Skocz do zawartości

ACHTUNG PUTIN


Recommended Posts

Coś mi się zdaje że całe zdarzenie to bujda na resorach albo najgłupiej sprzedana informacja 

WP Wiadomości: CNN: Szokujące zachowanie rosyjskiego generała na spotkaniu z wojskowymi z USA.

https://wiadomosci.wp.pl/cnn-szokujace-zachowanie-rosyjskiego-generala-na-spotkaniu-z-amerykanskimi-wojskowymi-6750683866487712a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że to są prawdziwe zdarzenia. Ale powoli zaczyna wyglądać na to że ruscy kolejny raz wysłali z premedytacją  swoich na tereny skażone. 

Kiedyś zrobili sobie ćwiczenia. Zdetonowali atomówkę i wprowadzili tam jakieś duże zgrupowanie wojsk. Zakazali zmiany mundurów. Wojsko było bez szans. A potem usunęli z ich akt że byli na tym poligonie. Tak że w efekcie ci którzy przeżyli nie mogli dostać właściwej opieki lekarskiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak to jakaś kalka z Wiadomości ? Kocham takie szukanie winnych zamiast patrzenia co jest dzisiaj. A dzisiaj jest tak , że wszyscy są źli, po za Orbanem , My nic nie robimy, oprócz płomiennych przemówień premiera co INNI mają zrobić. Właśnie zabrano wszystkim podmiotom służby zdrowia dodatek 3% na środki ochrony osobistej dla pracowników , jednocześnie utrzymując nakaz stosowania tych środków w przychodniach i szpitalach. Jest to kolejna cegiełka do zadłużania tych placówek. Bedę chyba dzisiaj oglądał TV Info , pewnie coś o tym będzie , Fafniak , będzie ? A może Morawiecki przedstawi kolejną tarczę ochronną , chroniącą przed własnymi decyzjami ? Wracając do błędów w stosunkach z Rosją , wmawianie społeczeństwu , że My jak najbardziej chcemy zaniechać importu węgla z Rosji, tylko Unia nam nie pozwala, jest wydawało mi się uwłaczające inteligencji ludzkiej. Ale nie , część społeczeństwa naprawdę w to wierzy. Zastanawiam się właśnie, czym tak naprawdę różni się siermiężna propaganda PIS , od tej Putina czy Orbana.

A nie jest to przypadkiem , artykuł PAP , kolejnego podnóżka PIS ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to, ale cieszę się z cudzego nieszczęścia. 

"Służby prasowe ukraińskiego dowództwa operacyjnego Południe poinformowały, że rosyjski krążownik Moskwa, trafiony wcześniej ukraińskimi rakietami Neptun, przechylił się i zaczął tonąć. Jak podały, "inne rosyjskie okręty nie zdołały pomóc krążownikowi".

1819950947_z28337749VRosyjski-krazownik--Moskwa-.jpg.6617bef08f16de13e077a748552af1ea.jpg

000F2XYCKMGCCOG7-C411.png.690161fe893a77627138491e0f59f49d.png

Duża rzecz, a (jej strata) cieszy.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...