Skocz do zawartości

ACHTUNG PUTIN


Recommended Posts

Przeraża mnie taka wizja. Wiadomo że to na tą chwile czysta fantastyka, ale reakcja NATO na agresję na Polskę może właśnie tak wyglądać. Powtórka z rozrywki.

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/wojna-w-polsce-w-roku-2025-jesli-zachod-da-sie-ograc-putinowi/yylzg7r,452ad802

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Butler napisał:

Przeraża mnie taka wizja. Wiadomo że to na tą chwile czysta fantastyka, ale reakcja NATO na agresję na Polskę jak dla mnie tak może właśnie wyglądać.

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/wojna-w-polsce-w-roku-2025-jesli-zachod-da-sie-ograc-putinowi/yylzg7r,452ad802

No tak... lisłik

Nie neguję zagrożenia bo widać jak "zachód" przyzwyczaił się już do wojny na Ukrainie. Ale z drugiej strony o masie spraw WRESZCIE! nie wiemy. Czyli przekazywaniu sprzętu.

Nie mam zamiaru próbować analizy bo sie na tym nie znam ale jest trochę ludzi którzy od dawna tym sie zajmują i oni twierdzą że lata zajmie odbudowanie potencjału ruskim.

Czemu ma służyć taki "artykuł" ? Bo dla mnie jest on przyczynkiem do coraz mniejszego zaufania do NATO i wywołania obaw/paniki w społeczeństwie.

Budujmy naszą obronę i rozmawiajmy w zaciszu gabinetów z naszymi sojusznikami. Innego wyjścia nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

Czemu ma służyć taki "artykuł" ? Bo dla mnie jest on przyczynkiem do coraz mniejszego zaufania do NATO i wywołania obaw/paniki w społeczeństwie.

Dokładnie tak go odebrałem. Takie teksty nie powinny powstawać, lecz cóż - ich autorzy muszą z czegoś żyć i na czymś  budować swoją pozycję zawodową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa komu sprzedam a komu nie. A ty donosicielu @Butler won na Ukrainę się udzielać. Jestes zbyt ograniczony aby móc zrozumieć pewne sprawy.

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

Może obywatelowi Ukrainy odda za darmo. To jedyne racjonalne wytłumaczenie 😉

Najpierw niech oddadzą należny hołd i szacunek ofiarom Ludobójstwa na Wołyniu. Niech pozwolą na ekshumacje ofiar i policzenie ile setek tysięcy niewinnych ludzi bestialsko wymordowali! 
wtedy łaskawie można się zastanowić czy sprzedać tym ludziom cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nowy78 napisał:

Tak na serio?

Jesteśmy na publicznym i z reguły da się każdego z nas zidentyfikować. Na znajomym mi dobrze innym forum (motoryzacyjnym) kilku chłopaków miało mieć sprawy w sądzie z tego powodu bo jakiś debil poszedł na policję z donosem. Umorzone. ;) Ale co się z tego powodu nairytowali i czas tracili... Ehh. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...