Amarok smutne i prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S gdyby ta władza ludowa , była ludową ,to bym złego słowa nie powiedział. Co do stanu posiadania, to stopniowe mordowanie klasy średniej zniszczy ten kraj na amen. To tylko kwestia czasu. Fatalne jest to , że ci " dają " , a inni to nie wiadomo czy " dadzą " i tak pis może wygrać kolejne wybory. Za chwilę będziemy mieć spore bezrobocie, co zawsze jest konsekwencją wysokiej inflacji. W trudnych czasach sporo osób nie zaryzykuje i będzie głosować na tych ,co im od czasu , do czasu rzucą parę groszy. Nie dostrzegają tego , że w tym kraju nie ma już od lat jakichkolwiek długoterminowych planów ekonomicznego rozwoju. Już widzę zalążek tego ,co było w latach 90-tych. Zaczynają się liczniejsze kradzieże , zaczyna się proszenie o papierosa na ulicy i coraz więcej ludzi grzebie w śmietnikach. Nie jest to jeszcze ta skala co w/w okresie ,ale może już niepokoić. Ratuje nas niż demograficzny, więc zapewne poziom bezrobocia nie osiągnie tego z lat mienionych. Za ten stan rzeczy winię pis , ale też opozycję. pis ma potężny partyjny aparat w postaci tvp , ale na Boga jak słyszę co gadają Hołownia , Kosiniak - Kamysz , Tusk to czasem nie wierzę. Z jednej strony prymitywna , nachalna , populistyczna propaganda kłamstw z drugiej wersal i pobożne życzenia, oraz walka wewnętrzna, kto ma być liderem. Tak się nie dociera do społeczeństwa , wkurza mnie brak jednomyślności. Wybory to matematyka i na razie z tego co widzę pis + kościół + radiomaryja = następna kadencja.

pis nie ma wyjścia , zbliża się zima i wiedzą że będzie ciężko. Muszą wskazać tylu wrogów ludu ilu się da wewnętrznych i zewnętrznych by odsunąć odpowiedzialność od siebie. I tak zrobią. A 30% ludzi na nich zagłosuje i to im wystarczy. Glapiński już " grzeje" maszyny w mennicach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@Rafał S gdyby ta władza ludowa , była ludową ,to bym złego słowa nie powiedział. Co do stanu posiadania, to stopniowe mordowanie klasy średniej zniszczy ten kraj na amen. To tylko kwestia czasu.

Tomek, mnie nie musisz przekonywać. Co do bezrobocia, to mam nadzieję, że tak dużego jak 20 lat temu, to jednak nie będzie. Zobaczymy. Cieszę się, że w rodzinie mamy w miarę stabilną sytuację zawodową i finansową. Martwię się tylko o córki i to w jakim kraju przyjdzie im mieszkać lub z jakiego emigrować. Egoistycznie chciałbym, żeby jednak obie tu zostały, choć starsza odgraża się, że w Polsce pod rządami PiS żyć nie będzie i już kombinuje, jakie studia okażą się najbardziej uniwersalne...

No nic, nowy wzmacniacz fajnie gra i na tym staram się skupić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

Martwię się tylko o córki i to w jakim kraju przyjdzie im mieszkać lub z jakiego emigrować. Egoistycznie chciałbym, żeby jednak obie tu zostały, choć starsza odgraża się, że w Polsce pod rządami PiS żyć nie będzie i już kombinuje, jakie studia okażą się najbardziej uniwersalne...

Lekarze i pielęgniarki zawsze będą potrzebni i są uczciwie wynagradzani na zachodzie. Tylko że tu pracować jednak trzeba, czyli nie dla każdego. 

Kilka krajów sensownych jest, kwestia języka. 

 

comment_1659512387cjgLERoZB2FSEapsa0mRrw.jpg

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

@Rafał S Co do stanu posiadania, to stopniowe mordowanie klasy średniej zniszczy ten kraj na amen. 

A głupi Stasiu się cieszy. 

 

Screenshot_20220901-221404.jpg

1662005817_2zqjph_600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tamtym czasie pokazano mi zdjęcie z udziałem powoda pod prysznicem. Na tym zdjęciu widnieli kapitan Piotr Polaszczyk i Jarosław Kaczyński w sytuacji wyraźnie intymnej.

https://wyborcza.pl/7,75398,28874752,kaczynski-v-pinski-dziennikarz-twierdzi-ze-mial-dostac-za.html

Warszawski sąd odrzucił oskarżenie o zniesławienie, którego miał dopuścić się Michał Kowalówka, pisząc na Twitterze, że Jan Kanthak przed laty składał mu propozycję seksu oralnego w nieistniejącym klubie LGBT-friendly. Polityk zapowiada odwołanie od decyzji sądu.

„Po wstrętnych atakach Jana Kanthaka wymierzonymi w LGBT+ podjąłem decyzję (nie znoszę hipokryzji i szczucia na mniejszości) o ujawnieniu faktu: przed laty w 2011r. w krakowskim klubie Kitsch Janek – wtedy mi nieznany – wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą seksu oralnego" 

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,28686435,jan-kanthak-przegral-proces-o-znieslawienie-ktory-wytoczyl.html

I prawidłowo, outować hipokrytów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Kaczyński postanowił podzielić się także ze zgromadzoną w Karpaczu publicznością swoimi wspomnieniami z podróży do stolicy Austrii, którą odbył ponad 30 lat temu. - Nikt albo prawie nikt, pośród nas nie kwestionował obcości kulturowej. Nie ukrywam, że ją poczułem, kiedy pierwszy raz w ogóle byłem na Zachodzie, w Wiedniu. Zobaczyłem tam różne rzeczy, których teraz nie będę opisywał. To mi zupełnie wystarczyło, żeby zobaczyć, że jestem w innej strefie kulturowej, chociaż było to trzydzieści kilka lat temu, 33 dokładnie.

Prostytucja homoseksualna mężczyzn została zalegalizowana w Austrii w 1989 roku. 

 

 

https://www.wprost.pl/polityka/10848283/kaczynski-wspomina-podroz-do-wiednia-sprzed-30-lat-poczulem-obcosc-kulturowa.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, dorsz napisał:

Semka to już oddał te 1,5 mln zł za leczenie w klinice MSWiA?

Jest " swój " umorzy się , albo zamieni na napisanie kolejnej biografii " wodza narodu " . A jak się nie da, to zawsze można stworzyć kolejną fundację z państwową kasą , po za kontrolą budżetu , zrobić gościa szefem z taką pensją , by uzbierał :) Dadzą radę , w końcu jak można wybudować elektrownię a potem ją zburzyć bez żadnej odpowiedzialności karnej to takie cóś to pryszcz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2022 o 19:58, tomek4446 napisał:

Gdzie te milion mieszkań ? Byłem ostatnio na wakacjach i może mnie ominął ten zalew narodowych samochodów elektrycznych .....

moze tutaj.

Screenshot_149.jpg

Dnia 1.09.2022 o 20:17, Rafał S napisał:

Patrzcie go. Ma Alteki? Ma! Meridiana też ma i to za władzy ludowej go dostał (jest w aktach). A i tak jadem pluje! ;)

moze  wujek  giertych mu  zasponsorował...... znudziły  sie mu przy basenie  we  włoszech, grały  tak  po  pisowsku.

makrela  czy inny  sledz . masz racje  znacznie wzrosla umieralosc noworodkow  i  niemowlat  ale daleko jeszcze  do  2011roku.i zielonej wyspy

Screenshot_151.jpg

Screenshot_150.jpg

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, desmodronik napisał:

moze tutaj.

O ile to nie żart, to polecam mniej TVpis więcej myślenia.

W budowlance akurat siedzę na co dzień więc jestem na bieżąco. Rozumiem , że ta tabelka obrazuje budownictwo socjalne które obiecał premier z moich pieniędzy ? Bo jak nie , to mogę Ci powiedzieć czego jest wynikiem. Największy bum zaczął się cztery lata temu , i nie był wynikiem geniuszu tego czegoś, co niektórzy nazywają rządem. Pierwsza sprawa to ucieczka przed inflacją o której glapiński mówił wówczas , że jej nie ma i nie będzie. Nie wyrabiałem się z przyjmowaniem zamówień , ludzie budowali domy dla wnuków , których jeszcze nie było na świecie. Mieszkania stały się zabezpieczeniem kapitału przed spadkiem wartości pieniądza. Mój rekordzista nabył 64 szt. To jedna grupa , druga to ludzie którzy chcieli mieć własny kąt i umożliwiały im to kredyty. Decyzja wydawała się prosta , bo mieliśmy rynek pracownika i stabilizację zatrudnienia. I to też nie jest niestety wynikiem polityki gospodarczej ,lecz niżu demograficznego oraz migracji z lat wcześniejszych. Zapytam znajomych , którym kredyt mieszkaniowy właśnie wzrósł niebotycznie, ile Morawiecki dopłacił im do chałupy , bo może o czymś nie wiem  ? Bo chyba tym się chwalisz pokazując tą tabelkę ?

Ja się pytam gdzie jest ten obiecany milion mieszkań , wybudowanych przez Państwo Polskie ?

A tak na koniec , obecnie wszystko runęło , notowany jest oficjalnie spadek o 18 % , nieoficjalnie to od pół roku jest zastój jak cholera. Domki 120 - 150m2 stanęły całkiem , deweloperzy wycofują się z kolejnych inwestycji mieszkaniowych, codziennie odbieram telefony od architektów , że projekt nie wchodzi w życie.

Taka jest rzeczywistość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i podpisuje się pod słowami Tomka jak osoba również z branży budowlanej ... Ta kpina zwana rządem rujnuje kraj i jak widać wojna czy pandemia daje im kolejne możliwości ogłupiania ludzi i tłumaczenia że to co się dzieje to nie ich wina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, desmodronik napisał:

masz racje  znacznie wzrosla umieralosc noworodkow  i  niemowlat  ale daleko jeszcze  do  2011roku.i zielonej wyspy

Screenshot_151.jpg

Screenshot_150.jpg

Manipulujesz. I to podwójnie.

20220824_003243.jpg

826e2ba1-7fd4-4ab2-aa6d-3a07dd993e4b.jpeg

1 godzinę temu, desmodronik napisał:

A kto go oskarżył, Macierewicz? 😛

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...