Skocz do zawartości

Zestaw marzeń


Recommended Posts

7 godzin temu, J W napisał:

No to gramy! Zainspirowany tym wątkiem zaryzykowałem:

  IMG_20220210_160037.jpg.07bf01ddda050fd2c5999050939cdf4c.jpg

Zobaczymy... A może szczęście się uśmiechnie. Jak będzie szóstka 10% do podziału oddaję dla @Sqter83 jako założycielowi wątku i @Amarok za pomysł.

Kto wie..., ale pewnie nie...😊  Sprawdzamy o 21:50 😀 

Kule zrobiły wszystko: 6 20 21 36 41 46

Nadal pozostaję człowiekiem z wielkim szczęściem w miłości 😍. Trzeba szukać dobrych stron.

A! No i marzyć dalej można 💭

Edytowano przez J W
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o tyle ciekawy, że żaden z tutaj piszących nie wymienił do tej pory konkretnych modeli sprzętu. Gdzieś tam padła nazwa Primare itd., ale nie wymieniono nic konkretnego. Ja niestety zbyt mało słuchałem sprzętów ( w zasadzie nic) żebym mógł pokusić się o podanie sprzętów mogących potencjalnie spełnić moje marzenia.

Mam kolegę, który ma pieniądze, słucha muzyki rzekłbym bardzo delikatnie mocno niewybrednej (od Kancelaryi do Zenka). Nosi się z zamiarem wymiany posiadanego przez siebie audio i ja się boję, że może poprosić mnie o pomoc.

Najłatwiej byłoby polecić jakieś kolumny MBL za prawie milion i ogromne końcówki mocy, albo iść do salonu sprzedającego sprzęt Audio. Gwarancji na dobre granie nie ma w obu przypadkach.

Przyznam szczerze że mnie osobiście chyba nie taki sposób kupowania sprzętu kręci. Dla mnie fajniejsze było np: odkrycie grania kolumn Audium Comp5, gdzie nieznana mi wówczas marka zrobiła na mnie wrażenie na tyle, że grają w pokoju syna w drugim systemie. Kolejną wielce nieprzyjemną rzeczą było sprawienie sobie gramofonu, który od początku mi nie przypasował jako urządzenie wymagające tyle obsługi. Przyjechał z Londynu i leży w kartonie w takim stanie jak wrócił z przeglądu.

Nie uważam że mam doświadczenie w audio, ale ja na chwilę obecną również nie potrafię określić co bym kupił, gdybym wygrał w Lotka. Poza tym mnie cieszą małe kroczki, czy to do przodu, czy też do tyłu jak w przypadku mojego gramofonu. Lubię posłuchać czegoś nowego, choć rzadko mam okazję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zestaw dla milionera-pragmatyka. All-in-one z Dirac Live, efektowne kolumny i kabelki pod kolor. No i odpowiednio dużo ładnych paneli akustycznych.

910407852_KraftDS.thumb.png.83c5b1f5cdc35eab93103233330997b7.png

Tego NAD-a bym kupił także ze względu na "wycieraczki". Bardzo lubię. Nawet, jak są tylko wirtualne.

NAD_M33_aufm_orange.thumb.jpg.8faaa26df264e3d6c50da1afbd83b252.jpg

I gustowny, akustycznie zadbany pokoik. Koniecznie z rozkładaną kanapą.

EigclxTWAAAKQ2V.thumb.jpg.380bce047db04e561668db38c66beb35.jpg

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Bez przesady, Bowers & Wilkins 804 D4 + NAD M33 i panele/kanapa - zmieściłbyś się w trochę ponad 100k.

Kolejne 100k na sprzęt pomiarowy hyhy i gitara

 

2 godziny temu, Melo-man napisał:

U nas lektor też raz źle odczytał liczbę. Podobno zaakceptowano wtedy jako wygrane dwie kombinacje - wylosowaną i tą "mówioną".

Też bym tak zrobił żeby nie drążyli tematu, wszyscy zadowoleni a pare baniek w koszty się wrzuci :) 

a może wyszło z tej i tej nikt nie trafił. 

Edytowano przez Sqter83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...