Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

14 minut temu, soberowy napisał:

 

PiS ma na swoim koncie sporo wizerunkowych wpadek, PO w tym momencie nie powinna nic robić, spokojnie przeczekać do wyborów. Nie atakować rywala, nie szczuć społeczeństwa PiSem, nie podpinać się pod Martę L., nie biegać po granicy itp. Moje zdanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to nazywasz medialnymi wpadkami?

Wstyd mi za tych co głosowali za tymi ..... Eliminuje znajomych, którzy jeszcze próbują się tłumaczyć... bo oni nie wiedzieli. Nie chcę mieć nic wspólnego z banda cwaniakow co za 500zl się sprzedali swoją i moja wolność. 

Jaka medialna propaganda? Trzeba być ślepym żeby nie widzieć co się dzieje. Lub czerpać z tego korzyści...

18 minut temu, Amarok napisał:

Jak to ktoś powiedział, tamci jedli ośmiorniczki a teraz ośmiornica zjada nas. 

Bo ludzie są zawistni. Na ośmiorniczki stać każdego, może nie codziennie, a PiS zagrał na tych prymitywnych instynktach Polaków. I zrobił to po mistrzowsku. Elektorat PiS jest jaki jest.  

  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tym pisałem wcześniej. "Totalnie" ale to "Totalnie" złe podejście do polityki. Usuwanie znajomych bo mają inne poglądy ? A z tego co wiem to chyba "Totalni" są tolerancyjni na innych :)

W życiu bym nie oceniał moich znajomych, rodzinę, najbliższych ze względu na poglądy polityczne i na kogo głosowali. Ale oczywiście żyjemy w wolnym kraju i mamy swobodę wypowiedzi oraz poglądów. 

 

13 minut temu, audiowit napisał:

Ty to nazywasz medialnymi wpadkami?

Wstyd mi za tych co głosowali za tymi ..... Eliminuje znajomych, którzy jeszcze próbują się tłumaczyć... bo oni nie wiedzieli. Nie chcę mieć nic wspólnego z banda cwaniakow co za 500zl się sprzedali swoją i moja wolność. 

Jaka medialna propaganda? Trzeba być ślepym żeby nie widzieć co się dzieje. Lub czerpać z tego korzyści...

Bo ludzie są zawistni. Na ośmiorniczki stać każdego, może nie codziennie, a PiS zagrał na tych prymitywnych instynktach Polaków. I zrobił to po mistrzowsku. Elektorat PiS jest jaki jest.  

Chyba nie chodzi o to co jedli tylko o czym rozmawiali przy jedzeniu ;)

A jak wiemy przy jedzeniu się nie rozmawia ;)

Edytowano przez soberowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Karaluch napisał:

Porównujesz użycie broni antyterrorystycznej do tego, że policja poszarpała się z tym szubrawcą Latkowskim? Nie wiem, jak można dać się tak zmanipulować.

 

Na tym to polega. 

 

1 minutę temu, soberowy napisał:

I o tym pisałem wcześniej. "Totalnie" ale to "Totalnie" złe podejście do polityki. Usuwanie znajomych bo mają inne poglądy ? A z tego co wiem to chyba "Totalni" są tolerancyjni na innych :)

W życiu bym nie oceniał moich znajomych, rodzinę, najbliższych ze względu na poglądy polityczne i na kogo głosowali. Ale oczywiście żyjemy w wolnym kraju i mamy swobodę wypowiedzi oraz poglądów. 

 

Soberowy, tolerancja jest do momentu kiedy robisz to co mi nie szkodzi. Teraz budzimy się w kraju totalnie zepsutym. 

Mylisz pojęcia. Teraz to już jest walka o to żeby moja córka żyła w wolnym kraju.

5 minut temu, soberowy napisał:

I o tym pisałem wcześniej. "Totalnie" ale to "Totalnie" złe podejście do polityki. Usuwanie znajomych bo mają inne poglądy ? A z tego co wiem to chyba "Totalni" są tolerancyjni na innych :)

W życiu bym nie oceniał moich znajomych, rodzinę, najbliższych ze względu na poglądy polityczne i na kogo głosowali. Ale oczywiście żyjemy w wolnym kraju i mamy swobodę wypowiedzi oraz poglądów. 

 

Chyba nie chodzi o to co jedli tylko o czym rozmawiali przy jedzeniu ;)

Mój drogi, myślę, że 80% elektoratu nie rozumiała o czym rozmawiali, natomiast interesowała się co jedli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zapewne masz na myśli TK. Według mnie zrobili to co każda władza, wrzucili swoich. Po prostu teraz są media, które to rozdmuchały. Skok na TK zrobiła najpierw Platforma, w jakim celu? 

Co do sądów to jeśli uważasz, że w latach 1990-2015 wygrałbyś sprawę bo sądy były "lepsze" to moim zdaniem jesteś w błędzie. Sądy powinny być poza polityką, nieważne jaka partia jest u władzy. A z tego co widzę część sędziów utożsamia się w mediach z jedyna słuszną Totalna Opozycją. Według mnie to jest strzał w kolano PO.

Także, sorry @audiowit ale Twoje argumenty na chwilę obecną mnie nie przekonują.

 

7 minut temu, Karaluch napisał:

Nigdzie o ile nie jesteś kobietą i dopóki nie zajdzie konflikt interesów między tobą a kimś z partii.

Pisałem o tym, bardzo duża wpadka wizerunkowa obecnej władzy. Nic na tym nie zyskali a wiele stracili. Nawet zwolennicy PiS popierali kompromis. Sorry ale nie umiem wytłumaczyć tej złej decyzji. Rządzący zasłaniali się w tym przypadku konstytucją. Ja tego nie kupiłem.

11 minut temu, audiowit napisał:

Muszę zająć się obowiązkami.

Soberowy, spokojnych Świąt życzę :) Pomyśl w Nowym roku o tym co się już stało i co się jeszcze może zdażyć. Nie myśl o sobie tylko innych. Na tym polega demokracja.

Tobie również Życzę Wesołych Świąt oraz dużo zdrowia i spokoju w Nowym Roku. 

Przyda się bo polityka szarpie po nerwach ;) 

  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz po co zaostrzenie? Bo Ziobro tak chciał. To jest warunek utrzymania się u władzy. Jeśli myślisz, że ta władza zrobiła coś dla obywateli, to mylisz się. Każdy krok to chęć utrzymania się przy władzy.

Nie byłoby w tym nic złego, to polityka. Ale za dużo już tego.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, soberowy napisał:

Według mnie zrobili to co każda władza, wrzucili swoich.

Żle myślisz. TK był najbardziej poważaną izbą w świecie prawniczym, nigdy wcześniej nie był upolityczniony.

27 minut temu, soberowy napisał:

Pisałem o tym, bardzo duża wpadka wizerunkowa obecnej władzy.

Wpadka wizerunkowa? Umarła młoda kobieta, która przed śmiercią pisała, że się boi, że nie chcą jej pomóc, że czuje się coraz gorzej. Wyobraź sobie, że ta wpadka wizerunkowa dotyczy twojej żony albo córki. To jeden przypadek, o którym wiemy.

27 minut temu, soberowy napisał:

Co do sądów to jeśli uważasz, że w latach 1990-2015 wygrałbyś sprawę bo sądy były "lepsze" to moim zdaniem jesteś w błędzie.

Sądów PiS jeszcze nie przejęło, więc nie ma czegoś takiego jak "były lepsze", ale jeśli sugerujesz, że polscy sędziowie są stronniczy albo niekompetentni, to gadasz głupoty. Oczywiście zdarzają się wyjątki, najczęściej medialne, ale nie podważają reguły.

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu mamy odmienne zdania, według Ciebie nie był TK upolityczniony według mnie był i nadal jest. RPO według Ciebie też nie był upolityczniony ? Ja nie ufam bezgranicznie mediom a tym bardziej politykom. 

Umarła młoda kobieta, to tragedia jakich setki w Polsce i na świecie. Nie mam wiedzy na ile ta sytuacja miała miejsce podłoże medyczne a na ile prawne. Z tego co wiem, TK zlikwidował jedna z trzech przesłanek. W tym przypadku zagrożone było życie i zdrowie matki więc nie wiem, nie będę oceniał kto zawinił. 

Widzę natomiast, że Polscy sędziowie ( grupa ) od kiedy rządzi PiS wychodzą na ulicę, pokazują się w mediach, popierają opozycję. Przed 2015 rokiem nie kojarzę aby takie sytuacje miały miejsce.

Poza ustawa antyaborcyjną, z która się nie zgadzam, gdzie jeszcze są naruszone Twoje swobody obywatelskie ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, soberowy napisał:

No i tu mamy odmienne zdania, według Ciebie nie był TK upolityczniony według mnie był i nadal jest. RPO według Ciebie też nie był upolityczniony ?

Czemu niby był upolityczniony, jakie fakty za tym przemawiają?

Nawet jeśli był (a nie był), to nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek zasiadali w nim ludzie na poziomie Pawłowicz czy Piotrowicza. Jeszcze konia tam brakuje.

8 minut temu, soberowy napisał:

Umarła młoda kobieta, to tragedia jakich setki w Polsce i na świecie.

Tak, nic takiego się nie stało, nie ma tu nic do oglądania. Proszę się rozejść.

8 minut temu, soberowy napisał:

Widzę natomiast, że Polscy sędziowie ( grupa ) od kiedy rządzi PiS wychodzą na ulicę, pokazują się w mediach, popierają opozycję

Mylisz popieranie opozycji z nie siedzeniem cicho w sytuacji, kiedy ktoś dokonuje zamachu na niezawisłość sądownictwa.

Ktoś wyżej napisał, że "każdy ma swój rozum". IMO jest to niestety duży problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soberowy, jak mówiłeś że nie jesteś za po czy PiS to wybacz. Każdy Twój wpis jest przesiąknięty propagandą. Trudno z Tobą dyskutować. Jeśli nie widzisz co się dzieje, to już nie zobaczysz.

Samo założenie, że sędzia jest stronniczy jest naganne. Miałem dziewczynę, która miała być sędzią. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co sugerujesz. Na tym opiera się ład. Jeśli myślisz, że jesteś awangardowy, czy chcesz łamać utarte twierdzenia, to właśnie stałeś się przyczyną takiego stanu rzeczy. Na takich jak Ty zbudowana jest ta partia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, audiowit napisał:

Jak to nie wiesz po co zaostrzenie? Bo Ziobro tak chciał. To jest warunek utrzymania się u władzy. Jeśli myślisz, że ta władza zrobiła coś dla obywateli, to mylisz się. Każdy krok to chęć utrzymania się przy władzy.

Nie byłoby w tym nic złego, to polityka. Ale za dużo już tego.

Nie mam wiedzy na ile chciał tego Ziobro a na ile Kościół Katolicki. Może myśleli, że skoro żyjemy w katolickim kraju, gdzie większość ich wyborców to katolicy, w ten sposób robią ukłon w ich kierunku. Nie wiem, jak dla mnie to jest wizerunkowa wpadka jakich WIELE i dziwię się ze Jarosław K. do tych wpadek dopuszcza. Takie Mejzy czy żona Sobolewskiego nie powinny w ogóle mieć miejsca. Polityka propagandy w TVP Info to również wpadka. Kiedyś społeczeństwo miało dość TVN przez ich propagandę, niestety PiS poszedł jeszcze krok dalej. W obecnej sytuacji PiS samo się wykruszy/wykończy.

Jak myślicie jakby był sondaż ile Polek i Polaków by popierało wypowiedzi i zachowania Marty L. ? Ile Polek i Polaków było by za aborcją kiedy chce bo tak mi się podoba ? Ile Polek i Polaków byłoby za małżeństwami osób homoseksualnych ? Ile Polek i Polaków poparłoby napływ emigrantów z Bliskiego Wschodu ? Ilu Polek i Polakóe popiera obecny język debaty publicznej np ***** *** ? Tak głosują Polacy, takim jesteśmy narodem. 

Edytowano przez soberowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co, jest taka Pani Sylwia Spurek, która ma swoje poglądy. Według Waszego rozumowania trzeba wprowadzić to co ona chce, bo trzeba liczyć się z mniejszością. Tylko ktoś zapomina na czym polega demokracja, na rządach większości. I jeśli większość zadecyduje, że w naszym kraju będzie rządziła Nowa Lewica i wszystko zmieni się o 180 stopni to nie będę miał z tym problemu. A Fatalna Opozycja i KOD ma z tym problem, że jest demokracja. Nie chcecie hejtu ale 8 gwiazdek jest EASY OK, chcecie tolerancji a dziennikarz z Pyty PL dostaje z liścia na marszu przeciw przemocy. Ludzie Wam się od dobrobytu w dupach poprzewracało :)

Jeszcze nie zapomnijcie o takich rodzynkach jak Jaś Kapela, na pewno Polacy chcą takiej zmiany :)

Na koniec dodam, że nie, nie jestem PiSiorem. Mają swoje za uszami, nie ze wszystkim się zgadzam. Wygrali, rządzą, takie ich prawo. Wyborcy ich rozliczą, ale po co od razu mieszać w to ulice, wulgaryzmy i jakieś teorie spiskowe ? Serio jeśli myślicie, że przez 8 gwiazdek zmienicie władze to jesteście w błędzie. Polacy tego nie kupują, nie kupują takiego hejtu. W TVP info przeginają aż się tego oglądać nie da i wyborcy też ich za to rozliczą. 

Ubolewam nad tym, że udało się politykom i mediom tak skłócić Polaków, że antyPiSowiec nie poda ręki osobie, która głosowała na PiS. Ja mimo, że poglądowo różnię się od Lewicy nie miałbym żadnych problemów podać rękę i porozmawiać. 

Myślę, że wyczerpałem swoją myśl. Dziękuje za dyskusję, mam nadzieje, że nikt się nie poczuł przeze mnie urażony :)

 

 

 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poczułem się urażony. Tylko nie wiem o czym Ty wogole mówisz.

Jakie 8 gwiazdek ma coś zmieniać? To symbol niezgody na to co nam podają. Nie jestem Lewicowcem, na Schetyna nie mogę patrzeć, ale jestem Polakiem i nie chce takiego kraju gdzie rządzi się podziałami. Nigdy tak nie było od upadku komunizmu. Oczywiście, że zarówno skrajnie lewackie poglądy, jak i prawicowe są niezdrowe. Z tym, że tu nie chodzi o prawicę, lewicę. Chodzi o konkretną partię i sposób rządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, soberowy napisał:

Nie mam wiedzy na ile chciał tego Ziobro a na ile Kościół Katolicki. Może myśleli, że skoro żyjemy w katolickim kraju, gdzie większość ich wyborców to katolicy, w ten sposób robią ukłon w ich kierunku.

Nie wierzę, że można być tak naiwnym, zresztą wszystkie sondaże przeczą tej teorii. Była to tylko i wyłącznie ofiara – niestety ofiara z ludzi – na tacę radykalnego kościoła w zamian za jego poparcie z radia i ambony.

5 godzin temu, soberowy napisał:

Nie wiem, jak dla mnie to jest wizerunkowa wpadka jakich WIELE i dziwię się ze Jarosław K. do tych wpadek dopuszcza.

Nie jest to żadna wpadka, tylko cyniczna zagrywka polityczna, która jest przyczyną realnych ludzkich tragedii.

5 godzin temu, soberowy napisał:

Polityka propagandy w TVP Info to również wpadka. Kiedyś społeczeństwo miało dość TVN przez ich propagandę, niestety PiS poszedł jeszcze krok dalej. W obecnej sytuacji PiS samo się wykruszy/wykończy.

TVN ma swoją postępową linię, która mnie czasem drażni, ale stawianie tej stacji obok TVP nie jest nawet śmieszne - jest smutne. No i nazywanie tego też wpadką jest... oryginalne. To tak jakby powiedzieć, że obrzucanie przeciwników politycznych łajnem jest wpadką. Otóż nie jest to żadna wpadka, tylko celowe działanie obliczone na konkretny rezultat. Wpadka to jest jak chcesz zrobić siku, a zrobisz kupę.

4 godziny temu, soberowy napisał:

No ale co, jest taka Pani Sylwia Spurek, która ma swoje poglądy. Według Waszego rozumowania trzeba wprowadzić to co ona chce, bo trzeba liczyć się z mniejszością. Tylko ktoś zapomina na czym polega demokracja, na rządach większości.

Nie wiem, kto to jest Sylwia Spurek i czego takiego ona chce, czego i ja chce. Wiem natomiast, że o demokracji masz wypaczone pojęcie, bo demokracja to owszem, rządy większości, ale z poszanowaniem mniejszości.

4 godziny temu, soberowy napisał:

Nie chcecie hejtu ale 8 gwiazdek jest EASY OK

A co jest złego w 8 gwiazdkach? 0_o Myślałem, że szatańska liczba to 666.

4 godziny temu, soberowy napisał:

Na koniec dodam, że nie, nie jestem PiSiorem.

Twoje posty to oczywista propaganda lekko przypudrowana pozornym obiektywizmem.

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...