Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Tu się nie ma co okazywać prawdą, bo akurat tego konkretnego Pegazusa nie można kupić na allegro i nie może go kupić byle kto. Ataki zostały potwierdzone przez specjalistów i tylko polskie służby mogły ich dokonać. Zresztą z jakiegoś powodu Izrael odmówił nam dalszej współpracy, a przypomnijmy, że dane pobierane przez Pegazusa muszą zostać przetworzone u nich.

Gdyby coś takiego wyszło w USA, to wybuchłyby zamieszki, a rząd podałby się do dymisji.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o tym wszystkim wiem, ale tragedia polega na tym, że metodami formalnoprawnymi próbuje się walczyć z ludźmi, którzy już dawno postawili się ponad prawem, kontrolując prokuraturę, służby i w - póki co - niewielkim stopniu też sądy. Dlatego właśnie opozycja, gdyby miała jaja, zablokowałaby siłą obrady komisji, na której przeszło LEX TVN, a potem obrady sejmu. Innymi słowy, to już nie jest czas na używanie słów "rzekomo", "wszystko na to wskazuje" czy "sprawę trzeba wyjaśnić". Jaki koń jest każdy widzi i zarówno politycy, jak i media, powinni zacząć z tą władzą realnie walczyć, a nie de facto wpisywać się w jej grę pozorów.

To że ja jestem jakiś Dzikiem to są nikczemne pomówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie patrzcie szerzej. To że PiS korzysta z każdych dostępnych środków nie znaczy że inni nie zrobiliby tak samo. Cała nasza klasa polityczna to jedna wielka mafia z ukladaami. Każda inna partia zrobiłaby to samo żeby utrzymać się u władzy.

A myślicie że Izaleael czy USA nie szpieguje naszych polityków ??  Mają haki na niejednego głupka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sqter83 napisał:

Panowie patrzcie szerzej. To że PiS korzysta z każdych dostępnych środków nie znaczy że inni nie zrobiliby tak samo. Cała nasza klasa polityczna to jedna wielka mafia z ukladaami. Każda inna partia zrobiłaby to samo żeby utrzymać się u władzy.

A myślicie że Izaleael czy USA nie szpieguje naszych polityków ??  Mają haki na niejednego głupka.

No nie. To nie jest system zero jeden. Patrz na proporcje. Tu nie ma symetrii. Jedni sa źli ale inni wielokrotnie gorsi. O to chodzi.

received_939093980344424.jpeg

  • Zdezorientowany 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sqter83 napisał:

Panowie patrzcie szerzej. To że PiS korzysta z każdych dostępnych środków nie znaczy że inni nie zrobiliby tak samo. Cała nasza klasa polityczna to jedna wielka mafia z ukladaami. Każda inna partia zrobiłaby to samo żeby utrzymać się u władzy.

A myślicie że Izaleael czy USA nie szpieguje naszych polityków ??  Mają haki na niejednego głupka.

Retoryka Pisu.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sqter83 napisał:

Przez takie myślenie ja Twoje nigdy nie będzie u nas normalnie.

Jaś ukradł jabłko a Staś worek jabłek którego nazwiesz złodziejem ?

A jakie sa konsekwencje dla sklepu? W oby przypadkach takie samo? Obu odrąbać po ręce? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie, PiS tak robi a ludzie się nabierają. Sama manipulacja i granie na emocjach. 

Przed chwilą, slaw0001 napisał:

A jakie sa konsekwencje dla sklepu? W oby przypadkach takie samo? Obu odrąbać po ręce? 

Jeśli chodzi o polityków to wystarczyłoby po paluszku. 🧐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że najpóźniej za 2 lata i mam cicha nadzieję, że obędzie się to w sposób demokratyczny. 

Myślę, że rok 22 będzie przełomem. Wszystko na to wskazuje. Szkoda tylko, że dostep do kiełbasy znów przeważy o zmianie kierunku...

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sqter83 napisał:

Panowie patrzcie szerzej. To że PiS korzysta z każdych dostępnych środków nie znaczy że inni nie zrobiliby tak samo.

Ale.... co? O_o

Mam patrzeć szerzej, bo ktoś mógłby zrobić coś podobnego? Otóż nikt do tej pory się tak daleko nie posunął i nie ma powodów przypuszczać, że by się posunął. Zresztą co to w ogóle za logika "nie przesadzajcie, bo ktoś mógłby". Jest to absolutny skandal i w żadnym normalnym państwie coś takiego by nie przeszło.

 

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soberowy napisał:

I co się zmieni jak wróci PO ?

Nie będą rządzić nami przestępcy, którzy wszystko mają za nic. Przecież niemal codziennie wybija jakieś szambo, które rząd PO by zmiotło.

No ale nikt nie powiedział, że musi te wybory wygrać PO. Zgadzam się, że młode pokolenie tej partii i Trzaskowski to beznadzieja.

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karaluch napisał:

Ale.... co? O_o

Mam patrzeć szerzej, bo ktoś mógłby zrobić coś podobnego? Otóż nikt do tej pory się tak daleko nie posunął i nie ma powodów przypuszczać, że by się posunął. Zresztą co to w ogóle za logika "nie przesadzajcie, bo ktoś mógłby". Jest to absolutny skandal i w żadnym normalnym państwie coś takiego by nie przeszło.

 

A nie pamiętasz jak za czasów PO policja weszła do biura gazety i szarpała się o laptopa z dziennikarzem ? Myślisz jakby mieli wtedy Pegasusa to by nie skorzystali ?? 
U nas to wygląda tak:

Nienawidzę PiS to zagłosuje na Po
Nienawidzę PO to zagłosuje na PiS

Jak zmienić takie podejście ?

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karaluch napisał:

Nie będą rządzić nami przestępcy, którzy wszystko mają za nic. Przecież niemal codziennie wybija jakieś szambo, które rząd PO by zmiotło.

Chyba zamiotło... Pod dywan ;)

Różnica pomiędzy obecnymi przestępcami, a poprzednimi jest taka, że ci pierwsi mówią "dawaj", a poprzedni brali cichaczem.

Edytowano przez nowy78
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oglądam jakiś wywiad ze Schetyną czy Neumannem to panowie już nie wiedzą jak mają się tłumaczyć za swoich młodszych kolegów. Poza tym skręcili za bardzo w lewo, ale to chyba na potrzeby totalnej opozycji. 

Czasami odnoszę wrażenie, że oni nie chcą powrócić do rządzenia, jakby wygodniej im było tu gdzie są obecnie. 

PiS ma na swoim koncie sporo wizerunkowych wpadek, PO w tym momencie nie powinna nic robić, spokojnie przeczekać do wyborów. Nie atakować rywala, nie szczuć społeczeństwa PiSem, nie podpinać się pod Martę L., nie biegać po granicy itp. Moje zdanie.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sqter83 napisał:

A nie pamiętasz jak za czasów PO policja weszła do biura gazety i szarpała się o laptopa z dziennikarzem ? Myślisz jakby mieli wtedy Pegasusa to by nie skorzystali ?? 

Porównujesz użycie broni antyterrorystycznej do tego, że policja poszarpała się z tym szubrawcą Latkowskim? Nie wiem, jak można dać się tak zmanipulować.

 

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy, że te podsłuchy były nielegalne, a w samych rozmowach poza bluzgami i paroma szczerymi stwierdzeniami nie padło nic szczególnie szokującego.

Przypomnijmy, że Chlebowski za jakieś rozmowy przy cmentarzu wyleciał z polityki, a wcześniej tłumaczył się na konferencji prasowej ocierając pot z czoła. Przypomnijmy, że Nowak wyleciał z polityki za zegarek. Obie te sytuacje przy takim Obajtku czy Mejzie to śmieszne pierdoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się spierać ze sobą o różnice światopoglądowe. Ale na chwilę obecna polityka zaszła za daleko, społeczeństwo za bardzo się wkręciło w ten spór. Polacy są tak skłóceni przez propagandę medialną, która robi im kasę. Każdy ma swój rozum i umie wyciągnąć wnioski z tego co sprzedają nam media i politycy. Polityka ok, ale w granicach zdrowego smaku i bez tej nienawiści do siebie Polacy.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...